Archív


Zápasy: VI. liga Sever - dorast (2015 / 2016)

Back Naspäť

Klub:

Zoznam zapasov

Čas a dátum Domáci Hostia
 
1. kolo
23.08.2015 o 14:30 TJ Cementár Horné Srnie - TJ Družstevník Veľká Hradná   3 : 2  
 
2. kolo
30.08.2015 o 14:30 TJ Cementár Horné Srnie - OŠK Soblahov   10 : 1  
 
3. kolo
05.09.2015 o 14:30 TJ Slovan Zamarovce - TJ Cementár Horné Srnie   5 : 1  
 
4. kolo
12.09.2015 o 16:00 TJ Cementár Horné Srnie - ZDD Melčice & Lieskové & Ivanovce   0 : 3 (K)
 
5. kolo
20.09.2015 o 13:00 FK Horná Súča - TJ Cementár Horné Srnie   7 : 2  
 
6. kolo
27.09.2015 o 13:00 TJ Cementár Horné Srnie - ZDD Trenč. Teplice & Dolná Poruba   6 : 0  
 
7. kolo
04.10.2015 o 11:30 TJ Družstevník Vlára Ľuborča - TJ Cementár Horné Srnie   1 : 0  
 
8. kolo
  TJ Cementár Horné Srnie - voľno
 
9. kolo
  TJ Cementár Horné Srnie - voľno
 
10. kolo
25.10.2015 o 11:30 TJ Cementár Horné Srnie - SDD Dubodiel & Trenčianske Jastrabie   1 : 4  
 
11. kolo
31.10.2015 o 14:00 ZDD Neporadza & Bobot - TJ Cementár Horné Srnie   6 : 2   Detail Detail
 
12. kolo
20.03.2016 o 12:30 TJ Družstevník Veľká Hradná - TJ Cementár Horné Srnie   2 : 2  
 
13. kolo
27.03.2016 o 12:30 OŠK Soblahov - TJ Cementár Horné Srnie   2 : 5  
 
14. kolo
03.04.2016 o 13:00 TJ Cementár Horné Srnie - TJ Slovan Zamarovce   3 : 2  
 
15. kolo
10.04.2016 o 13:00 ZDD Melčice & Lieskové & Ivanovce - TJ Cementár Horné Srnie   7 : 0  
 
16. kolo
17.04.2016 o 13:30 TJ Cementár Horné Srnie - FK Horná Súča   2 : 3  
 
17. kolo
24.04.2016 o 13:30 ZDD Trenč. Teplice & Dolná Poruba - TJ Cementár Horné Srnie   3 : 5  
 
18. kolo
01.05.2016 o 14:00 TJ Cementár Horné Srnie - TJ Družstevník Vlára Ľuborča   2 : 3  
 
19. kolo
  TJ Cementár Horné Srnie - voľno
 
20. kolo
  TJ Cementár Horné Srnie - voľno
 
21. kolo
22.05.2016 o 14:30 SDD Dubodiel & Trenčianske Jastrabie - TJ Cementár Horné Srnie   4 : 0  
 
22. kolo
29.05.2016 o 14:30 TJ Cementár Horné Srnie - ZDD Neporadza & Bobot   3 : 0 (K) Detail Detail

3

Vyhľadávanie

Vyhľadávanie informácií na tomto webe:

  Hľadaj

Najbližšie zápasy Tatranu:

 

VIII. Liga TN - dospelí

25. Bobot - Soblahov

27.05.2018 o 17:00

V. liga A - starší žiaci

20. Bobot - Motešice & Neporadza

27.05.2018 o 11:15

IV. liga - mladší žiaci

22. Melčice & Ivanovce - Bobot

05.06.2018 o 18:00

Prípravka U11 Mix - SEVER II

10. Bobot - Soblahov & M. Lehota

02.06.2018 o 09:00


Posledné odohraté zápasy:

 

VIII. Liga TN - dospelí

24. Bobot - Horňany (3 : 1)

20.05.2018 o 17:00

V. liga A - starší žiaci

19. Tr. Teplice - Bobot (1 : 2)

20.05.2018 o 10:30

IV. liga - mladší žiaci

21. Bobot - H. Súča (2 : 6)

25.05.2018 o 17:00

Prípravka U11 Mix - SEVER II

8. Svinná - Bobot (4 : 2)

19.05.2018 o 12:00