Zápasy


Klub:

Zoznam zapasov

Čas a dátum Domáci Hostia
 
1. kolo
17.08.2014 o 16:00 (Ne) TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - TJ Družstevník Mníchová Lehota   3 : 1  
17.08.2014 o 17:00 (Ne) TJ Žihľavník Omšenie - OŠK Soblahov   0 : 2  
17.08.2014 o 17:00 (Ne) OŠK Slovan Beckov - OFK Drietoma   0 : 1  
17.08.2014 o 17:00 (Ne) ŠK Dolné Srnie - TJ Slovan Dolná Poruba   1 : 1  
17.08.2014 o 17:00 (Ne) TJ Družstevník Záblatie - TJ Slovan Neporadza   3 : 1  
17.08.2014 o 17:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Vlára Kľúčové   2 : 2  
17.08.2014 o 17:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - Futbal - FK Melčice - Lieskové   3 : 1   Detail Detail
 
2. kolo
24.08.2014 o 10:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Družstevník Záblatie   1 : 1  
24.08.2014 o 17:00 (Ne) OŠK Soblahov - Futbal - FK Melčice - Lieskové   2 : 2  
24.08.2014 o 17:00 (Ne) TJ Družstevník Mníchová Lehota - TJ Tatran Bobot   1 : 0   Detail Detail
24.08.2014 o 17:00 (Ne) TJ Vlára Kľúčové - TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá   2 : 0  
24.08.2014 o 17:00 (Ne) TJ Slovan Neporadza - TJ Slovan Horňany   4 : 2  
24.08.2014 o 17:00 (Ne) OŠK Slovan Beckov - ŠK Dolné Srnie   0 : 5  
24.08.2014 o 17:00 (Ne) TJ Žihľavník Omšenie - OFK Drietoma   6 : 1  
 
3. kolo
31.08.2014 o 17:00 (Ne) OFK Drietoma - OŠK Soblahov   5 : 0  
31.08.2014 o 17:00 (Ne) ŠK Dolné Srnie - TJ Žihľavník Omšenie   3 : 1  
31.08.2014 o 17:00 (Ne) TJ Družstevník Záblatie - OŠK Slovan Beckov   4 : 2  
31.08.2014 o 17:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Slovan Dolná Poruba   2 : 3  
31.08.2014 o 17:00 (Ne) TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - TJ Slovan Neporadza   4 : 0  
31.08.2014 o 17:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Vlára Kľúčové   0 : 2   Detail Detail
31.08.2014 o 17:00 (Ne) Futbal - FK Melčice - Lieskové - TJ Družstevník Mníchová Lehota   4 : 0  
 
4. kolo
07.09.2014 o 10:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá   4 : 2  
07.09.2014 o 16:00 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Družstevník Mníchová Lehota   1 : 6  
07.09.2014 o 16:00 (Ne) TJ Vlára Kľúčové - Futbal - FK Melčice - Lieskové   3 : 2  
07.09.2014 o 16:00 (Ne) TJ Slovan Neporadza - TJ Tatran Bobot   2 : 0   Detail Detail
07.09.2014 o 16:00 (Ne) OŠK Slovan Beckov - TJ Slovan Horňany   0 : 7  
07.09.2014 o 16:00 (Ne) TJ Žihľavník Omšenie - TJ Družstevník Záblatie   2 : 2  
07.09.2014 o 16:00 (Ne) OFK Drietoma - ŠK Dolné Srnie   2 : 0  
 
5. kolo
14.09.2014 o 16:00 (Ne) ŠK Dolné Srnie - OŠK Soblahov   1 : 0  
14.09.2014 o 16:00 (Ne) TJ Družstevník Záblatie - OFK Drietoma   1 : 3  
14.09.2014 o 16:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Žihľavník Omšenie   4 : 3  
14.09.2014 o 16:00 (Ne) TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - OŠK Slovan Beckov   3 : 0 (K)
14.09.2014 o 16:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Slovan Dolná Poruba   5 : 1   Detail Detail
14.09.2014 o 16:00 (Ne) TJ Družstevník Mníchová Lehota - TJ Vlára Kľúčové   2 : 3  
26.09.2014 o 16:00 (Pi) Futbal - FK Melčice - Lieskové - TJ Slovan Neporadza   5 : 3  
 
6. kolo
20.09.2014 o 16:00 (So) TJ Žihľavník Omšenie - TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá   3 : 0  
21.09.2014 o 10:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - Futbal - FK Melčice - Lieskové   1 : 3  
21.09.2014 o 15:30 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Vlára Kľúčové   1 : 5  
21.09.2014 o 15:30 (Ne) TJ Slovan Neporadza - TJ Družstevník Mníchová Lehota   3 : 0  
21.09.2014 o 15:30 (Ne) OŠK Slovan Beckov - TJ Tatran Bobot   1 : 5   Detail Detail
21.09.2014 o 15:30 (Ne) OFK Drietoma - TJ Slovan Horňany   0 : 1  
21.09.2014 o 15:30 (Ne) ŠK Dolné Srnie - TJ Družstevník Záblatie   3 : 2  
 
7. kolo
28.09.2014 o 15:30 (Ne) TJ Družstevník Záblatie - OŠK Soblahov   0 : 0  
28.09.2014 o 15:30 (Ne) TJ Slovan Horňany - ŠK Dolné Srnie   1 : 3  
28.09.2014 o 15:30 (Ne) TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - OFK Drietoma   2 : 1  
28.09.2014 o 15:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Žihľavník Omšenie   2 : 2   Detail Detail
28.09.2014 o 15:30 (Ne) Futbal - FK Melčice - Lieskové - OŠK Slovan Beckov   8 : 0  
28.09.2014 o 15:30 (Ne) TJ Družstevník Mníchová Lehota - TJ Slovan Dolná Poruba   4 : 2  
28.09.2014 o 15:30 (Ne) TJ Vlára Kľúčové - TJ Slovan Neporadza   1 : 1  
 
8. kolo
05.10.2014 o 10:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Vlára Kľúčové   2 : 0  
05.10.2014 o 14:30 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Slovan Neporadza   5 : 1  
05.10.2014 o 14:30 (Ne) OŠK Slovan Beckov - TJ Družstevník Mníchová Lehota   3 : 1  
05.10.2014 o 14:30 (Ne) Futbal - FK Melčice - Lieskové - TJ Žihľavník Omšenie   5 : 3  
05.10.2014 o 14:30 (Ne) OFK Drietoma - TJ Tatran Bobot   2 : 0   Detail Detail
05.10.2014 o 14:30 (Ne) ŠK Dolné Srnie - TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá   2 : 3  
05.10.2014 o 14:30 (Ne) TJ Družstevník Záblatie - TJ Slovan Horňany   1 : 3  
 
9. kolo
12.10.2014 o 14:30 (Ne) TJ Slovan Horňany - OŠK Soblahov   7 : 1  
12.10.2014 o 14:30 (Ne) TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - TJ Družstevník Záblatie   10 : 1  
12.10.2014 o 14:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - ŠK Dolné Srnie   1 : 0   Detail Detail
12.10.2014 o 14:30 (Ne) Futbal - FK Melčice - Lieskové - OFK Drietoma   0 : 1  
12.10.2014 o 14:30 (Ne) TJ Družstevník Mníchová Lehota - TJ Žihľavník Omšenie   3 : 1  
12.10.2014 o 14:30 (Ne) TJ Vlára Kľúčové - OŠK Slovan Beckov   4 : 2  
12.10.2014 o 14:30 (Ne) TJ Slovan Neporadza - TJ Slovan Dolná Poruba   0 : 2  
 
10. kolo
19.10.2014 o 14:00 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Slovan Dolná Poruba   1 : 1  
19.10.2014 o 14:00 (Ne) OŠK Slovan Beckov - TJ Slovan Neporadza   1 : 3  
19.10.2014 o 14:00 (Ne) TJ Žihľavník Omšenie - TJ Vlára Kľúčové   0 : 0  
19.10.2014 o 14:00 (Ne) OFK Drietoma - TJ Družstevník Mníchová Lehota   2 : 1  
19.10.2014 o 14:00 (Ne) ŠK Dolné Srnie - Futbal - FK Melčice - Lieskové   1 : 1  
19.10.2014 o 14:00 (Ne) TJ Družstevník Záblatie - TJ Tatran Bobot   4 : 2   Detail Detail
19.10.2014 o 14:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá   2 : 2  
 
11. kolo
25.10.2014 o 14:00 (So) TJ Slovan Dolná Poruba - OŠK Slovan Beckov   4 : 0  
26.10.2014 o 14:00 (Ne) TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - OŠK Soblahov   5 : 0  
26.10.2014 o 14:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Slovan Horňany   0 : 0   Detail Detail
26.10.2014 o 14:00 (Ne) Futbal - FK Melčice - Lieskové - TJ Družstevník Záblatie   3 : 4  
26.10.2014 o 14:00 (Ne) TJ Družstevník Mníchová Lehota - ŠK Dolné Srnie   5 : 0  
26.10.2014 o 14:00 (Ne) TJ Vlára Kľúčové - OFK Drietoma   4 : 1  
26.10.2014 o 14:00 (Ne) TJ Slovan Neporadza - TJ Žihľavník Omšenie   7 : 2  
 
12. kolo
02.11.2014 o 13:30 (Ne) OŠK Soblahov - OŠK Slovan Beckov   5 : 2  
02.11.2014 o 13:30 (Ne) TJ Žihľavník Omšenie - TJ Slovan Dolná Poruba   1 : 2  
02.11.2014 o 13:30 (Ne) OFK Drietoma - TJ Slovan Neporadza   3 : 0  
02.11.2014 o 13:30 (Ne) TJ Vlára Kľúčové - ŠK Dolné Srnie   4 : 0  
02.11.2014 o 13:30 (Ne) TJ Družstevník Záblatie - TJ Družstevník Mníchová Lehota   2 : 1  
02.11.2014 o 13:30 (Ne) TJ Slovan Horňany - Futbal - FK Melčice - Lieskové   1 : 1  
02.11.2014 o 13:30 (Ne) TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - TJ Tatran Bobot   2 : 0   Detail Detail
 
13. kolo
08.11.2014 o 13:30 (So) TJ Slovan Dolná Poruba - OFK Drietoma   3 : 0 (K)
09.11.2014 o 13:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - OŠK Soblahov   3 : 3   Detail Detail
09.11.2014 o 13:30 (Ne) Futbal - FK Melčice - Lieskové - TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá   0 : 1  
09.11.2014 o 13:30 (Ne) TJ Družstevník Mníchová Lehota - TJ Slovan Horňany   2 : 0  
09.11.2014 o 13:30 (Ne) TJ Vlára Kľúčové - TJ Družstevník Záblatie   1 : 2  
09.11.2014 o 13:30 (Ne) TJ Slovan Neporadza - ŠK Dolné Srnie   6 : 2  
09.11.2014 o 13:30 (Ne) OŠK Slovan Beckov - TJ Žihľavník Omšenie   2 : 2  
 
14. kolo
22.03.2015 o 10:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - ŠK Dolné Srnie   5 : 0  
22.03.2015 o 15:00 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Žihľavník Omšenie   3 : 1  
22.03.2015 o 15:00 (Ne) OFK Drietoma - OŠK Slovan Beckov   3 : 0  
22.03.2015 o 15:00 (Ne) TJ Slovan Neporadza - TJ Družstevník Záblatie   1 : 1  
22.03.2015 o 15:00 (Ne) TJ Vlára Kľúčové - TJ Slovan Horňany   3 : 0  
22.03.2015 o 15:00 (Ne) TJ Družstevník Mníchová Lehota - TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá   1 : 1  
22.03.2015 o 15:00 (Ne) Futbal - FK Melčice - Lieskové - TJ Tatran Bobot   3 : 1   Detail Detail
 
15. kolo
29.03.2015 o 15:00 (Ne) Futbal - FK Melčice - Lieskové - OŠK Soblahov   1 : 0  
29.03.2015 o 15:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Družstevník Mníchová Lehota   0 : 1   Detail Detail
29.03.2015 o 15:00 (Ne) TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - TJ Vlára Kľúčové   3 : 1  
29.03.2015 o 15:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Slovan Neporadza   1 : 0  
29.03.2015 o 15:00 (Ne) TJ Družstevník Záblatie - TJ Slovan Dolná Poruba   1 : 3  
29.03.2015 o 15:00 (Ne) ŠK Dolné Srnie - OŠK Slovan Beckov   1 : 1  
29.03.2015 o 15:00 (Ne) OFK Drietoma - TJ Žihľavník Omšenie   1 : 1  
 
16. kolo
01.05.2015 o 10:30 (Pi) TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Slovan Horňany   1 : 1  
01.05.2015 o 16:30 (Pi) OŠK Soblahov - OFK Drietoma   3 : 1  
01.05.2015 o 16:30 (Pi) TJ Žihľavník Omšenie - ŠK Dolné Srnie   1 : 1  
01.05.2015 o 16:30 (Pi) OŠK Slovan Beckov - TJ Družstevník Záblatie   4 : 3  
01.05.2015 o 16:30 (Pi) TJ Slovan Neporadza - TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá   3 : 2  
01.05.2015 o 16:30 (Pi) TJ Vlára Kľúčové - TJ Tatran Bobot   4 : 0   Detail Detail
01.05.2015 o 16:30 (Pi) TJ Družstevník Mníchová Lehota - Futbal - FK Melčice - Lieskové   0 : 0  
 
17. kolo
12.04.2015 o 15:30 (Ne) TJ Družstevník Mníchová Lehota - OŠK Soblahov   3 : 0  
12.04.2015 o 15:30 (Ne) Futbal - FK Melčice - Lieskové - TJ Vlára Kľúčové   1 : 3  
12.04.2015 o 15:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Slovan Neporadza   1 : 1   Detail Detail
12.04.2015 o 15:30 (Ne) TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - TJ Slovan Dolná Poruba   2 : 0  
12.04.2015 o 15:30 (Ne) TJ Slovan Horňany - OŠK Slovan Beckov   3 : 1  
12.04.2015 o 15:30 (Ne) TJ Družstevník Záblatie - TJ Žihľavník Omšenie   1 : 0  
12.04.2015 o 15:30 (Ne) ŠK Dolné Srnie - OFK Drietoma   0 : 1  
 
18. kolo
19.04.2015 o 10:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Tatran Bobot   1 : 2   Detail Detail
19.04.2015 o 16:00 (Ne) OŠK Soblahov - ŠK Dolné Srnie   1 : 4  
19.04.2015 o 16:00 (Ne) OFK Drietoma - TJ Družstevník Záblatie   1 : 1  
19.04.2015 o 16:00 (Ne) TJ Žihľavník Omšenie - TJ Slovan Horňany   1 : 1  
19.04.2015 o 16:00 (Ne) OŠK Slovan Beckov - TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá   1 : 5  
19.04.2015 o 16:00 (Ne) TJ Slovan Neporadza - Futbal - FK Melčice - Lieskové   2 : 3  
19.04.2015 o 16:00 (Ne) TJ Vlára Kľúčové - TJ Družstevník Mníchová Lehota   1 : 2  
 
19. kolo
26.04.2015 o 16:00 (Ne) TJ Vlára Kľúčové - OŠK Soblahov   3 : 0  
26.04.2015 o 16:00 (Ne) TJ Družstevník Mníchová Lehota - TJ Slovan Neporadza   4 : 1  
26.04.2015 o 16:00 (Ne) Futbal - FK Melčice - Lieskové - TJ Slovan Dolná Poruba   5 : 1  
26.04.2015 o 16:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - OŠK Slovan Beckov   0 : 0   Detail Detail
26.04.2015 o 16:00 (Ne) TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - TJ Žihľavník Omšenie   8 : 4  
26.04.2015 o 16:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - OFK Drietoma   5 : 3  
26.04.2015 o 16:00 (Ne) TJ Družstevník Záblatie - ŠK Dolné Srnie   2 : 1  
 
20. kolo
03.05.2015 o 10:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Družstevník Mníchová Lehota   3 : 2  
03.05.2015 o 16:30 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Družstevník Záblatie   1 : 3  
03.05.2015 o 16:30 (Ne) ŠK Dolné Srnie - TJ Slovan Horňany   2 : 2  
03.05.2015 o 16:30 (Ne) OFK Drietoma - TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá   1 : 2  
03.05.2015 o 16:30 (Ne) TJ Žihľavník Omšenie - TJ Tatran Bobot   1 : 2   Detail Detail
03.05.2015 o 16:30 (Ne) OŠK Slovan Beckov - Futbal - FK Melčice - Lieskové   0 : 3  
03.05.2015 o 16:30 (Ne) TJ Slovan Neporadza - TJ Vlára Kľúčové   1 : 1  
 
21. kolo
10.05.2015 o 16:30 (Ne) TJ Slovan Neporadza - OŠK Soblahov   4 : 1  
10.05.2015 o 16:30 (Ne) TJ Vlára Kľúčové - TJ Slovan Dolná Poruba   4 : 3  
10.05.2015 o 16:30 (Ne) TJ Družstevník Mníchová Lehota - OŠK Slovan Beckov   6 : 1  
10.05.2015 o 16:30 (Ne) TJ Žihľavník Omšenie - Futbal - FK Melčice - Lieskové   4 : 3  
10.05.2015 o 16:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - OFK Drietoma   1 : 3   Detail Detail
10.05.2015 o 16:30 (Ne) TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - ŠK Dolné Srnie   0 : 2  
10.05.2015 o 16:30 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Družstevník Záblatie   3 : 3  
 
22. kolo
17.05.2015 o 10:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Slovan Neporadza   3 : 0  
17.05.2015 o 17:00 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Slovan Horňany   2 : 3  
17.05.2015 o 17:00 (Ne) TJ Družstevník Záblatie - TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá   0 : 0  
17.05.2015 o 17:00 (Ne) ŠK Dolné Srnie - TJ Tatran Bobot   5 : 1   Detail Detail
17.05.2015 o 17:00 (Ne) OFK Drietoma - Futbal - FK Melčice - Lieskové   6 : 0  
17.05.2015 o 17:00 (Ne) TJ Žihľavník Omšenie - TJ Družstevník Mníchová Lehota   2 : 1  
17.05.2015 o 17:00 (Ne) OŠK Slovan Beckov - TJ Vlára Kľúčové   1 : 5  
 
23. kolo
24.05.2015 o 10:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - OŠK Soblahov   4 : 1  
24.05.2015 o 17:00 (Ne) TJ Slovan Neporadza - OŠK Slovan Beckov   8 : 1  
24.05.2015 o 17:00 (Ne) TJ Vlára Kľúčové - TJ Žihľavník Omšenie   4 : 0  
24.05.2015 o 17:00 (Ne) TJ Družstevník Mníchová Lehota - OFK Drietoma   5 : 5  
24.05.2015 o 17:00 (Ne) Futbal - FK Melčice - Lieskové - ŠK Dolné Srnie   2 : 1  
24.05.2015 o 17:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Družstevník Záblatie   3 : 1   Detail Detail
24.05.2015 o 17:00 (Ne) TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - TJ Slovan Horňany   4 : 0  
 
24. kolo
31.05.2015 o 10:30 (Ne) OFK Drietoma - TJ Vlára Kľúčové   1 : 4  
31.05.2015 o 17:00 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá   0 : 5  
31.05.2015 o 17:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Tatran Bobot   5 : 1   Detail Detail
31.05.2015 o 17:00 (Ne) TJ Družstevník Záblatie - Futbal - FK Melčice - Lieskové   5 : 1  
31.05.2015 o 17:00 (Ne) ŠK Dolné Srnie - TJ Družstevník Mníchová Lehota   2 : 1  
31.05.2015 o 17:00 (Ne) TJ Žihľavník Omšenie - TJ Slovan Neporadza   2 : 1  
31.05.2015 o 17:00 (Ne) OŠK Slovan Beckov - TJ Slovan Dolná Poruba   1 : 2  
 
25. kolo
07.06.2015 o 10:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Žihľavník Omšenie   3 : 1  
07.06.2015 o 17:00 (Ne) OŠK Slovan Beckov - OŠK Soblahov   4 : 0  
07.06.2015 o 17:00 (Ne) TJ Slovan Neporadza - OFK Drietoma   0 : 3  
07.06.2015 o 17:00 (Ne) ŠK Dolné Srnie - TJ Vlára Kľúčové   1 : 3  
07.06.2015 o 17:00 (Ne) TJ Družstevník Mníchová Lehota - TJ Družstevník Záblatie   1 : 0  
07.06.2015 o 17:00 (Ne) Futbal - FK Melčice - Lieskové - TJ Slovan Horňany   3 : 0  
07.06.2015 o 17:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá   2 : 3   Detail Detail
 
26. kolo
14.06.2015 o 17:00 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Tatran Bobot   3 : 2   Detail Detail
14.06.2015 o 17:00 (Ne) TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - Futbal - FK Melčice - Lieskové   7 : 5  
14.06.2015 o 17:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Družstevník Mníchová Lehota   1 : 0  
14.06.2015 o 17:00 (Ne) TJ Družstevník Záblatie - TJ Vlára Kľúčové   0 : 1  
14.06.2015 o 17:00 (Ne) ŠK Dolné Srnie - TJ Slovan Neporadza   5 : 2  
14.06.2015 o 17:00 (Ne) OFK Drietoma - TJ Slovan Dolná Poruba   6 : 2  
14.06.2015 o 17:00 (Ne) TJ Žihľavník Omšenie - OŠK Slovan Beckov   5 : 1  

Tatran.Bobot.sk

Vyhľadávanie

Vyhľadávanie informácií na tomto webe:

  Hľadaj

Najbližšie zápasy Tatranu:

 

VIII. Liga TN - dospelí

15. Ivanovce - Bobot

18.03.2018 o 15:00

V. liga A - starší žiaci

12. Drietoma - Bobot

01.04.2018 o 10:30

IV. liga - mladší žiaci

14. Bobot - Tr. Teplice

07.04.2018 o 10:30


Posledné odohraté zápasy:

 

VIII. Liga TN - dospelí

6. Omšenie - Bobot (1 : 0)

05.11.2017 o 13:30

V. liga A - starší žiaci

9. Motešice & Neporadza - Bobot (3 : 0)

29.10.2017 o 11:00

IV. liga - mladší žiaci

11. Bobot - Tr. Stankovce (0 : 2)

12.11.2017 o 10:30

Prípravka U11 Mix - SEVER II

4. Svinná - Bobot (4 : 3)

14.10.2017 o 10:00