Archív


Zápasy: II. trieda dorast – SEVER (2009 / 2010)

Back Naspäť

Klub:

Zoznam zapasov

Čas a dátum Domáci Hostia
 
1. kolo
  Lokomotíva Trenčianska Teplá - voľno
02.08.2009 o 14:30 Slovan Dolná Poruba - Družstevník Selec   2 : 7  
02.08.2009 o 14:30 Vlára Kľúčové - OFK Trenčianske Bohuslavice   1 : 2  
02.08.2009 o 14:30 Družstevník Záblatie - Družstevník Opatová nad Váhom   1 : 3  
  Družstevník Veľká Hradná - voľno
02.08.2009 o 14:30 Slovan Beckov - Tatran Bobot   2 : 2   Detail Detail
 
2. kolo
08.08.2009 o 17:00 Družstevník Veľká Hradná - Slovan Beckov   2 : 1  
09.08.2009 o 14:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Tatran Bobot   4 : 3   Detail Detail
  Družstevník Opatová nad Váhom - voľno
09.08.2009 o 14:30 OFK Trenčianske Bohuslavice - Družstevník Záblatie   8 : 2  
  Vlára Kľúčové - voľno
  Družstevník Selec - voľno
  Slovan Dolná Poruba - voľno
 
3. kolo
15.08.2009 o 17:00 Tatran Bobot - Družstevník Veľká Hradná   2 : 3   Detail Detail
16.08.2009 o 14:30 Slovan Dolná Poruba - Lokomotíva Trenčianska Teplá   4 : 0  
16.08.2009 o 14:30 Vlára Kľúčové - Družstevník Selec   4 : 3  
  Družstevník Záblatie - voľno
  OFK Trenčianske Bohuslavice - voľno
16.08.2009 o 14:30 Slovan Beckov - Družstevník Opatová nad Váhom   2 : 4  
 
4. kolo
23.08.2009 o 14:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Družstevník Veľká Hradná   2 : 3  
23.08.2009 o 14:30 Družstevník Opatová nad Váhom - Tatran Bobot   3 : 2   Detail Detail
23.08.2009 o 14:30 OFK Trenčianske Bohuslavice - Slovan Beckov   2 : 1  
23.08.2009 o 14:30 Družstevník Selec - Družstevník Záblatie   3 : 4  
  Vlára Kľúčové - voľno
  Slovan Dolná Poruba - voľno
 
5. kolo
29.08.2009 o 17:00 Tatran Bobot - OFK Trenčianske Bohuslavice   1 : 0   Detail Detail
29.08.2009 o 17:00 Družstevník Veľká Hradná - Družstevník Opatová nad Váhom   2 : 5  
  Lokomotíva Trenčianska Teplá - voľno
30.08.2009 o 14:30 Vlára Kľúčové - Slovan Dolná Poruba   7 : 1  
  Družstevník Záblatie - voľno
  Družstevník Selec - voľno
  Slovan Beckov - voľno
 
6. kolo
06.09.2009 o 10:30 Slovan Dolná Poruba - Družstevník Záblatie   2 : 5  
06.09.2009 o 13:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Družstevník Opatová nad Váhom   1 : 4  
06.09.2009 o 13:30 OFK Trenčianske Bohuslavice - Družstevník Veľká Hradná   1 : 2  
  Tatran Bobot - voľno
06.09.2009 o 13:30 Družstevník Selec - Slovan Beckov   5 : 1  
  Vlára Kľúčové - voľno
 
7. kolo
12.09.2009 o 16:00 Tatran Bobot - Družstevník Selec   0 : 3   Detail Detail
13.09.2009 o 13:30 Vlára Kľúčové - Lokomotíva Trenčianska Teplá   3 : 1  
  Družstevník Záblatie - voľno
  Slovan Dolná Poruba - voľno
  Slovan Beckov - voľno
  Družstevník Veľká Hradná - voľno
13.09.2009 o 13:30 Družstevník Opatová nad Váhom - OFK Trenčianske Bohuslavice   5 : 3  
 
8. kolo
01.09.2009 o 16:00 Družstevník Selec - Družstevník Veľká Hradná   5 : 2  
19.09.2009 o 15:30 Slovan Dolná Poruba - Slovan Beckov   4 : 5  
20.09.2009 o 13:00 Lokomotíva Trenčianska Teplá - OFK Trenčianske Bohuslavice   7 : 3  
  Družstevník Opatová nad Váhom - voľno
  Tatran Bobot - voľno
20.09.2009 o 13:00 Vlára Kľúčové - Družstevník Záblatie   1 : 1  
 
9. kolo
26.09.2009 o 15:30 Tatran Bobot - Slovan Dolná Poruba   7 : 1   Detail Detail
  Družstevník Veľká Hradná - voľno
27.09.2009 o 13:00 Družstevník Záblatie - Lokomotíva Trenčianska Teplá   6 : 1  
  Vlára Kľúčové - voľno
  Slovan Beckov - voľno
27.09.2009 o 13:00 Družstevník Opatová nad Váhom - Družstevník Selec   7 : 1  
  OFK Trenčianske Bohuslavice - voľno
 
10. kolo
03.10.2009 o 14:30 Slovan Dolná Poruba - Družstevník Veľká Hradná   0 : 0  
  Lokomotíva Trenčianska Teplá - voľno
04.10.2009 o 12:00 Družstevník Selec - OFK Trenčianske Bohuslavice   4 : 0  
  Družstevník Opatová nad Váhom - voľno
  Tatran Bobot - voľno
04.10.2009 o 12:00 Vlára Kľúčové - Slovan Beckov   4 : 0  
  Družstevník Záblatie - voľno
 
11. kolo
10.10.2009 o 14:30 Tatran Bobot - Vlára Kľúčové   2 : 1   Detail Detail
  Lokomotíva Trenčianska Teplá - voľno
11.10.2009 o 12:00 Slovan Beckov - Družstevník Záblatie   1 : 3  
  Družstevník Veľká Hradná - voľno
11.10.2009 o 12:00 Družstevník Opatová nad Váhom - Slovan Dolná Poruba   12 : 0  
  OFK Trenčianske Bohuslavice - voľno
  Družstevník Selec - voľno
 
12. kolo
17.10.2009 o 14:00 Slovan Dolná Poruba - OFK Trenčianske Bohuslavice   6 : 1  
17.10.2009 o 14:00 Vlára Kľúčové - Družstevník Veľká Hradná   3 : 5  
18.10.2009 o 11:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Družstevník Selec   7 : 1  
  Družstevník Opatová nad Váhom - voľno
18.10.2009 o 11:30 Družstevník Záblatie - Tatran Bobot   2 : 0   Detail Detail
  Slovan Beckov - voľno
 
13. kolo
25.10.2009 o 11:30 Slovan Beckov - Lokomotíva Trenčianska Teplá   2 : 2  
  Tatran Bobot - voľno
25.10.2009 o 11:30 Družstevník Opatová nad Váhom - Vlára Kľúčové   5 : 1  
  OFK Trenčianske Bohuslavice - voľno
  Slovan Dolná Poruba - voľno
  Družstevník Selec - voľno
31.10.2009 o 14:00 Družstevník Veľká Hradná - Družstevník Záblatie   2 : 0  
 
14. kolo
27.03.2010 o 15:00 Družstevník Selec - Slovan Dolná Poruba   3 : 0 (K)
27.03.2010 o 15:00 Tatran Bobot - Slovan Beckov   2 : 1   Detail Detail
  Lokomotíva Trenčianska Teplá - voľno
28.03.2010 o 12:30 OFK Trenčianske Bohuslavice - Vlára Kľúčové   2 : 3  
28.03.2010 o 12:30 Družstevník Opatová nad Váhom - Družstevník Záblatie   1 : 2  
  Družstevník Veľká Hradná - voľno
 
15. kolo
04.04.2010 o 13:00 Tatran Bobot - Lokomotíva Trenčianska Teplá   1 : 0   Detail Detail
04.04.2010 o 13:00 Slovan Beckov - Družstevník Veľká Hradná   1 : 1  
  Družstevník Opatová nad Váhom - voľno
04.04.2010 o 13:00 Družstevník Záblatie - OFK Trenčianske Bohuslavice   6 : 1  
  Vlára Kľúčové - voľno
  Družstevník Selec - voľno
  Slovan Dolná Poruba - voľno
 
16. kolo
10.04.2010 o 15:30 Družstevník Selec - Vlára Kľúčové   5 : 1  
10.04.2010 o 16:00 Družstevník Veľká Hradná - Tatran Bobot   2 : 2   Detail Detail
11.04.2010 o 13:00 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Slovan Dolná Poruba   5 : 0  
  Družstevník Záblatie - voľno
  OFK Trenčianske Bohuslavice - voľno
11.04.2010 o 13:00 Družstevník Opatová nad Váhom - Slovan Beckov   3 : 2  
 
17. kolo
17.04.2010 o 16:00 Družstevník Veľká Hradná - Lokomotíva Trenčianska Teplá   4 : 1  
17.04.2010 o 16:00 Tatran Bobot - Družstevník Opatová nad Váhom   0 : 5   Detail Detail
18.04.2010 o 13:30 Slovan Beckov - OFK Trenčianske Bohuslavice   2 : 2  
18.04.2010 o 13:30 Družstevník Záblatie - Družstevník Selec   4 : 0  
  Vlára Kľúčové - voľno
  Slovan Dolná Poruba - voľno
 
18. kolo
  Družstevník Selec - voľno
  Lokomotíva Trenčianska Teplá - voľno
25.04.2010 o 13:30 Slovan Dolná Poruba - Vlára Kľúčové   4 : 3  
  Družstevník Záblatie - voľno
  Slovan Beckov - voľno
25.04.2010 o 13:30 OFK Trenčianske Bohuslavice - Tatran Bobot   2 : 2   Detail Detail
25.04.2010 o 13:30 Družstevník Opatová nad Váhom - Družstevník Veľká Hradná   2 : 0  
 
19. kolo
01.05.2010 o 16:00 Družstevník Veľká Hradná - OFK Trenčianske Bohuslavice   2 : 2  
02.05.2010 o 14:00 Družstevník Opatová nad Váhom - Lokomotíva Trenčianska Teplá   5 : 1  
  Tatran Bobot - voľno
02.05.2010 o 14:00 Slovan Beckov - Družstevník Selec   6 : 5  
02.05.2010 o 14:00 Družstevník Záblatie - Slovan Dolná Poruba   6 : 2  
  Vlára Kľúčové - voľno
 
20. kolo
08.05.2010 o 16:30 Družstevník Selec - Tatran Bobot   4 : 7   Detail Detail
09.05.2010 o 14:00 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Vlára Kľúčové   6 : 0  
  Družstevník Záblatie - voľno
  Slovan Dolná Poruba - voľno
  Slovan Beckov - voľno
  Družstevník Veľká Hradná - voľno
09.05.2010 o 14:00 OFK Trenčianske Bohuslavice - Družstevník Opatová nad Váhom   0 : 3  
 
21. kolo
16.05.2010 o 14:00 OFK Trenčianske Bohuslavice - Lokomotíva Trenčianska Teplá   6 : 2  
16.05.2010 o 14:00 Slovan Beckov - Slovan Dolná Poruba   1 : 2  
16.05.2010 o 14:00 Družstevník Záblatie - Vlára Kľúčové   5 : 0  
  Družstevník Opatová nad Váhom - voľno
  Tatran Bobot - voľno
05.06.2010 o 16:00 Družstevník Veľká Hradná - Družstevník Selec   9 : 1  
 
22. kolo
22.05.2010 o 17:00 Družstevník Selec - Družstevník Opatová nad Váhom   2 : 3  
23.05.2010 o 14:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Družstevník Záblatie   3 : 3  
  Vlára Kľúčové - voľno
  Slovan Beckov - voľno
23.05.2010 o 14:30 Slovan Dolná Poruba - Tatran Bobot   5 : 1   Detail Detail
  Družstevník Veľká Hradná - voľno
  OFK Trenčianske Bohuslavice - voľno
 
23. kolo
29.05.2010 o 16:00 Družstevník Veľká Hradná - Slovan Dolná Poruba   2 : 0  
  Lokomotíva Trenčianska Teplá - voľno
30.05.2010 o 14:30 OFK Trenčianske Bohuslavice - Družstevník Selec   4 : 8  
  Družstevník Opatová nad Váhom - voľno
  Tatran Bobot - voľno
30.05.2010 o 14:30 Slovan Beckov - Vlára Kľúčové   1 : 2  
  Družstevník Záblatie - voľno
 
24. kolo
  Družstevník Selec - voľno
  Lokomotíva Trenčianska Teplá - voľno
06.06.2010 o 14:30 Družstevník Záblatie - Slovan Beckov   7 : 2  
06.06.2010 o 14:30 Vlára Kľúčové - Tatran Bobot   3 : 0 (K) Detail Detail
  Družstevník Veľká Hradná - voľno
06.06.2010 o 14:30 Slovan Dolná Poruba - Družstevník Opatová nad Váhom   3 : 5  
  OFK Trenčianske Bohuslavice - voľno
 
25. kolo
22.05.2010 o 11:00 Družstevník Veľká Hradná - Vlára Kľúčové   7 : 0  
12.06.2010 o 17:00 Družstevník Selec - Lokomotíva Trenčianska Teplá   3 : 4  
13.06.2010 o 14:30 OFK Trenčianske Bohuslavice - Slovan Dolná Poruba   2 : 3  
  Družstevník Opatová nad Váhom - voľno
13.06.2010 o 14:30 Tatran Bobot - Družstevník Záblatie   0 : 2   Detail Detail
  Slovan Beckov - voľno
 
26. kolo
19.06.2010 o 13:30 Lokomotíva Trenčianska Teplá - Slovan Beckov   8 : 3  
19.06.2010 o 13:30 Družstevník Záblatie - Družstevník Veľká Hradná   5 : 4  
19.06.2010 o 13:30 Vlára Kľúčové - Družstevník Opatová nad Váhom   1 : 3  
  Tatran Bobot - voľno
  OFK Trenčianske Bohuslavice - voľno
  Slovan Dolná Poruba - voľno
  Družstevník Selec - voľno

3

Vyhľadávanie

Vyhľadávanie informácií na tomto webe:

  Hľadaj

Najbližšie zápasy Tatranu:

 

VIII. Liga TN - dospelí

15. Ivanovce - Bobot

18.03.2018 o 15:00

V. liga A - starší žiaci

12. Drietoma - Bobot

01.04.2018 o 10:30

IV. liga - mladší žiaci

14. Bobot - Tr. Teplice

07.04.2018 o 10:30


Posledné odohraté zápasy:

 

VIII. Liga TN - dospelí

6. Omšenie - Bobot (1 : 0)

05.11.2017 o 13:30

V. liga A - starší žiaci

9. Motešice & Neporadza - Bobot (3 : 0)

29.10.2017 o 11:00

IV. liga - mladší žiaci

11. Bobot - Tr. Stankovce (0 : 2)

12.11.2017 o 10:30

Prípravka U11 Mix - SEVER II

4. Svinná - Bobot (4 : 3)

14.10.2017 o 10:00