Archív


Zápasy: III. trieda dospelí – SEVER (2008 / 2009)

Back Naspäť

Klub:

Zoznam zapasov

Čas a dátum Domáci Hostia
 
1. kolo
17.08.2008 o 16:00 Žihlavník Omšenie - Semex Potvorice   2 : 1  
 
2. kolo
24.08.2008 o 16:00 Žihlavník Omšenie - OŠK Hôrka nad Váhom   5 : 1  
 
3. kolo
31.08.2008 o 16:00 Slovan Horňany - Žihlavník Omšenie   2 : 0  
 
4. kolo
07.09.2008 o 15:30 Žihlavník Omšenie - Tatran Bobot   3 : 1   Detail Detail
 
5. kolo
14.09.2008 o 15:30 Dynamo Motešice - Žihlavník Omšenie   2 : 1  
 
6. kolo
21.09.2008 o 15:00 Žihlavník Omšenie - Iskra Moravské Lieskové   1 : 4  
 
7. kolo
28.09.2008 o 15:00 Klas Nová Bošáca - Žihlavník Omšenie   3 : 2  
 
8. kolo
05.10.2008 o 14:30 Žihlavník Omšenie - ŠK Dolné Srnie   6 : 0  
 
9. kolo
12.10.2008 o 14:30 FK 1972 Zemianske Podhradie - Žihlavník Omšenie   1 : 2  
 
10. kolo
19.10.2008 o 14:00 Žihlavník Omšenie - ŠK Bezovec Stará Lehota   0 : 1  
 
11. kolo
26.10.2008 o 14:00 ŠK Modrová - Žihlavník Omšenie   1 : 6  
 
12. kolo
04.04.2009 o 15:30 Semex Potvorice - Žihlavník Omšenie   2 : 0  
 
13. kolo
12.04.2009 o 15:30 OŠK Hôrka nad Váhom - Žihlavník Omšenie   2 : 0  
 
14. kolo
19.04.2009 o 16:00 Žihlavník Omšenie - Slovan Horňany   3 : 1  
 
15. kolo
25.04.2009 o 16:00 Tatran Bobot - Žihlavník Omšenie   4 : 2   Detail Detail
 
16. kolo
03.05.2009 o 16:30 Žihlavník Omšenie - Dynamo Motešice   2 : 5  
 
17. kolo
10.05.2009 o 16:30 Iskra Moravské Lieskové - Žihlavník Omšenie   3 : 1  
 
18. kolo
16.05.2009 o 17:00 Žihlavník Omšenie - Klas Nová Bošáca   3 : 1  
 
19. kolo
24.05.2009 o 17:00 ŠK Dolné Srnie - Žihlavník Omšenie   1 : 4  
 
20. kolo
31.05.2009 o 17:00 Žihlavník Omšenie - FK 1972 Zemianske Podhradie   6 : 1  
 
21. kolo
06.06.2009 o 17:00 ŠK Bezovec Stará Lehota - Žihlavník Omšenie   1 : 5  
 
22. kolo
14.06.2009 o 17:00 Žihlavník Omšenie - ŠK Modrová   3 : 0 (K)

3

Vyhľadávanie

Vyhľadávanie informácií na tomto webe:

  Hľadaj

Najbližšie zápasy Tatranu:

 

VIII. Liga TN - dospelí

25. Bobot - Soblahov

27.05.2018 o 17:00

V. liga A - starší žiaci

20. Bobot - Motešice & Neporadza

27.05.2018 o 11:15

IV. liga - mladší žiaci

22. Melčice & Ivanovce - Bobot

05.06.2018 o 18:00

Prípravka U11 Mix - SEVER II

10. Bobot - Soblahov & M. Lehota

02.06.2018 o 09:00


Posledné odohraté zápasy:

 

VIII. Liga TN - dospelí

24. Bobot - Horňany (3 : 1)

20.05.2018 o 17:00

V. liga A - starší žiaci

19. Tr. Teplice - Bobot (1 : 2)

20.05.2018 o 10:30

IV. liga - mladší žiaci

21. Bobot - H. Súča (2 : 6)

25.05.2018 o 17:00

Prípravka U11 Mix - SEVER II

8. Svinná - Bobot (4 : 2)

19.05.2018 o 12:00