Žlté karty:
  Žlté karty 27 min. Káčer Peter

Popis zápasu:
Podľahli sme Mníchovej Lehote

Domáci strhli vedenie na svoju stranu v 35. minúte, keď sa po faule hostí v pokutovom území z nariadenej jedenástky nezmýlil Plichta. V úvode druhého dejstva (49. minúta) domáci faulovali v šestnástke Petra Poláčka, ktorý bol aj sám exekútorom pokutového kopu. Nepísané pravidlo, že faulovaný hráč nemá kopať jedenástku sa potvrdilo, nakoľko Peter Poláček na smolu Tatranu pokutový kop nepremenil. Domáci už o 5 minút zvýšili svoje vedenie v podaní Laca. Nastala 70. minúta a Alakša zvýšil už na trojgólové vedenie Mníchovej Lehoty. Paulíny napokon znížil 2 minúty pred koncom stretnutia za Tatran na konečných 3:1.
Góly: Plichta, Laco Tomáš, Alakša – Paulíny Andrej
Rozhodoval: Ször (Revay)