Archív


Zápasy: II. trieda dorast – SEVER (2008 / 2009)

Back Naspäť

Klub:

Zoznam zapasov

Čas a dátum Domáci Hostia
 
1. kolo
24.08.2008 o 16:00 Vlára Kľúčové - Považan Ivanovce   3 : 1  
 
2. kolo
31.08.2008 o 16:00 Slovan Dolná Poruba - Vlára Kľúčové   2 : 1  
 
3. kolo
07.09.2008 o 15:30 Vlára Kľúčové - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   3 : 1  
 
4. kolo
14.09.2008 o 15:30 Družstevník Záblatie - Vlára Kľúčové   2 : 1  
 
5. kolo
  Vlára Kľúčové - voľno
 
6. kolo
28.09.2008 o 15:00 Vlára Kľúčové - Lokomotíva Trenčianska Teplá   5 : 0  
 
7. kolo
05.10.2008 o 14:30 Slovan Beckov - Vlára Kľúčové   2 : 8  
 
8. kolo
12.10.2008 o 14:30 Vlára Kľúčové - Tatran Bobot   6 : 0   Detail Detail
 
9. kolo
19.10.2008 o 14:00 Slovan Dolná Súča - Vlára Kľúčové   3 : 0 (K)
 
10. kolo
12.04.2009 o 13:00 Považan Ivanovce - Vlára Kľúčové   1 : 2  
 
11. kolo
19.04.2009 o 13:30 Vlára Kľúčové - Slovan Dolná Poruba   3 : 0 (K)
 
12. kolo
25.04.2009 o 13:30 MŠK Slovan Trenčianske Teplice - Vlára Kľúčové   4 : 5  
 
13. kolo
03.05.2009 o 14:00 Vlára Kľúčové - Družstevník Záblatie   1 : 0  
 
14. kolo
  Vlára Kľúčové - voľno
 
15. kolo
16.05.2009 o 14:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Vlára Kľúčové   4 : 3  
 
16. kolo
24.05.2009 o 14:30 Vlára Kľúčové - Slovan Beckov   6 : 0  
 
17. kolo
31.05.2009 o 14:30 Tatran Bobot - Vlára Kľúčové   0 : 3   Detail Detail
 
18. kolo
06.06.2009 o 14:30 Vlára Kľúčové - Slovan Dolná Súča   0 : 4  

3

Vyhľadávanie

Vyhľadávanie informácií na tomto webe:

  Hľadaj

Najbližšie zápasy Tatranu:

 

VIII. Liga TN - dospelí

25. Bobot - Soblahov

27.05.2018 o 17:00

V. liga A - starší žiaci

20. Bobot - Motešice & Neporadza

27.05.2018 o 11:15

IV. liga - mladší žiaci

21. Bobot - H. Súča

26.05.2018 o 10:30

Prípravka U11 Mix - SEVER II

9. Tr. Jastrabie - Bobot

26.05.2018 o 09:00


Posledné odohraté zápasy:

 

VIII. Liga TN - dospelí

24. Bobot - Horňany (3 : 1)

20.05.2018 o 17:00

V. liga A - starší žiaci

19. Tr. Teplice - Bobot (1 : 2)

20.05.2018 o 10:30

IV. liga - mladší žiaci

20. Bobot - Záblatie (1 : 2)

19.05.2018 o 16:00

Prípravka U11 Mix - SEVER II

8. Svinná - Bobot (4 : 2)

19.05.2018 o 12:00