Zápasy


IV. liga - mladší žiaci 2017/2018


Klub:

Zoznam zapasov

Čas a dátum Domáci Hostia
 
1. kolo
26.08.2017 o 10:30 (So) OŠK Trenčianske Stankovce - FK Horná Súča   3 : 0  
26.08.2017 o 10:30 (So) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - TJ Tatran Bobot   2 : 10   Detail Detail
26.08.2017 o 10:30 (So) MFK Stará Turá - TFK 1939 Záblatie   0 : 3  
26.08.2017 o 10:30 (So) Jednota Sokol Chocholná - Velčice - OŠK Soblahov   5 : 4  
29.08.2017 o 15:00 (Ut) OŠK Selec - TJ Družstevník Vlára Ľuborča   5 : 0  
26.09.2017 o 16:30 (Ut) TJ Družstevník Veľká Hradná - SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce   3 : 5  
  TJ Žihľavník Omšenie - voľno
 
2. kolo
02.09.2017 o 10:30 (So) TFK 1939 Záblatie - TJ Družstevník Vlára Ľuborča   11 : 1  
03.09.2017 o 10:30 (Ne) OŠK Selec - Jednota Sokol Chocholná - Velčice   2 : 0  
03.09.2017 o 10:30 (Ne) OŠK Trenčianske Stankovce - TJ Žihľavník Omšenie   12 : 0  
06.09.2017 o 17:00 (St) FK Horná Súča - OŠK Soblahov   5 : 1  
06.09.2017 o 17:00 (St) TJ Tatran Bobot - MFK Stará Turá   2 : 0   Detail Detail
20.09.2017 o 16:30 (St) SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   9 : 1  
  TJ Družstevník Veľká Hradná - voľno
 
3. kolo
09.09.2017 o 10:30 (So) MFK Stará Turá - SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce   0 : 8  
09.09.2017 o 10:30 (So) TJ Tatran Bobot - TJ Družstevník Vlára Ľuborča   7 : 1   Detail Detail
09.09.2017 o 10:30 (So) OŠK Soblahov - OŠK Selec   6 : 2  
09.09.2017 o 17:00 (So) TJ Družstevník Veľká Hradná - OŠK Trenčianske Stankovce   5 : 2  
10.09.2017 o 16:30 (Ne) TJ Žihľavník Omšenie - FK Horná Súča   1 : 14  
13.09.2017 o 16:30 (St) Jednota Sokol Chocholná - Velčice - TFK 1939 Záblatie   2 : 7  
  MŠK Slovan Trenčianske Teplice - voľno
 
4. kolo
17.09.2017 o 10:30 (Ne) FK Horná Súča - OŠK Selec   3 : 1  
17.09.2017 o 10:30 (Ne) SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce - TJ Družstevník Vlára Ľuborča   21 : 0  
17.09.2017 o 15:30 (Ne) TJ Žihľavník Omšenie - TJ Družstevník Veľká Hradná   2 : 10  
20.09.2017 o 17:00 (St) TJ Tatran Bobot - Jednota Sokol Chocholná - Velčice   1 : 0   Detail Detail
21.09.2017 o 16:30 (Št) TFK 1939 Záblatie - OŠK Soblahov   6 : 4  
27.09.2017 o 16:30 (St) OŠK Trenčianske Stankovce - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   9 : 0  
  MFK Stará Turá - voľno
 
5. kolo
20.09.2017 o 17:00 (St) TJ Družstevník Veľká Hradná - FK Horná Súča   0 : 5  
23.09.2017 o 10:30 (So) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - TJ Žihľavník Omšenie   8 : 1  
23.09.2017 o 10:30 (So) Jednota Sokol Chocholná - Velčice - SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce   2 : 7  
27.09.2017 o 17:00 (St) OŠK Soblahov - TJ Tatran Bobot   3 : 4   Detail Detail
05.10.2017 o 16:45 (Št) OŠK Selec - TFK 1939 Záblatie   3 : 0  
18.10.2017 o 16:00 (St) OŠK Trenčianske Stankovce - MFK Stará Turá   5 : 0  
  TJ Družstevník Vlára Ľuborča - voľno
 
6. kolo
30.09.2017 o 10:30 (So) FK Horná Súča - TFK 1939 Záblatie   1 : 3  
30.09.2017 o 10:30 (So) OŠK Trenčianske Stankovce - TJ Družstevník Vlára Ľuborča   23 : 1  
30.09.2017 o 10:30 (So) TJ Družstevník Veľká Hradná - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   10 : 0  
30.09.2017 o 13:00 (So) TJ Tatran Bobot - OŠK Selec   3 : 0   Detail Detail
04.10.2017 o 16:30 (St) SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce - OŠK Soblahov   6 : 2  
05.11.2017 o 11:00 (Ne) TJ Žihľavník Omšenie - MFK Stará Turá   2 : 7  
  Jednota Sokol Chocholná - Velčice - voľno
 
7. kolo
04.10.2017 o 17:00 (St) Jednota Sokol Chocholná - Velčice - OŠK Trenčianske Stankovce   2 : 5  
07.10.2017 o 09:30 (So) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - FK Horná Súča   5 : 2  
07.10.2017 o 09:30 (So) OŠK Selec - SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce   1 : 4  
07.10.2017 o 09:30 (So) TFK 1939 Záblatie - TJ Tatran Bobot   3 : 0   Detail Detail
07.10.2017 o 14:00 (So) TJ Družstevník Vlára Ľuborča - TJ Žihľavník Omšenie   0 : 3  
16.10.2017 o 16:30 (Po) MFK Stará Turá - TJ Družstevník Veľká Hradná   0 : 5  
  OŠK Soblahov - voľno
 
8. kolo
11.10.2017 o 17:00 (St) FK Horná Súča - TJ Tatran Bobot   4 : 3   Detail Detail
14.10.2017 o 09:00 (So) TJ Družstevník Veľká Hradná - TJ Družstevník Vlára Ľuborča   6 : 0  
14.10.2017 o 09:30 (So) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - MFK Stará Turá   6 : 2  
14.10.2017 o 12:00 (So) OŠK Trenčianske Stankovce - OŠK Soblahov   6 : 3  
14.10.2017 o 15:00 (So) TJ Žihľavník Omšenie - Jednota Sokol Chocholná - Velčice   2 : 14  
24.10.2017 o 16:00 (Ut) SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce - TFK 1939 Záblatie   2 : 1  
  OŠK Selec - voľno
 
9. kolo
21.10.2017 o 09:30 (So) OŠK Soblahov - TJ Žihľavník Omšenie   14 : 0  
21.10.2017 o 09:30 (So) OŠK Selec - OŠK Trenčianske Stankovce   1 : 1  
21.10.2017 o 10:30 (So) Jednota Sokol Chocholná - Velčice - TJ Družstevník Veľká Hradná   3 : 8  
21.10.2017 o 10:30 (So) TJ Tatran Bobot - SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce   1 : 1   Detail Detail
21.10.2017 o 11:00 (So) TJ Družstevník Vlára Ľuborča - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   0 : 3  
22.10.2017 o 09:30 (Ne) MFK Stará Turá - FK Horná Súča   0 : 7  
  TFK 1939 Záblatie - voľno
 
10. kolo
28.10.2017 o 09:30 (So) FK Horná Súča - SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce   0 : 3  
28.10.2017 o 09:30 (So) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - Jednota Sokol Chocholná - Velčice   3 : 3  
28.10.2017 o 09:30 (So) MFK Stará Turá - TJ Družstevník Vlára Ľuborča   3 : 4  
28.10.2017 o 10:30 (So) OŠK Trenčianske Stankovce - TFK 1939 Záblatie   1 : 3  
28.10.2017 o 10:30 (So) TJ Družstevník Veľká Hradná - OŠK Soblahov   5 : 4  
28.10.2017 o 14:00 (So) TJ Žihľavník Omšenie - OŠK Selec   0 : 16  
  TJ Tatran Bobot - voľno
 
11. kolo
26.10.2017 o 16:30 (Št) OŠK Selec - TJ Družstevník Veľká Hradná   4 : 2  
04.11.2017 o 09:30 (So) OŠK Soblahov - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   6 : 1  
04.11.2017 o 09:30 (So) TFK 1939 Záblatie - TJ Žihľavník Omšenie   8 : 0  
04.11.2017 o 11:00 (So) TJ Družstevník Vlára Ľuborča - FK Horná Súča   1 : 7  
12.11.2017 o 10:30 (Ne) Jednota Sokol Chocholná - Velčice - MFK Stará Turá   3 : 2  
12.11.2017 o 10:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - OŠK Trenčianske Stankovce   0 : 2   Detail Detail
  SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce - voľno
 
12. kolo
15.09.2017 o 10:30 (Pi) TJ Družstevník Veľká Hradná - TFK 1939 Záblatie   2 : 6  
15.09.2017 o 10:30 (Pi) MFK Stará Turá - OŠK Soblahov   1 : 3  
15.09.2017 o 12:00 (Pi) OŠK Trenčianske Stankovce - SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce   3 : 1  
15.09.2017 o 13:00 (Pi) TJ Žihľavník Omšenie - TJ Tatran Bobot   2 : 6   Detail Detail
15.09.2017 o 13:00 (Pi) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - OŠK Selec   0 : 3  
22.09.2017 o 16:30 (Pi) TJ Družstevník Vlára Ľuborča - Jednota Sokol Chocholná - Velčice   0 : 4  
  FK Horná Súča - voľno
 
13. kolo
01.09.2017 o 09:30 (Pi) OŠK Soblahov - TJ Družstevník Vlára Ľuborča   11 : 2  
01.09.2017 o 13:00 (Pi) Jednota Sokol Chocholná - Velčice - FK Horná Súča   2 : 6  
01.09.2017 o 13:00 (Pi) OŠK Selec - MFK Stará Turá   4 : 0  
01.09.2017 o 13:00 (Pi) TJ Tatran Bobot - TJ Družstevník Veľká Hradná   3 : 3   Detail Detail
01.09.2017 o 13:00 (Pi) SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce - TJ Žihľavník Omšenie   18 : 0  
03.10.2017 o 16:30 (Ut) TFK 1939 Záblatie - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   3 : 0 (K)
  OŠK Trenčianske Stankovce - voľno
 
14. kolo
07.04.2018 o 10:30 (So) FK Horná Súča - OŠK Trenčianske Stankovce   _ : _  
07.04.2018 o 10:30 (So) SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce - TJ Družstevník Veľká Hradná   _ : _  
07.04.2018 o 10:30 (So) TJ Tatran Bobot - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   _ : _  
07.04.2018 o 10:30 (So) TFK 1939 Záblatie - MFK Stará Turá   _ : _  
07.04.2018 o 10:30 (So) TJ Družstevník Vlára Ľuborča - OŠK Selec   _ : _  
07.04.2018 o 10:30 (So) OŠK Soblahov - Jednota Sokol Chocholná - Velčice   _ : _  
  TJ Žihľavník Omšenie - voľno
 
15. kolo
14.04.2018 o 10:30 (So) OŠK Soblahov - FK Horná Súča   _ : _  
14.04.2018 o 10:30 (So) Jednota Sokol Chocholná - Velčice - OŠK Selec   _ : _  
14.04.2018 o 10:30 (So) TJ Družstevník Vlára Ľuborča - TFK 1939 Záblatie   _ : _  
14.04.2018 o 10:30 (So) MFK Stará Turá - TJ Tatran Bobot   _ : _  
14.04.2018 o 10:30 (So) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce   _ : _  
14.04.2018 o 10:30 (So) TJ Žihľavník Omšenie - OŠK Trenčianske Stankovce   _ : _  
  TJ Družstevník Veľká Hradná - voľno
 
16. kolo
21.04.2018 o 10:30 (So) FK Horná Súča - TJ Žihľavník Omšenie   _ : _  
21.04.2018 o 10:30 (So) OŠK Trenčianske Stankovce - TJ Družstevník Veľká Hradná   _ : _  
21.04.2018 o 10:30 (So) SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce - MFK Stará Turá   _ : _  
21.04.2018 o 10:30 (So) TJ Družstevník Vlára Ľuborča - TJ Tatran Bobot   _ : _  
21.04.2018 o 10:30 (So) TFK 1939 Záblatie - Jednota Sokol Chocholná - Velčice   _ : _  
21.04.2018 o 10:30 (So) OŠK Selec - OŠK Soblahov   _ : _  
  MŠK Slovan Trenčianske Teplice - voľno
 
17. kolo
28.04.2018 o 10:30 (So) OŠK Selec - FK Horná Súča   _ : _  
28.04.2018 o 10:30 (So) OŠK Soblahov - TFK 1939 Záblatie   _ : _  
28.04.2018 o 10:30 (So) Jednota Sokol Chocholná - Velčice - TJ Tatran Bobot   _ : _  
28.04.2018 o 10:30 (So) TJ Družstevník Vlára Ľuborča - SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce   _ : _  
28.04.2018 o 10:30 (So) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - OŠK Trenčianske Stankovce   _ : _  
28.04.2018 o 10:30 (So) TJ Družstevník Veľká Hradná - TJ Žihľavník Omšenie   _ : _  
  MFK Stará Turá - voľno
 
18. kolo
05.05.2018 o 10:30 (So) FK Horná Súča - TJ Družstevník Veľká Hradná   _ : _  
05.05.2018 o 10:30 (So) TJ Žihľavník Omšenie - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   _ : _  
05.05.2018 o 10:30 (So) OŠK Trenčianske Stankovce - MFK Stará Turá   _ : _  
05.05.2018 o 10:30 (So) SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce - Jednota Sokol Chocholná - Velčice   _ : _  
05.05.2018 o 10:30 (So) TJ Tatran Bobot - OŠK Soblahov   _ : _  
05.05.2018 o 10:30 (So) TFK 1939 Záblatie - OŠK Selec   _ : _  
  TJ Družstevník Vlára Ľuborča - voľno
 
19. kolo
12.05.2018 o 10:30 (So) TFK 1939 Záblatie - FK Horná Súča   _ : _  
12.05.2018 o 10:30 (So) OŠK Selec - TJ Tatran Bobot   _ : _  
12.05.2018 o 10:30 (So) OŠK Soblahov - SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce   _ : _  
12.05.2018 o 10:30 (So) TJ Družstevník Vlára Ľuborča - OŠK Trenčianske Stankovce   _ : _  
12.05.2018 o 10:30 (So) MFK Stará Turá - TJ Žihľavník Omšenie   _ : _  
12.05.2018 o 10:30 (So) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - TJ Družstevník Veľká Hradná   _ : _  
  Jednota Sokol Chocholná - Velčice - voľno
 
20. kolo
19.05.2018 o 10:30 (So) FK Horná Súča - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   _ : _  
19.05.2018 o 10:30 (So) TJ Družstevník Veľká Hradná - MFK Stará Turá   _ : _  
19.05.2018 o 10:30 (So) TJ Žihľavník Omšenie - TJ Družstevník Vlára Ľuborča   _ : _  
19.05.2018 o 10:30 (So) OŠK Trenčianske Stankovce - Jednota Sokol Chocholná - Velčice   _ : _  
19.05.2018 o 10:30 (So) SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce - OŠK Selec   _ : _  
19.05.2018 o 10:30 (So) TJ Tatran Bobot - TFK 1939 Záblatie   _ : _  
  OŠK Soblahov - voľno
 
21. kolo
26.05.2018 o 10:30 (So) TJ Tatran Bobot - FK Horná Súča   _ : _  
26.05.2018 o 10:30 (So) TFK 1939 Záblatie - SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce   _ : _  
26.05.2018 o 10:30 (So) OŠK Soblahov - OŠK Trenčianske Stankovce   _ : _  
26.05.2018 o 10:30 (So) Jednota Sokol Chocholná - Velčice - TJ Žihľavník Omšenie   _ : _  
26.05.2018 o 10:30 (So) TJ Družstevník Vlára Ľuborča - TJ Družstevník Veľká Hradná   _ : _  
26.05.2018 o 10:30 (So) MFK Stará Turá - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   _ : _  
  OŠK Selec - voľno
 
22. kolo
02.06.2018 o 10:30 (So) FK Horná Súča - MFK Stará Turá   _ : _  
02.06.2018 o 10:30 (So) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - TJ Družstevník Vlára Ľuborča   _ : _  
02.06.2018 o 10:30 (So) TJ Družstevník Veľká Hradná - Jednota Sokol Chocholná - Velčice   _ : _  
02.06.2018 o 10:30 (So) TJ Žihľavník Omšenie - OŠK Soblahov   _ : _  
02.06.2018 o 10:30 (So) OŠK Trenčianske Stankovce - OŠK Selec   _ : _  
02.06.2018 o 10:30 (So) SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce - TJ Tatran Bobot   _ : _  
  TFK 1939 Záblatie - voľno
 
23. kolo
09.06.2018 o 10:30 (So) SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce - FK Horná Súča   _ : _  
09.06.2018 o 10:30 (So) TFK 1939 Záblatie - OŠK Trenčianske Stankovce   _ : _  
09.06.2018 o 10:30 (So) OŠK Selec - TJ Žihľavník Omšenie   _ : _  
09.06.2018 o 10:30 (So) OŠK Soblahov - TJ Družstevník Veľká Hradná   _ : _  
09.06.2018 o 10:30 (So) Jednota Sokol Chocholná - Velčice - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   _ : _  
09.06.2018 o 10:30 (So) TJ Družstevník Vlára Ľuborča - MFK Stará Turá   _ : _  
  TJ Tatran Bobot - voľno
 
24. kolo
16.06.2018 o 10:30 (So) FK Horná Súča - TJ Družstevník Vlára Ľuborča   _ : _  
16.06.2018 o 10:30 (So) MFK Stará Turá - Jednota Sokol Chocholná - Velčice   _ : _  
16.06.2018 o 10:30 (So) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - OŠK Soblahov   _ : _  
16.06.2018 o 10:30 (So) TJ Družstevník Veľká Hradná - OŠK Selec   _ : _  
16.06.2018 o 10:30 (So) TJ Žihľavník Omšenie - TFK 1939 Záblatie   _ : _  
16.06.2018 o 10:30 (So) OŠK Trenčianske Stankovce - TJ Tatran Bobot   _ : _  
  SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce - voľno
 
25. kolo
08.05.2018 o 10:30 (Ut) SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce - OŠK Trenčianske Stankovce   _ : _  
08.05.2018 o 10:30 (Ut) TJ Tatran Bobot - TJ Žihľavník Omšenie   _ : _  
08.05.2018 o 10:30 (Ut) TFK 1939 Záblatie - TJ Družstevník Veľká Hradná   _ : _  
08.05.2018 o 10:30 (Ut) OŠK Selec - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   _ : _  
08.05.2018 o 10:30 (Ut) OŠK Soblahov - MFK Stará Turá   _ : _  
08.05.2018 o 10:30 (Ut) Jednota Sokol Chocholná - Velčice - TJ Družstevník Vlára Ľuborča   _ : _  
  FK Horná Súča - voľno
 
26. kolo
01.05.2018 o 10:30 (Ut) FK Horná Súča - Jednota Sokol Chocholná - Velčice   _ : _  
01.05.2018 o 10:30 (Ut) TJ Družstevník Vlára Ľuborča - OŠK Soblahov   _ : _  
01.05.2018 o 10:30 (Ut) MFK Stará Turá - OŠK Selec   _ : _  
01.05.2018 o 10:30 (Ut) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - TFK 1939 Záblatie   _ : _  
01.05.2018 o 10:30 (Ut) TJ Družstevník Veľká Hradná - TJ Tatran Bobot   _ : _  
01.05.2018 o 10:30 (Ut) TJ Žihľavník Omšenie - SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce   _ : _  
  OŠK Trenčianske Stankovce - voľno

Tatran.Bobot.sk

Vyhľadávanie

Vyhľadávanie informácií na tomto webe:

  Hľadaj

Najbližšie zápasy Tatranu:

 

VIII. Liga TN - dospelí

15. Ivanovce - Bobot

18.03.2018 o 15:00

V. liga A - starší žiaci

12. Drietoma - Bobot

01.04.2018 o 10:30

IV. liga - mladší žiaci

14. Bobot - Tr. Teplice

07.04.2018 o 10:30


Posledné odohraté zápasy:

 

VIII. Liga TN - dospelí

6. Omšenie - Bobot (1 : 0)

05.11.2017 o 13:30

V. liga A - starší žiaci

9. Motešice & Neporadza - Bobot (3 : 0)

29.10.2017 o 11:00

IV. liga - mladší žiaci

11. Bobot - Tr. Stankovce (0 : 2)

12.11.2017 o 10:30

Prípravka U11 Mix - SEVER II

4. Svinná - Bobot (4 : 3)

14.10.2017 o 10:00