Fotogaléria

Back Naspäť
Zápas TTS Trenčín - Bobot 2:4
(Trenčiansky Mestský štadión Na Sihoti - 5.9.2010: Futbal TTS Trenčín - TJ Tatran Bobot 2:4)

Je po zápase! Záverečný odchod do kabín Hráči odchádzajú do kabín na konci stretnutia
Záverečný hvizd a víťazstvo je naše Náhradníci: Daniel Čerňanský, Pavol Koplík, Marek Stračiak Ošetrenie Martina Matušku po faule domácich
Hŕstka verných fanúšikov Tatranu Bobot, ktorí merali cestu na štadión AS Trenčín Všetci aktéri stretnutia potrebujú doplniť najmä tekutiny Polčasové občerstvenie
Hráči odchádzajú po prvom dejstve do kabín Po prvom polčase pod lízatkami vedieme Sťahovanie na vlastnú polovicu po druhom góle Tatranu
Hráči sa tešia aj s lavičkou po druhom góle Bobot vsietil gól a súper ide rozohrávať Lavička náhradníkov, nie iba s náhradníkmi