Archív


Zápasy: II. trieda žiaci skupina A (2008 / 2009)

Back Naspäť

Klub:

Zoznam zapasov

Čas a dátum Domáci Hostia
 
1. kolo
24.08.2008 o 10:30 Slovan Dolná Poruba - Slovan Skalka nad Váhom   7 : 0  
24.08.2008 o 10:30 Slovan Neporadza - Družstevník Dubodiel   5 : 1  
24.08.2008 o 10:30 Družstevník Opatová nad Váhom - Družstevník Mníchova Lehota   0 : 1  
24.08.2008 o 10:30 Družstevník Veľká Hradná - Tatran Bobot   10 : 1   Detail Detail
24.08.2008 o 10:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Dynamo Motešice   0 : 16  
 
2. kolo
31.08.2008 o 10:30 Slovan Skalka nad Váhom - Dynamo Motešice   3 : 2  
31.08.2008 o 10:30 Tatran Bobot - Lokomotíva Trenčianska Teplá   5 : 1   Detail Detail
31.08.2008 o 10:30 Družstevník Mníchova Lehota - Družstevník Veľká Hradná   0 : 1  
31.08.2008 o 10:30 Družstevník Dubodiel - Družstevník Opatová nad Váhom   0 : 2  
31.08.2008 o 10:30 Slovan Dolná Poruba - Slovan Neporadza   25 : 1  
 
3. kolo
07.09.2008 o 10:30 Slovan Neporadza - Slovan Skalka nad Váhom   3 : 8  
07.09.2008 o 10:30 Družstevník Opatová nad Váhom - Slovan Dolná Poruba   8 : 1  
07.09.2008 o 10:30 Družstevník Veľká Hradná - Družstevník Dubodiel   0 : 6  
07.09.2008 o 10:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Družstevník Mníchova Lehota   8 : 0  
07.09.2008 o 10:30 Dynamo Motešice - Tatran Bobot   2 : 1   Detail Detail
 
4. kolo
14.09.2008 o 10:30 Slovan Skalka nad Váhom - Tatran Bobot   3 : 0 (K) Detail Detail
14.09.2008 o 10:30 Družstevník Mníchova Lehota - Dynamo Motešice   1 : 7  
14.09.2008 o 10:30 Družstevník Dubodiel - Lokomotíva Trenčianska Teplá   9 : 0  
14.09.2008 o 10:30 Slovan Dolná Poruba - Družstevník Veľká Hradná   4 : 0  
14.09.2008 o 10:30 Slovan Neporadza - Družstevník Opatová nad Váhom   0 : 15  
 
5. kolo
21.09.2008 o 10:30 Družstevník Opatová nad Váhom - Slovan Skalka nad Váhom   8 : 2  
21.09.2008 o 10:30 Družstevník Veľká Hradná - Slovan Neporadza   9 : 1  
21.09.2008 o 10:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Slovan Dolná Poruba   4 : 3  
21.09.2008 o 10:30 Dynamo Motešice - Družstevník Dubodiel   2 : 4  
21.09.2008 o 10:30 Tatran Bobot - Družstevník Mníchova Lehota   8 : 0   Detail Detail
 
6. kolo
28.09.2008 o 10:30 Slovan Skalka nad Váhom - Družstevník Mníchova Lehota   2 : 1  
28.09.2008 o 10:30 Družstevník Dubodiel - Tatran Bobot   8 : 1   Detail Detail
28.09.2008 o 10:30 Slovan Dolná Poruba - Dynamo Motešice   2 : 1  
28.09.2008 o 10:30 Slovan Neporadza - Lokomotíva Trenčianska Teplá   2 : 8  
28.09.2008 o 10:30 Družstevník Opatová nad Váhom - Družstevník Veľká Hradná   3 : 0  
 
7. kolo
05.10.2008 o 10:30 Družstevník Veľká Hradná - Slovan Skalka nad Váhom   3 : 5  
05.10.2008 o 10:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Družstevník Opatová nad Váhom   1 : 10  
05.10.2008 o 10:30 Dynamo Motešice - Slovan Neporadza   2 : 0  
05.10.2008 o 10:30 Tatran Bobot - Slovan Dolná Poruba   2 : 2   Detail Detail
05.10.2008 o 10:30 Družstevník Mníchova Lehota - Družstevník Dubodiel   3 : 5  
 
8. kolo
12.10.2008 o 10:30 Slovan Skalka nad Váhom - Družstevník Dubodiel   1 : 6  
12.10.2008 o 10:30 Slovan Dolná Poruba - Družstevník Mníchova Lehota   7 : 1  
12.10.2008 o 10:30 Slovan Neporadza - Tatran Bobot   0 : 3   Detail Detail
12.10.2008 o 10:30 Družstevník Opatová nad Váhom - Dynamo Motešice   6 : 1  
12.10.2008 o 10:30 Družstevník Veľká Hradná - Lokomotíva Trenčianska Teplá   1 : 11  
 
9. kolo
19.10.2008 o 10:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Slovan Skalka nad Váhom   5 : 0  
19.10.2008 o 10:30 Dynamo Motešice - Družstevník Veľká Hradná   0 : 1  
19.10.2008 o 10:30 Tatran Bobot - Družstevník Opatová nad Váhom   1 : 3   Detail Detail
19.10.2008 o 10:30 Družstevník Mníchova Lehota - Slovan Neporadza   2 : 0  
19.10.2008 o 10:30 Družstevník Dubodiel - Slovan Dolná Poruba   5 : 2  
 
10. kolo
12.04.2009 o 10:30 Slovan Skalka nad Váhom - Slovan Dolná Poruba   4 : 3  
12.04.2009 o 10:30 Družstevník Dubodiel - Slovan Neporadza   2 : 0  
12.04.2009 o 10:30 Družstevník Mníchova Lehota - Družstevník Opatová nad Váhom   1 : 9  
12.04.2009 o 10:30 Tatran Bobot - Družstevník Veľká Hradná   3 : 1   Detail Detail
12.04.2009 o 10:30 Dynamo Motešice - Lokomotíva Trenčianska Teplá   4 : 0  
 
11. kolo
19.04.2009 o 10:30 Dynamo Motešice - Slovan Skalka nad Váhom   3 : 2  
19.04.2009 o 10:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Tatran Bobot   0 : 4   Detail Detail
19.04.2009 o 10:30 Družstevník Veľká Hradná - Družstevník Mníchova Lehota   1 : 2  
19.04.2009 o 10:30 Družstevník Opatová nad Váhom - Družstevník Dubodiel   3 : 2  
19.04.2009 o 10:30 Slovan Neporadza - Slovan Dolná Poruba   1 : 4  
 
12. kolo
26.04.2009 o 10:30 Slovan Skalka nad Váhom - Slovan Neporadza   6 : 1  
26.04.2009 o 10:30 Slovan Dolná Poruba - Družstevník Opatová nad Váhom   3 : 3  
26.04.2009 o 10:30 Družstevník Dubodiel - Družstevník Veľká Hradná   7 : 0  
26.04.2009 o 10:30 Družstevník Mníchova Lehota - Lokomotíva Trenčianska Teplá   1 : 4  
26.04.2009 o 10:30 Tatran Bobot - Dynamo Motešice   3 : 1   Detail Detail
 
13. kolo
03.05.2009 o 10:30 Tatran Bobot - Slovan Skalka nad Váhom   10 : 0   Detail Detail
03.05.2009 o 10:30 Dynamo Motešice - Družstevník Mníchova Lehota   0 : 0  
03.05.2009 o 10:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Družstevník Dubodiel   1 : 4  
03.05.2009 o 10:30 Družstevník Veľká Hradná - Slovan Dolná Poruba   2 : 4  
03.05.2009 o 10:30 Družstevník Opatová nad Váhom - Slovan Neporadza   11 : 0  
 
14. kolo
10.05.2009 o 10:30 Slovan Skalka nad Váhom - Družstevník Opatová nad Váhom   1 : 4  
10.05.2009 o 10:30 Slovan Neporadza - Družstevník Veľká Hradná   3 : 4  
10.05.2009 o 10:30 Slovan Dolná Poruba - Lokomotíva Trenčianska Teplá   5 : 0  
10.05.2009 o 10:30 Družstevník Dubodiel - Dynamo Motešice   5 : 0  
10.05.2009 o 10:30 Družstevník Mníchova Lehota - Tatran Bobot   2 : 5   Detail Detail
 
15. kolo
15.05.2009 o 16:30 Tatran Bobot - Družstevník Dubodiel   1 : 0   Detail Detail
17.05.2009 o 10:30 Družstevník Mníchova Lehota - Slovan Skalka nad Váhom   0 : 6  
17.05.2009 o 10:30 Dynamo Motešice - Slovan Dolná Poruba   2 : 2  
17.05.2009 o 10:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Slovan Neporadza   5 : 1  
17.05.2009 o 10:30 Družstevník Veľká Hradná - Družstevník Opatová nad Váhom   0 : 7  
 
16. kolo
24.05.2009 o 10:30 Slovan Skalka nad Váhom - Družstevník Veľká Hradná   2 : 1  
24.05.2009 o 10:30 Družstevník Opatová nad Váhom - Lokomotíva Trenčianska Teplá   8 : 1  
24.05.2009 o 10:30 Slovan Neporadza - Dynamo Motešice   0 : 2  
24.05.2009 o 10:30 Slovan Dolná Poruba - Tatran Bobot   11 : 0   Detail Detail
24.05.2009 o 10:30 Družstevník Dubodiel - Družstevník Mníchova Lehota   3 : 0  
 
17. kolo
31.05.2009 o 10:30 Družstevník Dubodiel - Slovan Skalka nad Váhom   2 : 2  
31.05.2009 o 10:30 Družstevník Mníchova Lehota - Slovan Dolná Poruba   0 : 7  
31.05.2009 o 10:30 Tatran Bobot - Slovan Neporadza   4 : 0   Detail Detail
31.05.2009 o 10:30 Dynamo Motešice - Družstevník Opatová nad Váhom   1 : 6  
31.05.2009 o 10:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Družstevník Veľká Hradná   3 : 1  
 
18. kolo
07.06.2009 o 10:30 Slovan Skalka nad Váhom - Lokomotíva Trenčianska Teplá   1 : 4  
07.06.2009 o 10:30 Družstevník Veľká Hradná - Dynamo Motešice   3 : 6  
07.06.2009 o 10:30 Družstevník Opatová nad Váhom - Tatran Bobot   5 : 2   Detail Detail
07.06.2009 o 10:30 Slovan Neporadza - Družstevník Mníchova Lehota   3 : 2  
07.06.2009 o 10:30 Slovan Dolná Poruba - Družstevník Dubodiel   6 : 1  

3

Vyhľadávanie

Vyhľadávanie informácií na tomto webe:

  Hľadaj

Najbližšie zápasy Tatranu:

 

VIII. Liga TN - dospelí

15. Ivanovce - Bobot

18.03.2018 o 15:00

V. liga A - starší žiaci

12. Drietoma - Bobot

01.04.2018 o 10:30

IV. liga - mladší žiaci

14. Bobot - Tr. Teplice

07.04.2018 o 10:30


Posledné odohraté zápasy:

 

VIII. Liga TN - dospelí

6. Omšenie - Bobot (1 : 0)

05.11.2017 o 13:30

V. liga A - starší žiaci

9. Motešice & Neporadza - Bobot (3 : 0)

29.10.2017 o 11:00

IV. liga - mladší žiaci

11. Bobot - Tr. Stankovce (0 : 2)

12.11.2017 o 10:30

Prípravka U11 Mix - SEVER II

4. Svinná - Bobot (4 : 3)

14.10.2017 o 10:00