Archív


Zápasy: III. trieda dospelí – SEVER (2009 / 2010)

Back Naspäť

Klub:

Zoznam zapasov

Čas a dátum Domáci Hostia
 
1. kolo
02.08.2009 o 17:00 ŠK Modrová - Semex Potvorice   3 : 1  
 
2. kolo
09.08.2009 o 17:00 FK 1972 Zemianské Podhradie - ŠK Modrová   0 : 7  
 
3. kolo
16.08.2009 o 17:00 ŠK Modrová - Dynamo Motešice   0 : 1  
 
4. kolo
23.08.2009 o 17:00 Žihlavník Omšenie - ŠK Modrová   2 : 4  
 
5. kolo
30.08.2009 o 17:00 ŠK Modrová - ŠK Dolné Srnie   5 : 0  
 
6. kolo
06.09.2009 o 16:00 Slovan Horňany - ŠK Modrová   2 : 6  
 
7. kolo
13.09.2009 o 16:00 ŠK Modrová - Klas Nová Bošáca   10 : 0  
 
8. kolo
20.09.2009 o 15:30 ŠK Modrová - Slovan Neporadza   4 : 1  
 
9. kolo
27.09.2009 o 15:30 Družstevník Brunovce - ŠK Modrová   3 : 5  
 
10. kolo
04.10.2009 o 14:30 ŠK Modrová - SFK Nová Ves nad Váhom B   2 : 2  
 
11. kolo
11.10.2009 o 14:30 ŠK Bezovec Stará Lehota - ŠK Modrová   6 : 1  
 
12. kolo
18.10.2009 o 14:00 ŠK Modrová - Tatran Bobot   2 : 1   Detail Detail
 
13. kolo
25.10.2009 o 14:00 OŠK Hôrka nad Váhom - ŠK Modrová   2 : 10  
 
14. kolo
28.03.2010 o 15:00 Semex Potvorice - ŠK Modrová   0 : 7  
 
15. kolo
04.04.2010 o 15:30 ŠK Modrová - FK 1972 Zemianské Podhradie   6 : 0  
 
16. kolo
11.04.2010 o 15:30 Dynamo Motešice - ŠK Modrová   1 : 5  
 
17. kolo
18.04.2010 o 16:00 ŠK Modrová - Žihlavník Omšenie   6 : 0  
 
18. kolo
25.04.2010 o 16:00 ŠK Dolné Srnie - ŠK Modrová   1 : 8  
 
19. kolo
02.05.2010 o 16:30 ŠK Modrová - Slovan Horňany   8 : 1  
 
20. kolo
09.05.2010 o 16:30 Klas Nová Bošáca - ŠK Modrová   0 : 1  
 
21. kolo
16.05.2010 o 10:30 Slovan Neporadza - ŠK Modrová   3 : 2  
 
22. kolo
23.05.2010 o 17:00 ŠK Modrová - Družstevník Brunovce   6 : 2  
 
23. kolo
29.05.2010 o 17:00 SFK Nová Ves nad Váhom B - ŠK Modrová   3 : 0 (K)
 
24. kolo
06.06.2010 o 17:00 ŠK Modrová - ŠK Bezovec Stará Lehota   4 : 2  
 
25. kolo
13.06.2010 o 17:00 Tatran Bobot - ŠK Modrová   1 : 3   Detail Detail
 
26. kolo
19.06.2010 o 10:30 ŠK Modrová - OŠK Hôrka nad Váhom   5 : 4  

3

2 % pre TJ Tatran Bobot

 

Vyhľadávanie

Vyhľadávanie informácií na tomto webe:

  Hľadaj

Najbližšie zápasy Tatranu:

 

VIII. Liga TN - dospelí

21. Bobot - Motešice

29.04.2018 o 16:00

V. liga A - starší žiaci

12. Drietoma - Bobot

25.04.2018 o 16:30

IV. liga - mladší žiaci

17. Chocholná Vel. - Bobot

28.04.2018 o 10:30

Prípravka U11 Mix - SEVER II

6. Soblahov & M. Lehota - Bobot

05.05.2018 o 09:00


Posledné odohraté zápasy:

 

VIII. Liga TN - dospelí

20. Omšenie - Bobot (3 : 2)

22.04.2018 o 16:00

V. liga A - starší žiaci

15. Bobot - Opatová n.V. (0 : 7)

22.04.2018 o 11:15

IV. liga - mladší žiaci

16. Ľuborča - Bobot (2 : 16)

21.04.2018 o 11:00

Prípravka U11 Mix - SEVER II

4. Svinná - Bobot (4 : 3)

14.10.2017 o 10:00