Žlté karty 58 min. Meliš Jozef
  Žlté karty 89 min. Káčer Peter

Popis zápasu:
Víťazné derby pre Tatran

Tatran Bobot nastúpil v Neporadzi s odhodlaním potvrdiť svoje domáce víťazstvo (5:2) z jesenne časti súťaže. V úvode mal veľmi dobrú príležitosť na otvorenie skóre Lukáš Jonis, ktorý dostal dlhý pas za domácu obranu, avšak sa napokon gólovo nepresadil. V 11. minúte unikol po pravom krídle Tunega, poslal mäkučký center na hlavu Paulínyho, ktorý hlavičkou umiestnil loptu iba do náručia domáceho brankára. V 38. minúte mali domáci azda svoju najväčšiu šancu, keď podržal hostí brankár Petrek. Prvý polčas skončil bezgólovým výsledkom a s konštatovaním nie príliš atraktívnej hry pre diváka. Do druhého dejstva vstúpili mužstvá s vyšším dôrazom, čo v 55. minúte potvrdili domáci svojou šancou. Obrana Tatranu nestihla dostúpiť domáceho útočníka a ten strelou do protiľahlej strany bránky hostí opäť ponúkol možnosť vyniknúť brankárovi Petrekovi, ktorý ju vytlačil na rohový kop. V záverečnej polhodine predviedol Bobot zdrvujúci tlak na domácu bránku, pričom bolo iba otázkou času, kedy sa Neporadza zlomí. Prvý gól zápasu videli diváci až päť minút pred koncom riadneho hracieho času, keď si Tunega v individuálnom súboji bravúrne poradil s dvoma domácim obrancami a poslal milimetrovú prihrávku na nohu futbalového matadora Petra Káčera, ktorý neomylne rozvlnil domácu sieť. Hostia boli pri streleckej chuti, čo potvrdil znovu Peter Káčer hneď v ďalšej minúte stretnutia a vyslal zo svojej kopačky strelecký projektil, ktorý s malým dotykom domáceho obrancu skončil za brankárovým chrbtom. Tatran dohral zvyšné minúty zápasu v absolútnej pohode a z horúcej Neporadzkej pôdy si odniesol cenné víťazstvo.
Zostava Tatranu: Petrek M., Blaháč J., Meliš J., Kňaze J., Poláček P., Labuda V., Sokolík D., Paulíny A., Jonis L., Tunega Ľ., Kožej O. (Káčer P., Galko B., Kollár M.)
Góly: Káčer Peter (2)
Rozhodoval: Tarabus
Divákov: 100, ŽK: 2:2