Archív


Zápasy: 6. liga Sever - dorast (2016 / 2017)

Back Naspäť

Klub:

Zoznam zapasov

Čas a dátum Domáci Hostia
 
1. kolo
15.09.2016 o 16:00 OŠK Soblahov - TJ Družstevník Vlára Ľuborča   12 : 1  
 
2. kolo
10.09.2016 o 16:00 TJ Družstevník Veľká Hradná - OŠK Soblahov   1 : 3  
 
3. kolo
18.09.2016 o 14:00 OŠK Soblahov - TJ Slovan Zamarovce   3 : 0  
 
4. kolo
  OŠK Soblahov - voľno
 
5. kolo
02.10.2016 o 12:30 OŠK Soblahov - SDD Dubodiel & Trenčianske Jastrabie   4 : 4  
 
6. kolo
08.10.2016 o 15:00 TJ Tatran Bobot - OŠK Soblahov   1 : 1   Detail Detail
 
7. kolo
06.11.2016 o 14:00 OŠK Soblahov - TJ Cementár Horné Srnie   4 : 0  
 
8. kolo
22.10.2016 o 14:00 FK Horná Súča - OŠK Soblahov   4 : 0  
 
9. kolo
30.10.2016 o 11:30 OŠK Soblahov - Trenčiansky futbalový klub Opatová nad Váhom   4 : 2  
 
10. kolo
08.04.2017 o 15:30 TJ Družstevník Vlára Ľuborča - OŠK Soblahov   2 : 2  
 
11. kolo
16.04.2017 o 14:00 OŠK Soblahov - TJ Družstevník Veľká Hradná   7 : 0  
 
12. kolo
22.04.2017 o 16:00 TJ Slovan Zamarovce - OŠK Soblahov   4 : 2  
 
13. kolo
  OŠK Soblahov - voľno
 
14. kolo
06.05.2017 o 16:30 SDD Dubodiel & Trenčianske Jastrabie - OŠK Soblahov   1 : 5  
 
15. kolo
14.05.2017 o 14:00 OŠK Soblahov - TJ Tatran Bobot   16 : 1   Detail Detail
 
16. kolo
20.05.2017 o 17:00 TJ Cementár Horné Srnie - OŠK Soblahov   2 : 2  
 
17. kolo
28.05.2017 o 14:30 OŠK Soblahov - FK Horná Súča   3 : 2  
 
18. kolo
03.06.2017 o 17:00 Trenčiansky futbalový klub Opatová nad Váhom - OŠK Soblahov   0 : 1  

3

Vyhľadávanie

Vyhľadávanie informácií na tomto webe:

  Hľadaj

Najbližšie zápasy Tatranu:

 

VIII. Liga TN - dospelí

15. Ivanovce - Bobot

18.03.2018 o 15:00

V. liga A - starší žiaci

12. Drietoma - Bobot

01.04.2018 o 10:30

IV. liga - mladší žiaci

14. Bobot - Tr. Teplice

07.04.2018 o 10:30


Posledné odohraté zápasy:

 

VIII. Liga TN - dospelí

6. Omšenie - Bobot (1 : 0)

05.11.2017 o 13:30

V. liga A - starší žiaci

9. Motešice & Neporadza - Bobot (3 : 0)

29.10.2017 o 11:00

IV. liga - mladší žiaci

11. Bobot - Tr. Stankovce (0 : 2)

12.11.2017 o 10:30

Prípravka U11 Mix - SEVER II

4. Svinná - Bobot (4 : 3)

14.10.2017 o 10:00