Archív


Zápasy: III. trieda dospelí – SEVER (2009 / 2010)

Back Naspäť

Klub:

Zoznam zapasov

Čas a dátum Domáci Hostia
 
1. kolo
01.08.2009 o 17:00 SFK Nová Ves nad Váhom B - ŠK Bezovec Stará Lehota   9 : 0  
 
2. kolo
09.08.2009 o 17:00 Klas Nová Bošáca - ŠK Bezovec Stará Lehota   2 : 1  
 
3. kolo
16.08.2009 o 17:00 ŠK Bezovec Stará Lehota - Tatran Bobot   2 : 2   Detail Detail
 
4. kolo
23.08.2009 o 17:00 OŠK Hôrka nad Váhom - ŠK Bezovec Stará Lehota   1 : 1  
 
5. kolo
30.08.2009 o 17:00 ŠK Bezovec Stará Lehota - Semex Potvorice   0 : 3 (K)
 
6. kolo
06.09.2009 o 16:00 FK 1972 Zemianské Podhradie - ŠK Bezovec Stará Lehota   0 : 5  
 
7. kolo
13.09.2009 o 16:00 ŠK Bezovec Stará Lehota - Dynamo Motešice   2 : 1  
 
8. kolo
20.09.2009 o 15:30 Žihlavník Omšenie - ŠK Bezovec Stará Lehota   1 : 1  
 
9. kolo
27.09.2009 o 15:30 ŠK Bezovec Stará Lehota - ŠK Dolné Srnie   1 : 2  
 
10. kolo
04.10.2009 o 14:30 Slovan Horňany - ŠK Bezovec Stará Lehota   0 : 0  
 
11. kolo
11.10.2009 o 14:30 ŠK Bezovec Stará Lehota - ŠK Modrová   6 : 1  
 
12. kolo
18.10.2009 o 14:00 Slovan Neporadza - ŠK Bezovec Stará Lehota   3 : 0  
 
13. kolo
25.10.2009 o 14:00 ŠK Bezovec Stará Lehota - Družstevník Brunovce   8 : 1  
 
14. kolo
28.03.2010 o 15:00 ŠK Bezovec Stará Lehota - SFK Nová Ves nad Váhom B   2 : 3  
 
15. kolo
04.04.2010 o 15:30 ŠK Bezovec Stará Lehota - Klas Nová Bošáca   4 : 1  
 
16. kolo
11.04.2010 o 15:30 Tatran Bobot - ŠK Bezovec Stará Lehota   9 : 0   Detail Detail
 
17. kolo
18.04.2010 o 16:00 ŠK Bezovec Stará Lehota - OŠK Hôrka nad Váhom   0 : 1  
 
18. kolo
25.04.2010 o 16:00 Semex Potvorice - ŠK Bezovec Stará Lehota   2 : 4  
 
19. kolo
02.05.2010 o 16:30 ŠK Bezovec Stará Lehota - FK 1972 Zemianské Podhradie   11 : 0  
 
20. kolo
09.05.2010 o 16:30 Dynamo Motešice - ŠK Bezovec Stará Lehota   1 : 2  
 
21. kolo
16.05.2010 o 16:30 ŠK Bezovec Stará Lehota - Žihlavník Omšenie   1 : 0  
 
22. kolo
23.05.2010 o 17:00 ŠK Dolné Srnie - ŠK Bezovec Stará Lehota   0 : 2  
 
23. kolo
30.05.2010 o 17:00 ŠK Bezovec Stará Lehota - Slovan Horňany   1 : 0  
 
24. kolo
06.06.2010 o 17:00 ŠK Modrová - ŠK Bezovec Stará Lehota   4 : 2  
 
25. kolo
13.06.2010 o 17:00 ŠK Bezovec Stará Lehota - Slovan Neporadza   0 : 4  
 
26. kolo
19.06.2010 o 16:00 Družstevník Brunovce - ŠK Bezovec Stará Lehota   4 : 1  

3

Vyhľadávanie

Vyhľadávanie informácií na tomto webe:

  Hľadaj

Najbližšie zápasy Tatranu:

 

VIII. Liga TN - dospelí

15. Ivanovce - Bobot

18.03.2018 o 15:00

V. liga A - starší žiaci

12. Drietoma - Bobot

01.04.2018 o 10:30

IV. liga - mladší žiaci

14. Bobot - Tr. Teplice

07.04.2018 o 10:30


Posledné odohraté zápasy:

 

VIII. Liga TN - dospelí

6. Omšenie - Bobot (1 : 0)

05.11.2017 o 13:30

V. liga A - starší žiaci

9. Motešice & Neporadza - Bobot (3 : 0)

29.10.2017 o 11:00

IV. liga - mladší žiaci

11. Bobot - Tr. Stankovce (0 : 2)

12.11.2017 o 10:30

Prípravka U11 Mix - SEVER II

4. Svinná - Bobot (4 : 3)

14.10.2017 o 10:00