Archív


Zápasy: III. trieda dospelí – SEVER (2009 / 2010)

Back Naspäť

Klub:

Zoznam zapasov

Čas a dátum Domáci Hostia
 
1. kolo
01.08.2009 o 17:00 SFK Nová Ves nad Váhom B - ŠK Bezovec Stará Lehota   9 : 0  
02.08.2009 o 17:00 Žihlavník Omšenie - Klas Nová Bošáca   4 : 1  
02.08.2009 o 17:00 ŠK Dolné Srnie - Dynamo Motešice   0 : 2  
02.08.2009 o 17:00 Slovan Horňany - FK 1972 Zemianské Podhradie   2 : 2  
02.08.2009 o 17:00 ŠK Modrová - Semex Potvorice   3 : 1  
02.08.2009 o 17:00 Slovan Neporadza - OŠK Hôrka nad Váhom   9 : 0  
02.08.2009 o 17:00 Družstevník Brunovce - Tatran Bobot   2 : 2   Detail Detail
 
2. kolo
09.08.2009 o 17:00 Klas Nová Bošáca - ŠK Bezovec Stará Lehota   2 : 1  
09.08.2009 o 17:00 Tatran Bobot - SFK Nová Ves nad Váhom B   5 : 2   Detail Detail
09.08.2009 o 17:00 OŠK Hôrka nad Váhom - Družstevník Brunovce   1 : 4  
09.08.2009 o 17:00 Semex Potvorice - Slovan Neporadza   1 : 7  
09.08.2009 o 17:00 FK 1972 Zemianské Podhradie - ŠK Modrová   0 : 7  
09.08.2009 o 17:00 Dynamo Motešice - Slovan Horňany   2 : 2  
09.08.2009 o 17:00 Žihlavník Omšenie - ŠK Dolné Srnie   4 : 0  
 
3. kolo
15.08.2009 o 17:00 SFK Nová Ves nad Váhom B - OŠK Hôrka nad Váhom   6 : 2  
16.08.2009 o 17:00 ŠK Dolné Srnie - Klas Nová Bošáca   3 : 0  
16.08.2009 o 17:00 Slovan Horňany - Žihlavník Omšenie   2 : 1  
16.08.2009 o 17:00 ŠK Modrová - Dynamo Motešice   0 : 1  
16.08.2009 o 17:00 Slovan Neporadza - FK 1972 Zemianské Podhradie   7 : 0  
16.08.2009 o 17:00 Družstevník Brunovce - Semex Potvorice   6 : 0  
16.08.2009 o 17:00 ŠK Bezovec Stará Lehota - Tatran Bobot   2 : 2   Detail Detail
 
4. kolo
22.08.2009 o 17:00 Dynamo Motešice - Slovan Neporadza   2 : 6  
23.08.2009 o 17:00 Klas Nová Bošáca - Tatran Bobot   0 : 3   Detail Detail
23.08.2009 o 17:00 OŠK Hôrka nad Váhom - ŠK Bezovec Stará Lehota   1 : 1  
23.08.2009 o 17:00 Semex Potvorice - SFK Nová Ves nad Váhom B   3 : 5  
23.08.2009 o 17:00 FK 1972 Zemianské Podhradie - Družstevník Brunovce   0 : 3  
23.08.2009 o 17:00 Žihlavník Omšenie - ŠK Modrová   2 : 4  
23.08.2009 o 17:00 ŠK Dolné Srnie - Slovan Horňany   1 : 0  
 
5. kolo
29.08.2009 o 17:00 SFK Nová Ves nad Váhom B - FK 1972 Zemianské Podhradie   5 : 0  
30.08.2009 o 17:00 Slovan Horňany - Klas Nová Bošáca   6 : 1  
30.08.2009 o 17:00 ŠK Modrová - ŠK Dolné Srnie   5 : 0  
30.08.2009 o 17:00 Slovan Neporadza - Žihlavník Omšenie   4 : 3  
30.08.2009 o 17:00 Družstevník Brunovce - Dynamo Motešice   1 : 1  
30.08.2009 o 17:00 ŠK Bezovec Stará Lehota - Semex Potvorice   0 : 3 (K)
15.09.2009 o 16:00 Tatran Bobot - OŠK Hôrka nad Váhom   8 : 0   Detail Detail
 
6. kolo
06.09.2009 o 16:00 Klas Nová Bošáca - OŠK Hôrka nad Váhom   3 : 3  
06.09.2009 o 16:00 Semex Potvorice - Tatran Bobot   1 : 2   Detail Detail
06.09.2009 o 16:00 FK 1972 Zemianské Podhradie - ŠK Bezovec Stará Lehota   0 : 5  
06.09.2009 o 16:00 Dynamo Motešice - SFK Nová Ves nad Váhom B   3 : 3  
06.09.2009 o 16:00 Žihlavník Omšenie - Družstevník Brunovce   2 : 1  
06.09.2009 o 16:00 ŠK Dolné Srnie - Slovan Neporadza   1 : 3  
06.09.2009 o 16:00 Slovan Horňany - ŠK Modrová   2 : 6  
 
7. kolo
12.09.2009 o 16:00 SFK Nová Ves nad Váhom B - Žihlavník Omšenie   2 : 2  
13.09.2009 o 16:00 ŠK Modrová - Klas Nová Bošáca   10 : 0  
13.09.2009 o 16:00 Slovan Neporadza - Slovan Horňany   3 : 2  
13.09.2009 o 16:00 Družstevník Brunovce - ŠK Dolné Srnie   5 : 2  
13.09.2009 o 16:00 ŠK Bezovec Stará Lehota - Dynamo Motešice   2 : 1  
13.09.2009 o 16:00 Tatran Bobot - FK 1972 Zemianské Podhradie   3 : 0 (K) Detail Detail
13.09.2009 o 16:00 OŠK Hôrka nad Váhom - Semex Potvorice   0 : 2  
 
8. kolo
20.09.2009 o 15:30 Klas Nová Bošáca - Semex Potvorice   3 : 1  
20.09.2009 o 15:30 FK 1972 Zemianské Podhradie - OŠK Hôrka nad Váhom   1 : 1  
20.09.2009 o 15:30 Dynamo Motešice - Tatran Bobot   3 : 2   Detail Detail
20.09.2009 o 15:30 Žihlavník Omšenie - ŠK Bezovec Stará Lehota   1 : 1  
20.09.2009 o 15:30 ŠK Dolné Srnie - SFK Nová Ves nad Váhom B   0 : 2  
20.09.2009 o 15:30 Slovan Horňany - Družstevník Brunovce   2 : 1  
20.09.2009 o 15:30 ŠK Modrová - Slovan Neporadza   4 : 1  
 
9. kolo
26.09.2009 o 15:30 SFK Nová Ves nad Váhom B - Slovan Horňany   6 : 0  
27.09.2009 o 15:30 Slovan Neporadza - Klas Nová Bošáca   5 : 0  
27.09.2009 o 15:30 Družstevník Brunovce - ŠK Modrová   3 : 5  
27.09.2009 o 15:30 ŠK Bezovec Stará Lehota - ŠK Dolné Srnie   1 : 2  
27.09.2009 o 15:30 Tatran Bobot - Žihlavník Omšenie   2 : 1   Detail Detail
27.09.2009 o 15:30 OŠK Hôrka nad Váhom - Dynamo Motešice   3 : 0 (K)
27.09.2009 o 15:30 Semex Potvorice - FK 1972 Zemianské Podhradie   4 : 1  
 
10. kolo
04.10.2009 o 14:30 Klas Nová Bošáca - FK 1972 Zemianské Podhradie   1 : 0  
04.10.2009 o 14:30 Dynamo Motešice - Semex Potvorice   2 : 3  
04.10.2009 o 14:30 Žihlavník Omšenie - OŠK Hôrka nad Váhom   3 : 0  
04.10.2009 o 14:30 ŠK Dolné Srnie - Tatran Bobot   0 : 2   Detail Detail
04.10.2009 o 14:30 Slovan Horňany - ŠK Bezovec Stará Lehota   0 : 0  
04.10.2009 o 14:30 ŠK Modrová - SFK Nová Ves nad Váhom B   2 : 2  
04.10.2009 o 14:30 Slovan Neporadza - Družstevník Brunovce   6 : 0  
 
11. kolo
10.10.2009 o 14:30 SFK Nová Ves nad Váhom B - Slovan Neporadza   3 : 2  
11.10.2009 o 14:30 Družstevník Brunovce - Klas Nová Bošáca   1 : 0  
11.10.2009 o 14:30 ŠK Bezovec Stará Lehota - ŠK Modrová   6 : 1  
11.10.2009 o 14:30 Tatran Bobot - Slovan Horňany   1 : 0   Detail Detail
11.10.2009 o 14:30 OŠK Hôrka nad Váhom - ŠK Dolné Srnie   1 : 1  
11.10.2009 o 14:30 Semex Potvorice - Žihlavník Omšenie   4 : 2  
11.10.2009 o 14:30 FK 1972 Zemianské Podhradie - Dynamo Motešice   3 : 1  
 
12. kolo
18.10.2009 o 14:00 Klas Nová Bošáca - Dynamo Motešice   3 : 2  
18.10.2009 o 14:00 Žihlavník Omšenie - FK 1972 Zemianské Podhradie   7 : 2  
18.10.2009 o 14:00 ŠK Dolné Srnie - Semex Potvorice   2 : 1  
18.10.2009 o 14:00 Slovan Horňany - OŠK Hôrka nad Váhom   4 : 1  
18.10.2009 o 14:00 ŠK Modrová - Tatran Bobot   2 : 1   Detail Detail
18.10.2009 o 14:00 Slovan Neporadza - ŠK Bezovec Stará Lehota   3 : 0  
18.10.2009 o 14:00 Družstevník Brunovce - SFK Nová Ves nad Váhom B   0 : 1  
 
13. kolo
24.10.2009 o 14:00 SFK Nová Ves nad Váhom B - Klas Nová Bošáca   5 : 1  
25.10.2009 o 14:00 ŠK Bezovec Stará Lehota - Družstevník Brunovce   8 : 1  
25.10.2009 o 14:00 Tatran Bobot - Slovan Neporadza   1 : 2   Detail Detail
25.10.2009 o 14:00 OŠK Hôrka nad Váhom - ŠK Modrová   2 : 10  
25.10.2009 o 14:00 Semex Potvorice - Slovan Horňany   3 : 3  
25.10.2009 o 14:00 FK 1972 Zemianské Podhradie - ŠK Dolné Srnie   5 : 3  
25.10.2009 o 14:00 Dynamo Motešice - Žihlavník Omšenie   3 : 0  
 
14. kolo
28.03.2010 o 15:00 Klas Nová Bošáca - Žihlavník Omšenie   2 : 1  
28.03.2010 o 15:00 Dynamo Motešice - ŠK Dolné Srnie   6 : 1  
28.03.2010 o 15:00 FK 1972 Zemianské Podhradie - Slovan Horňany   0 : 1  
28.03.2010 o 15:00 Semex Potvorice - ŠK Modrová   0 : 7  
28.03.2010 o 15:00 OŠK Hôrka nad Váhom - Slovan Neporadza   3 : 6  
28.03.2010 o 15:00 Tatran Bobot - Družstevník Brunovce   4 : 2   Detail Detail
28.03.2010 o 15:00 ŠK Bezovec Stará Lehota - SFK Nová Ves nad Váhom B   2 : 3  
 
15. kolo
03.04.2010 o 15:30 SFK Nová Ves nad Váhom B - Tatran Bobot   3 : 0   Detail Detail
04.04.2010 o 15:30 ŠK Bezovec Stará Lehota - Klas Nová Bošáca   4 : 1  
04.04.2010 o 15:30 Družstevník Brunovce - OŠK Hôrka nad Váhom   2 : 2  
04.04.2010 o 15:30 Slovan Neporadza - Semex Potvorice   6 : 0  
04.04.2010 o 15:30 ŠK Modrová - FK 1972 Zemianské Podhradie   6 : 0  
04.04.2010 o 15:30 Slovan Horňany - Dynamo Motešice   0 : 2  
04.04.2010 o 15:30 ŠK Dolné Srnie - Žihlavník Omšenie   0 : 0  
 
16. kolo
11.04.2010 o 15:30 Klas Nová Bošáca - ŠK Dolné Srnie   1 : 1  
11.04.2010 o 15:30 Žihlavník Omšenie - Slovan Horňany   0 : 0  
11.04.2010 o 15:30 Dynamo Motešice - ŠK Modrová   1 : 5  
11.04.2010 o 15:30 FK 1972 Zemianské Podhradie - Slovan Neporadza   1 : 2  
11.04.2010 o 15:30 Semex Potvorice - Družstevník Brunovce   0 : 0  
11.04.2010 o 15:30 OŠK Hôrka nad Váhom - SFK Nová Ves nad Váhom B   0 : 3  
11.04.2010 o 15:30 Tatran Bobot - ŠK Bezovec Stará Lehota   9 : 0   Detail Detail
 
17. kolo
17.04.2010 o 16:00 SFK Nová Ves nad Váhom B - Semex Potvorice   3 : 0  
18.04.2010 o 16:00 Tatran Bobot - Klas Nová Bošáca   5 : 0   Detail Detail
18.04.2010 o 16:00 ŠK Bezovec Stará Lehota - OŠK Hôrka nad Váhom   0 : 1  
18.04.2010 o 16:00 Družstevník Brunovce - FK 1972 Zemianské Podhradie   4 : 1  
18.04.2010 o 16:00 Slovan Neporadza - Dynamo Motešice   2 : 1  
18.04.2010 o 16:00 ŠK Modrová - Žihlavník Omšenie   6 : 0  
18.04.2010 o 16:00 Slovan Horňany - ŠK Dolné Srnie   2 : 1  
 
18. kolo
25.04.2010 o 16:00 Klas Nová Bošáca - Slovan Horňany   0 : 0  
25.04.2010 o 16:00 ŠK Dolné Srnie - ŠK Modrová   1 : 8  
25.04.2010 o 16:00 Žihlavník Omšenie - Slovan Neporadza   0 : 5  
25.04.2010 o 16:00 Dynamo Motešice - Družstevník Brunovce   3 : 1  
25.04.2010 o 16:00 FK 1972 Zemianské Podhradie - SFK Nová Ves nad Váhom B   0 : 3 (K)
25.04.2010 o 16:00 Semex Potvorice - ŠK Bezovec Stará Lehota   2 : 4  
25.04.2010 o 16:00 OŠK Hôrka nad Váhom - Tatran Bobot   2 : 0   Detail Detail
 
19. kolo
01.05.2010 o 16:30 SFK Nová Ves nad Váhom B - Dynamo Motešice   5 : 0  
02.05.2010 o 16:30 OŠK Hôrka nad Váhom - Klas Nová Bošáca   1 : 0  
02.05.2010 o 16:30 Tatran Bobot - Semex Potvorice   10 : 0   Detail Detail
02.05.2010 o 16:30 ŠK Bezovec Stará Lehota - FK 1972 Zemianské Podhradie   11 : 0  
02.05.2010 o 16:30 Družstevník Brunovce - Žihlavník Omšenie   4 : 2  
02.05.2010 o 16:30 Slovan Neporadza - ŠK Dolné Srnie   10 : 0  
02.05.2010 o 16:30 ŠK Modrová - Slovan Horňany   8 : 1  
 
20. kolo
09.05.2010 o 16:30 Klas Nová Bošáca - ŠK Modrová   0 : 1  
09.05.2010 o 16:30 Slovan Horňany - Slovan Neporadza   0 : 5  
09.05.2010 o 16:30 ŠK Dolné Srnie - Družstevník Brunovce   0 : 4  
09.05.2010 o 16:30 Žihlavník Omšenie - SFK Nová Ves nad Váhom B   0 : 1  
09.05.2010 o 16:30 Dynamo Motešice - ŠK Bezovec Stará Lehota   1 : 2  
09.05.2010 o 16:30 FK 1972 Zemianské Podhradie - Tatran Bobot   1 : 4   Detail Detail
09.05.2010 o 16:30 Semex Potvorice - OŠK Hôrka nad Váhom   1 : 4  
 
21. kolo
15.05.2010 o 16:30 SFK Nová Ves nad Váhom B - ŠK Dolné Srnie   5 : 1  
16.05.2010 o 10:30 Slovan Neporadza - ŠK Modrová   3 : 2  
16.05.2010 o 16:30 Semex Potvorice - Klas Nová Bošáca   1 : 1  
16.05.2010 o 16:30 OŠK Hôrka nad Váhom - FK 1972 Zemianské Podhradie   4 : 1  
16.05.2010 o 16:30 Tatran Bobot - Dynamo Motešice   9 : 2   Detail Detail
16.05.2010 o 16:30 ŠK Bezovec Stará Lehota - Žihlavník Omšenie   1 : 0  
16.05.2010 o 16:30 Družstevník Brunovce - Slovan Horňany   3 : 2  
 
22. kolo
23.05.2010 o 17:00 Klas Nová Bošáca - Slovan Neporadza   0 : 4  
23.05.2010 o 17:00 ŠK Modrová - Družstevník Brunovce   6 : 2  
23.05.2010 o 17:00 Slovan Horňany - SFK Nová Ves nad Váhom B   0 : 7  
23.05.2010 o 17:00 ŠK Dolné Srnie - ŠK Bezovec Stará Lehota   0 : 2  
23.05.2010 o 17:00 Žihlavník Omšenie - Tatran Bobot   2 : 5   Detail Detail
23.05.2010 o 17:00 Dynamo Motešice - OŠK Hôrka nad Váhom   5 : 3  
23.05.2010 o 17:00 FK 1972 Zemianské Podhradie - Semex Potvorice   3 : 2  
 
23. kolo
29.05.2010 o 17:00 SFK Nová Ves nad Váhom B - ŠK Modrová   3 : 0 (K)
30.05.2010 o 17:00 FK 1972 Zemianské Podhradie - Klas Nová Bošáca   0 : 0  
30.05.2010 o 17:00 Semex Potvorice - Dynamo Motešice   2 : 3  
30.05.2010 o 17:00 OŠK Hôrka nad Váhom - Žihlavník Omšenie   1 : 4  
30.05.2010 o 17:00 Tatran Bobot - ŠK Dolné Srnie   6 : 0   Detail Detail
30.05.2010 o 17:00 ŠK Bezovec Stará Lehota - Slovan Horňany   1 : 0  
30.05.2010 o 17:00 Družstevník Brunovce - Slovan Neporadza   0 : 4  
 
24. kolo
06.06.2010 o 17:00 Klas Nová Bošáca - Družstevník Brunovce   2 : 2  
06.06.2010 o 17:00 Slovan Neporadza - SFK Nová Ves nad Váhom B   2 : 2  
06.06.2010 o 17:00 ŠK Modrová - ŠK Bezovec Stará Lehota   4 : 2  
06.06.2010 o 17:00 Slovan Horňany - Tatran Bobot   2 : 4   Detail Detail
06.06.2010 o 17:00 ŠK Dolné Srnie - OŠK Hôrka nad Váhom   0 : 1  
06.06.2010 o 17:00 Žihlavník Omšenie - Semex Potvorice   7 : 0  
06.06.2010 o 17:00 Dynamo Motešice - FK 1972 Zemianské Podhradie   3 : 2  
 
25. kolo
12.06.2010 o 17:00 SFK Nová Ves nad Váhom B - Družstevník Brunovce   2 : 1  
13.06.2010 o 17:00 Dynamo Motešice - Klas Nová Bošáca   2 : 0  
13.06.2010 o 17:00 FK 1972 Zemianské Podhradie - Žihlavník Omšenie   0 : 2  
13.06.2010 o 17:00 Semex Potvorice - ŠK Dolné Srnie   6 : 2  
13.06.2010 o 17:00 OŠK Hôrka nad Váhom - Slovan Horňany   0 : 2  
13.06.2010 o 17:00 Tatran Bobot - ŠK Modrová   1 : 3   Detail Detail
13.06.2010 o 17:00 ŠK Bezovec Stará Lehota - Slovan Neporadza   0 : 4  
 
26. kolo
19.06.2010 o 10:30 ŠK Modrová - OŠK Hôrka nad Váhom   5 : 4  
19.06.2010 o 16:00 Klas Nová Bošáca - SFK Nová Ves nad Váhom B   1 : 4  
19.06.2010 o 16:00 Družstevník Brunovce - ŠK Bezovec Stará Lehota   4 : 1  
19.06.2010 o 16:00 Slovan Neporadza - Tatran Bobot   3 : 0   Detail Detail
19.06.2010 o 16:00 Slovan Horňany - Semex Potvorice   0 : 1  
19.06.2010 o 16:00 ŠK Dolné Srnie - FK 1972 Zemianské Podhradie   2 : 4  
19.06.2010 o 16:00 Žihlavník Omšenie - Dynamo Motešice   3 : 2  

3

Vyhľadávanie

Vyhľadávanie informácií na tomto webe:

  Hľadaj

Najbližšie zápasy Tatranu:

 

VIII. Liga TN - dospelí

15. Ivanovce - Bobot

18.03.2018 o 15:00

V. liga A - starší žiaci

12. Drietoma - Bobot

01.04.2018 o 10:30

IV. liga - mladší žiaci

14. Bobot - Tr. Teplice

07.04.2018 o 10:30


Posledné odohraté zápasy:

 

VIII. Liga TN - dospelí

6. Omšenie - Bobot (1 : 0)

05.11.2017 o 13:30

V. liga A - starší žiaci

9. Motešice & Neporadza - Bobot (3 : 0)

29.10.2017 o 11:00

IV. liga - mladší žiaci

11. Bobot - Tr. Stankovce (0 : 2)

12.11.2017 o 10:30

Prípravka U11 Mix - SEVER II

4. Svinná - Bobot (4 : 3)

14.10.2017 o 10:00