Červené karty:
  Červené karty 61 min. Petrek Martin

Popis zápasu:
Víťazne aj v Trenčíne pod lízatkami

Trenčiansky Mestský štadión Na Sihoti bol svedkom úspechu Tatranu Bobot, ktorý si zahral prvýkrát svoj majstrovský futbalový zápas v tomto známom futbalovom stánku. Stretnutie bolo z oboch strán predovšetkým bojovné a plné súbojov, pričom svoju úlohu zohrala aj akási tréma, či neskúsenosť hostí v nevšednom prostredí.
V 23. minúte prvý zavelil k víťazstvu svojim gólom jeden z najtradičnejších strelcov Tatranu Lukáš Jonis. Približne 5 minút pred koncom polčasu domáci útočník prenikal do pokutového územia a Branislav Galko ho nedovolene zastavil. Rozhodca ukázala na biely bod, ale brankár hostí Petrek výborne zachytal a nedovolil domácim vsietiť vyrovnávajúci gól. Minútu pred koncom prvého dejstva sa Poláček dostal do šance a výbornou strelou zvýšil vedenie hostí. Druhý polčas otvoril exportnou strelou Michal Džubina a potvrdil vedenie Tatranu, čím si zabezpečil aj svoje vedenie v klubovej tabuľke strelcov. V 61. minúte sa domáci dostali do trháku a proti útočníkovi vyštartoval brankár hostí, ktorý ho nedovolene zastavil vo vyloženej šanci. Arbiter poslal brankára Tatranu predčasne pod sprchy a hostia okamžite nútene striedali svojho druhého brankára. Domáci využili svoju početnú prevahu a vsietili svoj prvý gól. Hostia však bojovali aj v oslabení, čo potvrdil štvrtým gólom Daniel Sokolík. Tesne pred začiatkom nadstaveného času Donoval za domácich uzatvoril gólový účet zápasu a zavŕšil na finálnych 2:4 pre Tatran Bobot.
Góly: Hudec T., Donoval – Jonis Lukáš, Poláček Peter, Džubina Michal, Sokolík Daniel
ŽK: 1:1, ČK: 0:1
Rozhodoval: Kováčik