Archív


Zápasy: II. trieda skupina A žiaci (2009 / 2010)

Back Naspäť

Klub:

Zoznam zapasov

Čas a dátum Domáci Hostia
 
1. kolo
23.08.2009 o 11:00 Žihlavník Omšenie - Vlára Kľúčové   12 : 0  
 
2. kolo
30.08.2009 o 11:00 Žihlavník Omšenie - Dynamo Motešice   4 : 2  
 
3. kolo
06.09.2009 o 11:00 Družstevník Mníchova Lehota - Žihlavník Omšenie   0 : 4  
 
4. kolo
13.09.2009 o 11:00 Žihlavník Omšenie - Lokomotíva Trenčianska Teplá   5 : 2  
 
5. kolo
20.09.2009 o 10:00 MŠK Slovan Trenčianske Teplice - Žihlavník Omšenie   1 : 4  
 
6. kolo
27.09.2009 o 11:00 Žihlavník Omšenie - Slovan Neporadza   11 : 0  
 
7. kolo
04.10.2009 o 09:30 Družstevník Dubodiel - Žihlavník Omšenie   7 : 1  
 
8. kolo
11.10.2009 o 09:30 Žihlavník Omšenie - Družstevník Opatová nad Váhom   3 : 1  
 
9. kolo
18.10.2009 o 09:30 Družstevník Vlára Ľuborča (Bobot) - Žihlavník Omšenie   0 : 2   Detail Detail
 
10. kolo
04.04.2010 o 10:30 Vlára Kľúčové - Žihlavník Omšenie   0 : 6  
 
11. kolo
11.04.2010 o 10:30 Dynamo Motešice - Žihlavník Omšenie   3 : 2  
 
12. kolo
18.04.2010 o 11:00 Žihlavník Omšenie - Družstevník Mníchova Lehota   1 : 1  
 
13. kolo
25.04.2010 o 10:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Žihlavník Omšenie   2 : 5  
 
14. kolo
02.05.2010 o 11:00 Žihlavník Omšenie - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   5 : 3  
 
15. kolo
09.05.2010 o 10:30 Slovan Neporadza - Žihlavník Omšenie   1 : 3  
 
16. kolo
16.05.2010 o 11:00 Žihlavník Omšenie - Družstevník Dubodiel   5 : 5  
 
17. kolo
23.05.2010 o 10:30 Družstevník Opatová nad Váhom - Žihlavník Omšenie   4 : 2  
 
18. kolo
30.05.2010 o 11:00 Žihlavník Omšenie - Družstevník Vlára Ľuborča (Bobot)   6 : 2   Detail Detail

3

Vyhľadávanie

Vyhľadávanie informácií na tomto webe:

  Hľadaj

Najbližšie zápasy Tatranu:

 

VIII. Liga TN - dospelí

15. Ivanovce - Bobot

18.03.2018 o 15:00

V. liga A - starší žiaci

12. Drietoma - Bobot

01.04.2018 o 10:30

IV. liga - mladší žiaci

14. Bobot - Tr. Teplice

07.04.2018 o 10:30


Posledné odohraté zápasy:

 

VIII. Liga TN - dospelí

6. Omšenie - Bobot (1 : 0)

05.11.2017 o 13:30

V. liga A - starší žiaci

9. Motešice & Neporadza - Bobot (3 : 0)

29.10.2017 o 11:00

IV. liga - mladší žiaci

11. Bobot - Tr. Stankovce (0 : 2)

12.11.2017 o 10:30

Prípravka U11 Mix - SEVER II

4. Svinná - Bobot (4 : 3)

14.10.2017 o 10:00