Góly 62 min. Džubina Michal
  Góly 77 min. Pšenka Ľubomír

Popis zápasu:
Jednoznačné víťazstvo Tatranu aj v 2. kole

Hostia pôsobili od úvodných minút futbalovejším dojmom, čo sa odzrkadlilo aj na výsledku. Pre objektívne zhodnotenie zápasu je potrebné uviesť aj neutíchajúcu snahu a bojovnosť domácich, ktorou niekoľkokrát pohrozili. Prvý presný zásah do bránky domácich poslal Galko po strieľanom centri Matušku. Hostia po svojom prvom gólovom zápise zvýšili obrátky, ale svoju snahu nedokázali do konca polčasu premeniť do gólovej koncovky.
V druhom dejstve zahrával Matuška v 62. minúte rohový kop a Michal Džubina presnou hlavičkou zvýšil na dvojgólové vedenie pre Tatran. 77. minúta patrila hráčovi číslo 7, resp. hrajúcemu trénerovi Ľubomírovi Pšenkovi. Pšenka zahrával priamy kop zo vzdialenosti približne 25 metrov a svojou typickou, technickou, presne umiestnenou strelou nedal domácemu brankárovi vôbec šancu a postavil ho do úlohy štatistu. V prvej minúte nadstaveného času Bobotská obrana už zrejme odišla do kabín a domáci využili ich slabú chvíľku a znížili na konečných 1:3. V Potvoriciach mali možnosť diváci vidieť slušné stretnutie s jednoznačnou futbalovou prevahou Tatranu Bobot a jeho zaslúženým víťazstvom.
Góly: Vatrt Marián – Galko Branislav, Džubina Michal, Pšenka Ľubomír
Rozhodoval: Svetkovič