Archív


Zápasy: II. trieda skupina A žiaci (2009 / 2010)

Back Naspäť

Klub:

Zoznam zapasov

Čas a dátum Domáci Hostia
 
1. kolo
23.08.2009 o 10:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Družstevník Dubodiel   0 : 3 (K)
23.08.2009 o 11:00 Žihlavník Omšenie - Vlára Kľúčové   12 : 0  
23.08.2009 o 11:00 Družstevník Mníchova Lehota - Družstevník Opatová nad Váhom   0 : 3 (K)
01.09.2009 o 16:00 Dynamo Motešice - Družstevník Vlára Ľuborča (Bobot)   9 : 0   Detail Detail
01.09.2009 o 17:00 MŠK Slovan Trenčianske Teplice - Slovan Neporadza   8 : 1  
 
2. kolo
30.08.2009 o 10:30 Vlára Kľúčové - Slovan Neporadza   3 : 3  
30.08.2009 o 10:30 Družstevník Dubodiel - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   1 : 3  
30.08.2009 o 10:30 Družstevník Opatová nad Váhom - Lokomotíva Trenčianska Teplá   7 : 2  
30.08.2009 o 10:30 Družstevník Vlára Ľuborča (Bobot) - Družstevník Mníchova Lehota   1 : 5   Detail Detail
30.08.2009 o 11:00 Žihlavník Omšenie - Dynamo Motešice   4 : 2  
 
3. kolo
06.09.2009 o 10:30 Dynamo Motešice - Vlára Kľúčové   15 : 0  
06.09.2009 o 10:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Družstevník Vlára Ľuborča (Bobot)   1 : 3   Detail Detail
06.09.2009 o 10:30 Družstevník Opatová nad Váhom - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   5 : 0  
06.09.2009 o 10:30 Slovan Neporadza - Družstevník Dubodiel   0 : 11  
06.09.2009 o 11:00 Družstevník Mníchova Lehota - Žihlavník Omšenie   0 : 4  
 
4. kolo
13.09.2009 o 10:30 Vlára Kľúčové - Družstevník Dubodiel   1 : 8  
13.09.2009 o 10:30 Družstevník Opatová nad Váhom - Slovan Neporadza   10 : 0  
13.09.2009 o 10:30 Družstevník Vlára Ľuborča (Bobot) - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   3 : 1   Detail Detail
13.09.2009 o 10:30 Dynamo Motešice - Družstevník Mníchova Lehota   5 : 1  
13.09.2009 o 11:00 Žihlavník Omšenie - Lokomotíva Trenčianska Teplá   5 : 2  
 
5. kolo
20.09.2009 o 10:00 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Dynamo Motešice   0 : 11  
20.09.2009 o 10:00 MŠK Slovan Trenčianske Teplice - Žihlavník Omšenie   1 : 4  
20.09.2009 o 10:00 Slovan Neporadza - Družstevník Vlára Ľuborča (Bobot)   4 : 0   Detail Detail
20.09.2009 o 10:00 Družstevník Dubodiel - Družstevník Opatová nad Váhom   3 : 1  
20.09.2009 o 11:00 Družstevník Mníchova Lehota - Vlára Kľúčové   17 : 0  
 
6. kolo
27.09.2009 o 10:00 Vlára Kľúčové - Družstevník Opatová nad Váhom   0 : 8  
27.09.2009 o 10:00 Družstevník Vlára Ľuborča (Bobot) - Družstevník Dubodiel   2 : 1   Detail Detail
27.09.2009 o 10:30 Dynamo Motešice - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   6 : 1  
27.09.2009 o 11:00 Žihlavník Omšenie - Slovan Neporadza   11 : 0  
27.09.2009 o 11:00 Družstevník Mníchova Lehota - Lokomotíva Trenčianska Teplá   2 : 0  
 
7. kolo
04.10.2009 o 09:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Vlára Kľúčové   3 : 3  
04.10.2009 o 09:30 MŠK Slovan Trenčianske Teplice - Družstevník Mníchova Lehota   0 : 6  
04.10.2009 o 09:30 Družstevník Dubodiel - Žihlavník Omšenie   7 : 1  
04.10.2009 o 09:30 Družstevník Opatová nad Váhom - Družstevník Vlára Ľuborča (Bobot)   3 : 0   Detail Detail
04.10.2009 o 11:00 Slovan Neporadza - Dynamo Motešice   0 : 7  
 
8. kolo
11.10.2009 o 09:30 Vlára Kľúčové - Družstevník Vlára Ľuborča (Bobot)   0 : 3   Detail Detail
11.10.2009 o 09:30 Žihlavník Omšenie - Družstevník Opatová nad Váhom   3 : 1  
11.10.2009 o 10:30 Dynamo Motešice - Družstevník Dubodiel   8 : 4  
11.10.2009 o 11:00 Družstevník Mníchova Lehota - Slovan Neporadza   10 : 0  
25.10.2009 o 11:00 Lokomotíva Trenčianska Teplá - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   0 : 4  
 
9. kolo
18.10.2009 o 09:30 MŠK Slovan Trenčianske Teplice - Vlára Kľúčové   10 : 1  
18.10.2009 o 09:30 Slovan Neporadza - Lokomotíva Trenčianska Teplá   1 : 2  
18.10.2009 o 09:30 Družstevník Dubodiel - Družstevník Mníchova Lehota   1 : 3  
18.10.2009 o 09:30 Družstevník Opatová nad Váhom - Dynamo Motešice   5 : 1  
18.10.2009 o 09:30 Družstevník Vlára Ľuborča (Bobot) - Žihlavník Omšenie   0 : 2   Detail Detail
 
10. kolo
04.04.2010 o 10:30 Vlára Kľúčové - Žihlavník Omšenie   0 : 6  
04.04.2010 o 10:30 Družstevník Vlára Ľuborča (Bobot) - Dynamo Motešice   1 : 5   Detail Detail
04.04.2010 o 10:30 Družstevník Opatová nad Váhom - Družstevník Mníchova Lehota   1 : 4  
04.04.2010 o 10:30 Družstevník Dubodiel - Lokomotíva Trenčianska Teplá   5 : 0  
04.04.2010 o 10:30 Slovan Neporadza - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   2 : 4  
 
11. kolo
11.04.2010 o 10:30 Slovan Neporadza - Vlára Kľúčové   3 : 2  
11.04.2010 o 10:30 MŠK Slovan Trenčianske Teplice - Družstevník Dubodiel   3 : 4  
11.04.2010 o 10:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Družstevník Opatová nad Váhom   2 : 2  
11.04.2010 o 10:30 Družstevník Mníchova Lehota - Družstevník Vlára Ľuborča (Bobot)   5 : 0   Detail Detail
11.04.2010 o 10:30 Dynamo Motešice - Žihlavník Omšenie   3 : 2  
 
12. kolo
18.04.2010 o 10:30 Vlára Kľúčové - Dynamo Motešice   0 : 10  
18.04.2010 o 10:30 Družstevník Vlára Ľuborča (Bobot) - Lokomotíva Trenčianska Teplá   0 : 2   Detail Detail
18.04.2010 o 10:30 MŠK Slovan Trenčianske Teplice - Družstevník Opatová nad Váhom   3 : 2  
18.04.2010 o 10:30 Družstevník Dubodiel - Slovan Neporadza   7 : 1  
18.04.2010 o 11:00 Žihlavník Omšenie - Družstevník Mníchova Lehota   1 : 1  
 
13. kolo
25.04.2010 o 10:30 Družstevník Dubodiel - Vlára Kľúčové   11 : 0  
25.04.2010 o 10:30 Slovan Neporadza - Družstevník Opatová nad Váhom   1 : 13  
25.04.2010 o 10:30 MŠK Slovan Trenčianske Teplice - Družstevník Vlára Ľuborča (Bobot)   5 : 3   Detail Detail
25.04.2010 o 10:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Žihlavník Omšenie   2 : 5  
25.04.2010 o 10:30 Družstevník Mníchova Lehota - Dynamo Motešice   2 : 4  
 
14. kolo
02.05.2010 o 10:30 Vlára Kľúčové - Družstevník Mníchova Lehota   0 : 6  
02.05.2010 o 10:30 Dynamo Motešice - Lokomotíva Trenčianska Teplá   8 : 1  
02.05.2010 o 10:30 Družstevník Vlára Ľuborča (Bobot) - Slovan Neporadza   3 : 5   Detail Detail
02.05.2010 o 10:30 Družstevník Opatová nad Váhom - Družstevník Dubodiel   2 : 4  
02.05.2010 o 11:00 Žihlavník Omšenie - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   5 : 3  
 
15. kolo
07.05.2010 o 16:30 Družstevník Dubodiel - Družstevník Vlára Ľuborča (Bobot)   8 : 2   Detail Detail
09.05.2010 o 10:30 Družstevník Opatová nad Váhom - Vlára Kľúčové   15 : 0  
09.05.2010 o 10:30 Slovan Neporadza - Žihlavník Omšenie   1 : 3  
09.05.2010 o 10:30 MŠK Slovan Trenčianske Teplice - Dynamo Motešice   2 : 1  
09.05.2010 o 10:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Družstevník Mníchova Lehota   0 : 6  
 
16. kolo
16.05.2010 o 10:30 Vlára Kľúčové - Lokomotíva Trenčianska Teplá   1 : 6  
16.05.2010 o 10:30 Dynamo Motešice - Slovan Neporadza   4 : 0  
16.05.2010 o 11:00 Žihlavník Omšenie - Družstevník Dubodiel   5 : 5  
28.05.2010 o 17:00 Družstevník Mníchova Lehota - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   4 : 2  
28.05.2010 o 17:00 Družstevník Vlára Ľuborča (Bobot) - Družstevník Opatová nad Váhom   1 : 4   Detail Detail
 
17. kolo
23.05.2010 o 10:30 Družstevník Vlára Ľuborča (Bobot) - Vlára Kľúčové   14 : 2   Detail Detail
23.05.2010 o 10:30 Družstevník Opatová nad Váhom - Žihlavník Omšenie   4 : 2  
23.05.2010 o 10:30 Družstevník Dubodiel - Dynamo Motešice   1 : 3  
23.05.2010 o 10:30 Slovan Neporadza - Družstevník Mníchova Lehota   1 : 7  
23.05.2010 o 10:30 MŠK Slovan Trenčianske Teplice - Lokomotíva Trenčianska Teplá   2 : 0  
 
18. kolo
29.05.2010 o 10:00 Dynamo Motešice - Družstevník Opatová nad Váhom   2 : 2  
30.05.2010 o 10:30 Vlára Kľúčové - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   0 : 7  
30.05.2010 o 10:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Slovan Neporadza   3 : 0  
30.05.2010 o 10:30 Družstevník Mníchova Lehota - Družstevník Dubodiel   5 : 1  
30.05.2010 o 11:00 Žihlavník Omšenie - Družstevník Vlára Ľuborča (Bobot)   6 : 2   Detail Detail

3

Vyhľadávanie

Vyhľadávanie informácií na tomto webe:

  Hľadaj

Najbližšie zápasy Tatranu:

 

VIII. Liga TN - dospelí

15. Ivanovce - Bobot

18.03.2018 o 15:00

V. liga A - starší žiaci

12. Drietoma - Bobot

01.04.2018 o 10:30

IV. liga - mladší žiaci

14. Bobot - Tr. Teplice

07.04.2018 o 10:30


Posledné odohraté zápasy:

 

VIII. Liga TN - dospelí

6. Omšenie - Bobot (1 : 0)

05.11.2017 o 13:30

V. liga A - starší žiaci

9. Motešice & Neporadza - Bobot (3 : 0)

29.10.2017 o 11:00

IV. liga - mladší žiaci

11. Bobot - Tr. Stankovce (0 : 2)

12.11.2017 o 10:30

Prípravka U11 Mix - SEVER II

4. Svinná - Bobot (4 : 3)

14.10.2017 o 10:00