Góly 74 min. Poláček Peter
  Góly 78 min. Jonis Lukáš

Popis zápasu:
Brankár bol oporou Tatranu v ofenzíve aj v defenzíve

V extrémne veternom počasí sa takmer na hranici regulárnych podmienok hral na Bobotskom ihrisku prvý zápas jarnej časti našej súťaže. Pred stretnutím si hráči a všetci prítomní diváci uctili minútou ticha svojich dvoch bývalých členov, fanúšikov a podporovateľov futbalu na Bobote Kristiana Gunára a Viliama Amersteina. Už v prvej minúte stretnutia všetkých prekvapil Kožej, keď posunul Tatran do vedenia a dal asi najrýchlejší gól tohto ročníka našej súťaže. Všetko sa zdalo byť jasné a očakávané víťazstvo lídra súťaže vyzeralo byť absolútne neodvratné. Posledný tím súťaže s pozmenením kádrom oproti jeseni začal čoraz viac atakovať domácich, pretože mal obrovskú podporu vetra, ktorá veľmi významne miešala hernými situáciami na trávniku. Domáci zahodili asi v 20. minúte stretnutia tutovku, keď po peknej akcii sa ocitol prakticky pred prázdnou bránkou osamotený Poláček, ktorý však nedal. Musíme vysoko vyzdvihnúť veľmi kvalitný výkon domáceho brankára Petreka, ktorý jednoznačne podržal Bobot svojimi bravúrnymi zákrokmi, predovšetkým v prvom dejstve.
Do kabín na prestávku odchádzali domáci hráči s výsledkom z prvej minúty. V druhom dejstve hrali domáci s podporou vetra a šibalsky to využil domáci brankár v 56. minúte, keď prekopol všetkých hráčov a brankár Hôrky dobre neodhadol skackajúcu, vysokú loptu v malom vápne. Diváci mali možnosť vidieť prakticky nevídaný úkaz na futbalových trávnikoch. Brankár svojim výkopom zvýšil na 2:0. Pre všetkých domácich hráčov bola táto futbalová atrakcia obrovskou vzpruhou a detronizovali súpera svojim výborným výkonom. Tatran okrášlil svoje víťazstvo ďalšími tromi gólmi, o čo sa postarali klasický zakončovatelia Jonis Lukáš a Poláček Peter. Bobot vstúpil do jarnej časti presvedčivým víťazstvom, čo vo všetkých vzbudzuje pomyslenie na najvyššie ambície.
Góly: Jonis Lukáš (2), Kožej Ondrej, Petrek Martin, Poláček Peter
Rozhodoval: Zemánek Ľubomír
Divákov: 50, ŽK: 0:0, ČK: 0:0