Archív


Zápasy: II. trieda Sever dospelí (2013 / 2014)

Back Naspäť

Klub:

Zoznam zapasov

Čas a dátum Domáci Hostia
 
1. kolo
04.08.2013 o 10:30 TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Vlára Kľúčové   2 : 1  
04.08.2013 o 17:00 TJ Žihľavník Omšenie - TJ Slovan Neporadza   2 : 0  
04.08.2013 o 17:00 ŠK Dolné Srnie - TJ Družstevník Mníchova Lehota   1 : 2  
04.08.2013 o 17:00 TJ Družstevník Záblatie - Futbal FK Melčice-Lieskové   1 : 1  
04.08.2013 o 17:00 TJ Tatran Bobot - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   2 : 5   Detail Detail
  OFK Drietoma - voľno
04.08.2013 o 17:00 TJ Slovan Beckov - TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá   6 : 3  
 
2. kolo
10.08.2013 o 17:00 TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Družstevník Záblatie   3 : 1  
11.08.2013 o 10:30 TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Žihľavník Omšenie   0 : 4  
11.08.2013 o 17:00 TJ Vlára Kľúčové - TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá   6 : 0  
11.08.2013 o 17:00 OFK Drietoma - TJ Slovan Beckov   2 : 0  
  TJ Družstevník Opatová nad Váhom - voľno
11.08.2013 o 17:00 Futbal FK Melčice-Lieskové - TJ Tatran Bobot   1 : 4   Detail Detail
11.08.2013 o 17:00 TJ Slovan Neporadza - ŠK Dolné Srnie   6 : 3  
 
3. kolo
18.08.2013 o 17:00 TJ Žihľavník Omšenie - TJ Vlára Kľúčové   2 : 0  
18.08.2013 o 17:00 ŠK Dolné Srnie - TJ Slovan Dolná Poruba   1 : 2  
18.08.2013 o 17:00 TJ Družstevník Záblatie - TJ Slovan Neporadza   3 : 1  
18.08.2013 o 17:00 TJ Tatran Bobot - TJ Družstevník Mníchova Lehota   2 : 1   Detail Detail
  Futbal FK Melčice-Lieskové - voľno
18.08.2013 o 17:00 TJ Slovan Beckov - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   0 : 7  
18.08.2013 o 17:00 TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - OFK Drietoma   0 : 0  
 
4. kolo
  TJ Družstevník Mníchova Lehota - voľno
25.08.2013 o 10:30 TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Družstevník Záblatie   2 : 1  
25.08.2013 o 17:00 TJ Vlára Kľúčové - OFK Drietoma   3 : 0  
25.08.2013 o 17:00 TJ Družstevník Opatová nad Váhom - TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá   4 : 1  
25.08.2013 o 17:00 Futbal FK Melčice-Lieskové - TJ Slovan Beckov   2 : 0  
25.08.2013 o 17:00 TJ Slovan Neporadza - TJ Tatran Bobot   1 : 3   Detail Detail
25.08.2013 o 17:00 TJ Žihľavník Omšenie - ŠK Dolné Srnie   4 : 0  
 
5. kolo
01.09.2013 o 16:00 ŠK Dolné Srnie - TJ Vlára Kľúčové   2 : 2  
01.09.2013 o 16:00 TJ Družstevník Záblatie - TJ Žihľavník Omšenie   1 : 2  
01.09.2013 o 16:00 TJ Tatran Bobot - TJ Slovan Dolná Poruba   0 : 0   Detail Detail
  TJ Slovan Neporadza - voľno
01.09.2013 o 16:00 TJ Slovan Beckov - TJ Družstevník Mníchova Lehota   2 : 6  
01.09.2013 o 16:00 TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - Futbal FK Melčice-Lieskové   4 : 2  
01.09.2013 o 16:00 OFK Drietoma - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   0 : 1  
 
6. kolo
07.09.2013 o 16:00 TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá   5 : 1  
  TJ Slovan Dolná Poruba - voľno
08.09.2013 o 16:00 TJ Vlára Kľúčové - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   2 : 0  
08.09.2013 o 16:00 Futbal FK Melčice-Lieskové - OFK Drietoma   2 : 0  
08.09.2013 o 16:00 TJ Slovan Neporadza - TJ Slovan Beckov   5 : 1  
08.09.2013 o 16:00 TJ Žihľavník Omšenie - TJ Tatran Bobot   4 : 2   Detail Detail
08.09.2013 o 16:00 ŠK Dolné Srnie - TJ Družstevník Záblatie   1 : 3  
 
7. kolo
15.09.2013 o 16:00 TJ Družstevník Záblatie - TJ Vlára Kľúčové   0 : 5  
15.09.2013 o 16:00 TJ Tatran Bobot - ŠK Dolné Srnie   1 : 0   Detail Detail
  TJ Žihľavník Omšenie - voľno
15.09.2013 o 16:00 TJ Slovan Beckov - TJ Slovan Dolná Poruba   3 : 5  
15.09.2013 o 16:00 TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - TJ Slovan Neporadza   3 : 3  
15.09.2013 o 16:00 OFK Drietoma - TJ Družstevník Mníchova Lehota   1 : 1  
15.09.2013 o 16:00 TJ Družstevník Opatová nad Váhom - Futbal FK Melčice-Lieskové   7 : 0  
 
8. kolo
29.08.2013 o 17:00 TJ Slovan Neporadza - OFK Drietoma   0 : 1  
21.09.2013 o 15:30 TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   1 : 6  
22.09.2013 o 10:30 TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá   3 : 1  
22.09.2013 o 15:30 TJ Vlára Kľúčové - Futbal FK Melčice-Lieskové   2 : 0  
22.09.2013 o 15:30 TJ Žihľavník Omšenie - TJ Slovan Beckov   2 : 2  
  ŠK Dolné Srnie - voľno
22.09.2013 o 15:30 TJ Družstevník Záblatie - TJ Tatran Bobot   1 : 3   Detail Detail
 
9. kolo
29.09.2013 o 10:30 Futbal FK Melčice-Lieskové - TJ Družstevník Mníchova Lehota   2 : 4  
29.09.2013 o 15:30 TJ Tatran Bobot - TJ Vlára Kľúčové   5 : 0   Detail Detail
  TJ Družstevník Záblatie - voľno
29.09.2013 o 15:30 TJ Slovan Beckov - ŠK Dolné Srnie   2 : 3  
29.09.2013 o 15:30 TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - TJ Žihľavník Omšenie   1 : 0  
29.09.2013 o 15:30 OFK Drietoma - TJ Slovan Dolná Poruba   3 : 1  
29.09.2013 o 15:30 TJ Družstevník Opatová nad Váhom - TJ Slovan Neporadza   5 : 2  
 
10. kolo
06.10.2013 o 10:30 TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   1 : 1  
06.10.2013 o 14:30 TJ Vlára Kľúčové - TJ Družstevník Mníchova Lehota   2 : 0  
06.10.2013 o 14:30 TJ Slovan Neporadza - Futbal FK Melčice-Lieskové   0 : 0  
06.10.2013 o 14:30 TJ Žihľavník Omšenie - OFK Drietoma   4 : 1  
06.10.2013 o 14:30 ŠK Dolné Srnie - TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá   2 : 0  
06.10.2013 o 14:30 TJ Družstevník Záblatie - TJ Slovan Beckov   4 : 1  
  TJ Tatran Bobot - voľno
 
11. kolo
  TJ Vlára Kľúčové - voľno
13.10.2013 o 14:30 TJ Slovan Beckov - TJ Tatran Bobot   0 : 7   Detail Detail
13.10.2013 o 14:30 TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - TJ Družstevník Záblatie   1 : 2  
13.10.2013 o 14:30 OFK Drietoma - ŠK Dolné Srnie   1 : 0  
13.10.2013 o 14:30 TJ Družstevník Opatová nad Váhom - TJ Žihľavník Omšenie   3 : 0  
13.10.2013 o 14:30 Futbal FK Melčice-Lieskové - TJ Slovan Dolná Poruba   2 : 0  
13.10.2013 o 14:30 TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Slovan Neporadza   2 : 3  
 
12. kolo
20.10.2013 o 10:30 TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Družstevník Mníchova Lehota   3 : 1  
20.10.2013 o 14:00 TJ Vlára Kľúčové - TJ Slovan Neporadza   1 : 1  
20.10.2013 o 14:00 TJ Žihľavník Omšenie - Futbal FK Melčice-Lieskové   1 : 0  
20.10.2013 o 14:00 ŠK Dolné Srnie - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   0 : 4  
20.10.2013 o 14:00 TJ Družstevník Záblatie - OFK Drietoma   0 : 0  
20.10.2013 o 14:00 TJ Tatran Bobot - TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá   4 : 2   Detail Detail
  TJ Slovan Beckov - voľno
 
13. kolo
27.10.2013 o 14:00 TJ Slovan Beckov - TJ Vlára Kľúčové   1 : 0  
  TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - voľno
27.10.2013 o 14:00 OFK Drietoma - TJ Tatran Bobot   3 : 0   Detail Detail
27.10.2013 o 14:00 TJ Družstevník Opatová nad Váhom - TJ Družstevník Záblatie   6 : 0  
27.10.2013 o 14:00 Futbal FK Melčice-Lieskové - ŠK Dolné Srnie   0 : 4  
27.10.2013 o 14:00 TJ Žihľavník Omšenie - TJ Družstevník Mníchova Lehota   2 : 2  
27.10.2013 o 14:00 TJ Slovan Neporadza - TJ Slovan Dolná Poruba   1 : 2  
 
14. kolo
23.03.2014 o 10:30 TJ Družstevník Mníchova Lehota - ŠK Dolné Srnie   2 : 0  
23.03.2014 o 15:00 TJ Vlára Kľúčové - TJ Slovan Dolná Poruba   3 : 1  
23.03.2014 o 15:00 TJ Slovan Neporadza - TJ Žihľavník Omšenie   2 : 1  
23.03.2014 o 15:00 Futbal FK Melčice-Lieskové - TJ Družstevník Záblatie   2 : 0  
23.03.2014 o 15:00 TJ Družstevník Opatová nad Váhom - TJ Tatran Bobot   3 : 1   Detail Detail
  OFK Drietoma - voľno
23.03.2014 o 15:00 TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - TJ Slovan Beckov   1 : 0  
 
15. kolo
30.03.2014 o 15:00 TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - TJ Vlára Kľúčové   3 : 2  
30.03.2014 o 15:00 TJ Slovan Beckov - OFK Drietoma   1 : 6  
  TJ Družstevník Opatová nad Váhom - voľno
30.03.2014 o 15:00 TJ Tatran Bobot - Futbal FK Melčice-Lieskové   3 : 4   Detail Detail
30.03.2014 o 15:00 TJ Družstevník Záblatie - TJ Družstevník Mníchova Lehota   0 : 2  
30.03.2014 o 15:00 ŠK Dolné Srnie - TJ Slovan Neporadza   4 : 2  
30.03.2014 o 15:00 TJ Žihľavník Omšenie - TJ Slovan Dolná Poruba   1 : 1  
 
16. kolo
06.04.2014 o 10:30 TJ Slovan Dolná Poruba - ŠK Dolné Srnie   5 : 0  
06.04.2014 o 10:30 TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Tatran Bobot   1 : 2   Detail Detail
06.04.2014 o 15:30 TJ Vlára Kľúčové - TJ Žihľavník Omšenie   1 : 0  
06.04.2014 o 15:30 TJ Slovan Neporadza - TJ Družstevník Záblatie   7 : 1  
  Futbal FK Melčice-Lieskové - voľno
06.04.2014 o 15:30 TJ Družstevník Opatová nad Váhom - TJ Slovan Beckov   6 : 0  
06.04.2014 o 15:30 OFK Drietoma - TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá   2 : 3  
 
17. kolo
13.04.2014 o 15:30 OFK Drietoma - TJ Vlára Kľúčové   1 : 1  
13.04.2014 o 15:30 TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   0 : 8  
13.04.2014 o 15:30 TJ Slovan Beckov - Futbal FK Melčice-Lieskové   1 : 3  
  TJ Družstevník Mníchova Lehota - voľno
13.04.2014 o 15:30 TJ Tatran Bobot - TJ Slovan Neporadza   5 : 2   Detail Detail
13.04.2014 o 15:30 TJ Družstevník Záblatie - TJ Slovan Dolná Poruba   1 : 1  
13.04.2014 o 15:30 ŠK Dolné Srnie - TJ Žihľavník Omšenie   5 : 3  
 
18. kolo
20.04.2014 o 10:30 TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Tatran Bobot   2 : 0   Detail Detail
20.04.2014 o 10:30 TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Slovan Beckov   6 : 1  
20.04.2014 o 16:00 TJ Vlára Kľúčové - ŠK Dolné Srnie   2 : 1  
20.04.2014 o 16:00 TJ Žihľavník Omšenie - TJ Družstevník Záblatie   2 : 2  
  TJ Slovan Neporadza - voľno
20.04.2014 o 16:00 Futbal FK Melčice-Lieskové - TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá   5 : 2  
20.04.2014 o 16:00 TJ Družstevník Opatová nad Váhom - OFK Drietoma   1 : 0  
 
19. kolo
27.04.2014 o 16:00 TJ Družstevník Opatová nad Váhom - TJ Vlára Kľúčové   3 : 5  
27.04.2014 o 16:00 OFK Drietoma - Futbal FK Melčice-Lieskové   2 : 1  
27.04.2014 o 16:00 TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - TJ Družstevník Mníchova Lehota   3 : 7  
27.04.2014 o 16:00 TJ Slovan Beckov - TJ Slovan Neporadza   1 : 8  
  TJ Slovan Dolná Poruba - voľno
27.04.2014 o 16:00 TJ Tatran Bobot - TJ Žihľavník Omšenie   5 : 2   Detail Detail
27.04.2014 o 16:00 TJ Družstevník Záblatie - ŠK Dolné Srnie   1 : 2  
 
20. kolo
04.05.2014 o 10:30 TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Slovan Beckov   3 : 1  
04.05.2014 o 10:30 TJ Družstevník Mníchova Lehota - OFK Drietoma   1 : 2  
04.05.2014 o 16:30 TJ Vlára Kľúčové - TJ Družstevník Záblatie   4 : 3  
04.05.2014 o 16:30 ŠK Dolné Srnie - TJ Tatran Bobot   4 : 3   Detail Detail
  TJ Žihľavník Omšenie - voľno
04.05.2014 o 16:30 TJ Slovan Neporadza - TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá   2 : 1  
04.05.2014 o 16:30 Futbal FK Melčice-Lieskové - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   1 : 3  
 
21. kolo
11.05.2014 o 16:30 Futbal FK Melčice-Lieskové - TJ Vlára Kľúčové   2 : 1  
11.05.2014 o 16:30 TJ Družstevník Opatová nad Váhom - TJ Družstevník Mníchova Lehota   2 : 0  
11.05.2014 o 16:30 OFK Drietoma - TJ Slovan Neporadza   3 : 2  
11.05.2014 o 16:30 TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - TJ Slovan Dolná Poruba   1 : 0  
11.05.2014 o 16:30 TJ Slovan Beckov - TJ Žihľavník Omšenie   1 : 5  
  ŠK Dolné Srnie - voľno
11.05.2014 o 16:30 TJ Tatran Bobot - TJ Družstevník Záblatie   3 : 2   Detail Detail
 
22. kolo
18.05.2014 o 10:30 TJ Slovan Dolná Poruba - OFK Drietoma   2 : 2  
18.05.2014 o 10:30 TJ Družstevník Mníchova Lehota - Futbal FK Melčice-Lieskové   0 : 4  
18.05.2014 o 17:00 TJ Vlára Kľúčové - TJ Tatran Bobot   2 : 0   Detail Detail
  TJ Družstevník Záblatie - voľno
18.05.2014 o 17:00 ŠK Dolné Srnie - TJ Slovan Beckov   3 : 0 (K)
18.05.2014 o 17:00 TJ Žihľavník Omšenie - TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá   4 : 0  
18.05.2014 o 17:00 TJ Slovan Neporadza - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   1 : 3  
 
23. kolo
25.05.2014 o 10:30 TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Vlára Kľúčové   3 : 0  
25.05.2014 o 17:00 Futbal FK Melčice-Lieskové - TJ Slovan Neporadza   6 : 2  
25.05.2014 o 17:00 TJ Družstevník Opatová nad Váhom - TJ Slovan Dolná Poruba   5 : 0  
25.05.2014 o 17:00 OFK Drietoma - TJ Žihľavník Omšenie   0 : 3  
25.05.2014 o 17:00 TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - ŠK Dolné Srnie   2 : 0  
25.05.2014 o 17:00 TJ Slovan Beckov - TJ Družstevník Záblatie   1 : 0  
  TJ Tatran Bobot - voľno
 
24. kolo
01.06.2014 o 10:30 TJ Slovan Dolná Poruba - Futbal FK Melčice-Lieskové   1 : 4  
  TJ Vlára Kľúčové - voľno
01.06.2014 o 17:00 TJ Tatran Bobot - TJ Slovan Beckov   11 : 1   Detail Detail
01.06.2014 o 17:00 TJ Družstevník Záblatie - TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá   2 : 1  
01.06.2014 o 17:00 ŠK Dolné Srnie - OFK Drietoma   0 : 1  
01.06.2014 o 17:00 TJ Žihľavník Omšenie - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   1 : 3  
01.06.2014 o 17:00 TJ Slovan Neporadza - TJ Družstevník Mníchova Lehota   4 : 2  
 
25. kolo
08.06.2014 o 10:30 TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Slovan Dolná Poruba   2 : 3  
08.06.2014 o 17:00 TJ Slovan Neporadza - TJ Vlára Kľúčové   1 : 1  
08.06.2014 o 17:00 Futbal FK Melčice-Lieskové - TJ Žihľavník Omšenie   6 : 4  
08.06.2014 o 17:00 TJ Družstevník Opatová nad Váhom - ŠK Dolné Srnie   3 : 1  
08.06.2014 o 17:00 OFK Drietoma - TJ Družstevník Záblatie   1 : 0  
08.06.2014 o 17:00 TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - TJ Tatran Bobot   0 : 1   Detail Detail
  TJ Slovan Beckov - voľno
 
26. kolo
15.06.2014 o 17:00 TJ Vlára Kľúčové - TJ Slovan Beckov   2 : 3  
  TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - voľno
15.06.2014 o 17:00 TJ Tatran Bobot - OFK Drietoma   4 : 2   Detail Detail
15.06.2014 o 17:00 TJ Družstevník Záblatie - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   0 : 2  
15.06.2014 o 17:00 ŠK Dolné Srnie - Futbal FK Melčice-Lieskové   1 : 2  
15.06.2014 o 17:00 TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Žihľavník Omšenie   1 : 2  
15.06.2014 o 17:00 TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Slovan Neporadza   2 : 2  

3

Vyhľadávanie

Vyhľadávanie informácií na tomto webe:

  Hľadaj

Najbližšie zápasy Tatranu:

 

VIII. Liga TN - dospelí

15. Ivanovce - Bobot

18.03.2018 o 15:00

V. liga A - starší žiaci

12. Drietoma - Bobot

01.04.2018 o 10:30

IV. liga - mladší žiaci

14. Bobot - Tr. Teplice

07.04.2018 o 10:30


Posledné odohraté zápasy:

 

VIII. Liga TN - dospelí

6. Omšenie - Bobot (1 : 0)

05.11.2017 o 13:30

V. liga A - starší žiaci

9. Motešice & Neporadza - Bobot (3 : 0)

29.10.2017 o 11:00

IV. liga - mladší žiaci

11. Bobot - Tr. Stankovce (0 : 2)

12.11.2017 o 10:30

Prípravka U11 Mix - SEVER II

4. Svinná - Bobot (4 : 3)

14.10.2017 o 10:00