Archív


Zápasy: III. trieda dospelí – SEVER (2008 / 2009)

Back Naspäť

Klub:

Zoznam zapasov

Čas a dátum Domáci Hostia
 
1. kolo
17.08.2008 o 16:00 OŠK Hôrka nad Váhom - ŠK Modrová   6 : 1  
 
2. kolo
24.08.2008 o 16:00 Žihlavník Omšenie - OŠK Hôrka nad Váhom   5 : 1  
 
3. kolo
31.08.2008 o 16:00 OŠK Hôrka nad Váhom - Semex Potvorice   0 : 1  
 
4. kolo
07.09.2008 o 15:30 OŠK Hôrka nad Váhom - Slovan Horňany   2 : 3  
 
5. kolo
14.09.2008 o 15:30 Tatran Bobot - OŠK Hôrka nad Váhom   5 : 2   Detail Detail
 
6. kolo
21.09.2008 o 15:00 OŠK Hôrka nad Váhom - Dynamo Motešice   2 : 1  
 
7. kolo
28.09.2008 o 15:00 Iskra Moravské Lieskové - OŠK Hôrka nad Váhom   5 : 1  
 
8. kolo
05.10.2008 o 14:30 OŠK Hôrka nad Váhom - Klas Nová Bošáca   1 : 1  
 
9. kolo
12.10.2008 o 14:30 ŠK Dolné Srnie - OŠK Hôrka nad Váhom   4 : 0  
 
10. kolo
19.10.2008 o 14:00 OŠK Hôrka nad Váhom - FK 1972 Zemianske Podhradie   1 : 0  
 
11. kolo
26.10.2008 o 14:00 ŠK Bezovec Stará Lehota - OŠK Hôrka nad Váhom   4 : 2  
 
12. kolo
04.04.2009 o 15:30 ŠK Modrová - OŠK Hôrka nad Váhom   1 : 2  
 
13. kolo
12.04.2009 o 15:30 OŠK Hôrka nad Váhom - Žihlavník Omšenie   2 : 0  
 
14. kolo
19.04.2009 o 16:00 Semex Potvorice - OŠK Hôrka nad Váhom   2 : 2  
 
15. kolo
25.04.2009 o 16:00 Slovan Horňany - OŠK Hôrka nad Váhom   3 : 0  
 
16. kolo
03.05.2009 o 16:30 OŠK Hôrka nad Váhom - Tatran Bobot   2 : 6   Detail Detail
 
17. kolo
10.05.2009 o 16:30 Dynamo Motešice - OŠK Hôrka nad Váhom   11 : 0  
 
18. kolo
16.05.2009 o 17:00 OŠK Hôrka nad Váhom - Iskra Moravské Lieskové   0 : 0  
 
19. kolo
24.05.2009 o 17:00 Klas Nová Bošáca - OŠK Hôrka nad Váhom   2 : 1  
 
20. kolo
31.05.2009 o 17:00 OŠK Hôrka nad Váhom - ŠK Dolné Srnie   2 : 2  
 
21. kolo
06.06.2009 o 17:00 FK 1972 Zemianske Podhradie - OŠK Hôrka nad Váhom   3 : 0  
 
22. kolo
14.06.2009 o 17:00 OŠK Hôrka nad Váhom - ŠK Bezovec Stará Lehota   5 : 1  

3

2 % pre TJ Tatran Bobot

 

Vyhľadávanie

Vyhľadávanie informácií na tomto webe:

  Hľadaj

Najbližšie zápasy Tatranu:

 

VIII. Liga TN - dospelí

21. Bobot - Motešice

29.04.2018 o 16:00

V. liga A - starší žiaci

12. Drietoma - Bobot

25.04.2018 o 16:30

IV. liga - mladší žiaci

17. Chocholná Vel. - Bobot

28.04.2018 o 10:30

Prípravka U11 Mix - SEVER II

6. Soblahov & M. Lehota - Bobot

05.05.2018 o 09:00


Posledné odohraté zápasy:

 

VIII. Liga TN - dospelí

19. Bobot - Skalka n.V. (2 : 2)

15.04.2018 o 15:30

V. liga A - starší žiaci

15. Bobot - Opatová n.V. (0 : 7)

22.04.2018 o 11:15

IV. liga - mladší žiaci

16. Ľuborča - Bobot (2 : 16)

21.04.2018 o 11:00

Prípravka U11 Mix - SEVER II

4. Svinná - Bobot (4 : 3)

14.10.2017 o 10:00