Archív


Zápasy: II. trieda skupina A žiaci (2009 / 2010)

Back Naspäť

Klub:

Zoznam zapasov

Čas a dátum Domáci Hostia
 
1. kolo
23.08.2009 o 10:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Družstevník Dubodiel   0 : 3 (K)
 
2. kolo
30.08.2009 o 10:30 Družstevník Opatová nad Váhom - Lokomotíva Trenčianska Teplá   7 : 2  
 
3. kolo
06.09.2009 o 10:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Družstevník Vlára Ľuborča (Bobot)   1 : 3   Detail Detail
 
4. kolo
13.09.2009 o 11:00 Žihlavník Omšenie - Lokomotíva Trenčianska Teplá   5 : 2  
 
5. kolo
20.09.2009 o 10:00 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Dynamo Motešice   0 : 11  
 
6. kolo
27.09.2009 o 11:00 Družstevník Mníchova Lehota - Lokomotíva Trenčianska Teplá   2 : 0  
 
7. kolo
04.10.2009 o 09:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Vlára Kľúčové   3 : 3  
 
8. kolo
25.10.2009 o 11:00 Lokomotíva Trenčianska Teplá - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   0 : 4  
 
9. kolo
18.10.2009 o 09:30 Slovan Neporadza - Lokomotíva Trenčianska Teplá   1 : 2  
 
10. kolo
04.04.2010 o 10:30 Družstevník Dubodiel - Lokomotíva Trenčianska Teplá   5 : 0  
 
11. kolo
11.04.2010 o 10:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Družstevník Opatová nad Váhom   2 : 2  
 
12. kolo
18.04.2010 o 10:30 Družstevník Vlára Ľuborča (Bobot) - Lokomotíva Trenčianska Teplá   0 : 2   Detail Detail
 
13. kolo
25.04.2010 o 10:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Žihlavník Omšenie   2 : 5  
 
14. kolo
02.05.2010 o 10:30 Dynamo Motešice - Lokomotíva Trenčianska Teplá   8 : 1  
 
15. kolo
09.05.2010 o 10:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Družstevník Mníchova Lehota   0 : 6  
 
16. kolo
16.05.2010 o 10:30 Vlára Kľúčové - Lokomotíva Trenčianska Teplá   1 : 6  
 
17. kolo
23.05.2010 o 10:30 MŠK Slovan Trenčianske Teplice - Lokomotíva Trenčianska Teplá   2 : 0  
 
18. kolo
30.05.2010 o 10:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Slovan Neporadza   3 : 0  

3

Vyhľadávanie

Vyhľadávanie informácií na tomto webe:

  Hľadaj

Najbližšie zápasy Tatranu:

 

VIII. Liga TN - dospelí

25. Bobot - Soblahov

27.05.2018 o 17:00

V. liga A - starší žiaci

20. Bobot - Motešice & Neporadza

27.05.2018 o 11:15

IV. liga - mladší žiaci

22. Melčice & Ivanovce - Bobot

05.06.2018 o 18:00

Prípravka U11 Mix - SEVER II

10. Bobot - Soblahov & M. Lehota

02.06.2018 o 09:00


Posledné odohraté zápasy:

 

VIII. Liga TN - dospelí

24. Bobot - Horňany (3 : 1)

20.05.2018 o 17:00

V. liga A - starší žiaci

19. Tr. Teplice - Bobot (1 : 2)

20.05.2018 o 10:30

IV. liga - mladší žiaci

21. Bobot - H. Súča (2 : 6)

25.05.2018 o 17:00

Prípravka U11 Mix - SEVER II

8. Svinná - Bobot (4 : 2)

19.05.2018 o 12:00