Archív


Zápasy: II. trieda dorast – SEVER (2008 / 2009)

Back Naspäť

Klub:

Zoznam zapasov

Čas a dátum Domáci Hostia
 
1. kolo
24.08.2008 o 16:00 Vlára Kľúčové - Považan Ivanovce   3 : 1  
 
2. kolo
31.08.2008 o 16:00 Považan Ivanovce - Lokomotíva Trenčianska Teplá   4 : 1  
 
3. kolo
07.09.2008 o 15:30 Slovan Beckov - Považan Ivanovce   0 : 8  
 
4. kolo
14.09.2008 o 15:30 Považan Ivanovce - Tatran Bobot   3 : 2   Detail Detail
 
5. kolo
21.09.2008 o 15:00 Slovan Dolná Súča - Považan Ivanovce   10 : 1  
 
6. kolo
  Považan Ivanovce - voľno
 
7. kolo
05.10.2008 o 14:30 Považan Ivanovce - Slovan Dolná Poruba   0 : 0  
 
8. kolo
12.10.2008 o 14:30 MŠK Slovan Trenčianske Teplice - Považan Ivanovce   5 : 4  
 
9. kolo
19.10.2008 o 14:00 Považan Ivanovce - Družstevník Záblatie   1 : 2  
 
10. kolo
12.04.2009 o 13:00 Považan Ivanovce - Vlára Kľúčové   1 : 2  
 
11. kolo
19.04.2009 o 13:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Považan Ivanovce   5 : 2  
 
12. kolo
25.04.2009 o 13:30 Považan Ivanovce - Slovan Beckov   4 : 0  
 
13. kolo
02.05.2009 o 16:30 Tatran Bobot - Považan Ivanovce   2 : 1   Detail Detail
 
14. kolo
10.05.2009 o 14:00 Považan Ivanovce - Slovan Dolná Súča   4 : 7  
 
15. kolo
  Považan Ivanovce - voľno
 
16. kolo
24.05.2009 o 14:30 Slovan Dolná Poruba - Považan Ivanovce   7 : 0  
 
17. kolo
31.05.2009 o 14:30 Považan Ivanovce - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   19 : 2  
 
18. kolo
06.06.2009 o 14:30 Družstevník Záblatie - Považan Ivanovce   0 : 3  

3

Vyhľadávanie

Vyhľadávanie informácií na tomto webe:

  Hľadaj

Najbližšie zápasy Tatranu:

 

VIII. Liga TN - dospelí

15. Ivanovce - Bobot

18.03.2018 o 15:00

V. liga A - starší žiaci

12. Drietoma - Bobot

01.04.2018 o 10:30

IV. liga - mladší žiaci

14. Bobot - Tr. Teplice

07.04.2018 o 10:30


Posledné odohraté zápasy:

 

VIII. Liga TN - dospelí

6. Omšenie - Bobot (1 : 0)

05.11.2017 o 13:30

V. liga A - starší žiaci

9. Motešice & Neporadza - Bobot (3 : 0)

29.10.2017 o 11:00

IV. liga - mladší žiaci

11. Bobot - Tr. Stankovce (0 : 2)

12.11.2017 o 10:30

Prípravka U11 Mix - SEVER II

4. Svinná - Bobot (4 : 3)

14.10.2017 o 10:00