Zápasy


V. liga A - starší žiaci 2017/2018


Klub:

Zoznam zapasov

Čas a dátum Domáci Hostia
 
1. kolo
02.09.2017 o 10:30 (So) FK Horná Súča - Jednota Sokol Chocholná - Velčice   2 : 2  
 
2. kolo
09.09.2017 o 14:00 (So) FK Horná Súča - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   1 : 5  
 
3. kolo
04.10.2017 o 16:00 (St) TJ Tatran Bobot - FK Horná Súča   1 : 4   Detail Detail
 
4. kolo
18.10.2017 o 15:30 (St) FK Horná Súča - SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce   3 : 2  
 
5. kolo
01.10.2017 o 10:30 (Ne) TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce - FK Horná Súča   5 : 2  
 
6. kolo
25.10.2017 o 17:00 (St) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - FK Horná Súča   1 : 6  
 
7. kolo
15.10.2017 o 10:00 (Ne) SDŽ Motešice & Neporadza - FK Horná Súča   1 : 6  
 
8. kolo
  FK Horná Súča - voľno
 
9. kolo
01.11.2017 o 10:00 (St) TJ Cementár Horné Srnie - FK Horná Súča   0 : 9  
 
10. kolo
05.11.2017 o 09:30 (Ne) FK Horná Súča - OFK Drietoma   7 : 1  
 
11. kolo
27.08.2017 o 14:30 (Ne) TJ Družstevník Vlára Ľuborča - FK Horná Súča   0 : 0  
 
12. kolo
01.04.2018 o 14:00 (Ne) Jednota Sokol Chocholná - Velčice - FK Horná Súča   4 : 4  
 
13. kolo
08.04.2018 o 10:30 (Ne) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - FK Horná Súča   6 : 2  
 
14. kolo
15.04.2018 o 10:30 (Ne) FK Horná Súča - TJ Tatran Bobot   7 : 1   Detail Detail
 
15. kolo
22.04.2018 o 11:00 (Ne) SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce - FK Horná Súča   2 : 6  
 
16. kolo
29.04.2018 o 10:30 (Ne) FK Horná Súča - TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce   2 : 0  
 
17. kolo
06.05.2018 o 10:30 (Ne) FK Horná Súča - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   2 : 0  
 
18. kolo
13.05.2018 o 10:30 (Ne) FK Horná Súča - SDŽ Motešice & Neporadza   3 : 0 (K)
 
19. kolo
  FK Horná Súča - voľno
 
20. kolo
27.05.2018 o 10:30 (Ne) FK Horná Súča - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
 
21. kolo
03.06.2018 o 10:30 (Ne) OFK Drietoma - FK Horná Súča   _ : _  
 
22. kolo
10.06.2018 o 10:30 (Ne) FK Horná Súča - TJ Družstevník Vlára Ľuborča   _ : _  

Tatran.Bobot.sk

Vyhľadávanie

Vyhľadávanie informácií na tomto webe:

  Hľadaj

Najbližšie zápasy Tatranu:

 

VIII. Liga TN - dospelí

25. Bobot - Soblahov

27.05.2018 o 17:00

V. liga A - starší žiaci

20. Bobot - Motešice & Neporadza

27.05.2018 o 11:15

IV. liga - mladší žiaci

22. Melčice & Ivanovce - Bobot

05.06.2018 o 18:00

Prípravka U11 Mix - SEVER II

9. Tr. Jastrabie - Bobot

26.05.2018 o 09:00


Posledné odohraté zápasy:

 

VIII. Liga TN - dospelí

24. Bobot - Horňany (3 : 1)

20.05.2018 o 17:00

V. liga A - starší žiaci

19. Tr. Teplice - Bobot (1 : 2)

20.05.2018 o 10:30

IV. liga - mladší žiaci

21. Bobot - H. Súča (2 : 6)

25.05.2018 o 17:00

Prípravka U11 Mix - SEVER II

8. Svinná - Bobot (4 : 2)

19.05.2018 o 12:00