Zápasy


V. liga - starší žiaci - U15 - SEVER 2018/2019


Klub:

Zoznam zapasov

Čas a dátum Domáci Hostia
 
1. kolo
02.09.2018 o 10:30 (Ne) TJ Družstevník Veľká Hradná - OŠK Soblahov   1 : 3  
02.09.2018 o 10:30 (Ne) TJ Považan Ivanovce - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   2 : 1  
02.09.2018 o 10:30 (Ne) Jednota Sokol Chocholná-Velčice - FK Horná Súča   9 : 1  
02.09.2018 o 10:30 (Ne) OŠK Selec - TJ Cementár Horné Srnie   1 : 12  
02.09.2018 o 11:15 (Ne) TJ Tatran Bobot - ZD Motešice & Neporadza   3 : 0   Detail Detail
  OFK Drietoma - voľno
 
2. kolo
09.09.2018 o 10:30 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Cementár Horné Srnie   1 : 6  
09.09.2018 o 10:30 (Ne) ZD Motešice & Neporadza - OŠK Selec   6 : 2  
09.09.2018 o 10:30 (Ne) FK Horná Súča - OFK Drietoma   4 : 3  
09.09.2018 o 10:30 (Ne) TJ Družstevník Veľká Hradná - TJ Považan Ivanovce   0 : 2  
21.09.2018 o 17:30 (Pi) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - Jednota Sokol Chocholná-Velčice   _ : _  
  TJ Tatran Bobot - voľno
 
3. kolo
16.09.2018 o 10:30 (Ne) TJ Považan Ivanovce - OŠK Soblahov   11 : 0  
16.09.2018 o 10:30 (Ne) OFK Drietoma - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   1 : 4  
16.09.2018 o 10:30 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - ZD Motešice & Neporadza   4 : 0  
16.09.2018 o 11:15 (Ne) TJ Tatran Bobot - FK Horná Súča   2 : 4   Detail Detail
16.09.2018 o 14:00 (Ne) Jednota Sokol Chocholná-Velčice - TJ Družstevník Veľká Hradná   16 : 0  
  OŠK Selec - voľno
 
4. kolo
23.09.2018 o 10:30 (Ne) OŠK Soblahov - ZD Motešice & Neporadza   _ : _  
23.09.2018 o 10:30 (Ne) FK Horná Súča - OŠK Selec   _ : _  
23.09.2018 o 10:30 (Ne) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - TJ Tatran Bobot   _ : _  
23.09.2018 o 10:30 (Ne) TJ Družstevník Veľká Hradná - OFK Drietoma   _ : _  
23.09.2018 o 10:30 (Ne) TJ Považan Ivanovce - Jednota Sokol Chocholná-Velčice   _ : _  
  TJ Cementár Horné Srnie - voľno
 
5. kolo
30.09.2018 o 10:30 (Ne) OFK Drietoma - TJ Považan Ivanovce   _ : _  
30.09.2018 o 10:30 (Ne) OŠK Selec - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   _ : _  
30.09.2018 o 10:30 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - FK Horná Súča   _ : _  
30.09.2018 o 11:15 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Družstevník Veľká Hradná   _ : _  
30.09.2018 o 14:00 (Ne) Jednota Sokol Chocholná-Velčice - OŠK Soblahov   _ : _  
  ZD Motešice & Neporadza - voľno
 
6. kolo
07.10.2018 o 10:30 (Ne) FK Horná Súča - ZD Motešice & Neporadza   _ : _  
07.10.2018 o 10:30 (Ne) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
07.10.2018 o 10:30 (Ne) TJ Družstevník Veľká Hradná - OŠK Selec   _ : _  
07.10.2018 o 10:30 (Ne) TJ Považan Ivanovce - TJ Tatran Bobot   _ : _  
07.10.2018 o 10:30 (Ne) Jednota Sokol Chocholná-Velčice - OFK Drietoma   _ : _  
  OŠK Soblahov - voľno
 
7. kolo
14.10.2018 o 10:30 (Ne) OFK Drietoma - OŠK Soblahov   _ : _  
14.10.2018 o 10:30 (Ne) OŠK Selec - TJ Považan Ivanovce   _ : _  
14.10.2018 o 10:30 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Družstevník Veľká Hradná   _ : _  
14.10.2018 o 10:30 (Ne) ZD Motešice & Neporadza - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   _ : _  
14.10.2018 o 11:15 (Ne) TJ Tatran Bobot - Jednota Sokol Chocholná-Velčice   _ : _  
  FK Horná Súča - voľno
 
8. kolo
21.10.2018 o 10:30 (Ne) OŠK Soblahov - FK Horná Súča   _ : _  
21.10.2018 o 10:30 (Ne) TJ Družstevník Veľká Hradná - ZD Motešice & Neporadza   _ : _  
21.10.2018 o 10:30 (Ne) TJ Považan Ivanovce - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
21.10.2018 o 10:30 (Ne) Jednota Sokol Chocholná-Velčice - OŠK Selec   _ : _  
21.10.2018 o 10:30 (Ne) OFK Drietoma - TJ Tatran Bobot   _ : _  
  MŠK Slovan Trenčianske Teplice - voľno
 
9. kolo
28.10.2018 o 10:30 (Ne) OŠK Selec - OFK Drietoma   _ : _  
28.10.2018 o 10:30 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - Jednota Sokol Chocholná-Velčice   _ : _  
28.10.2018 o 10:30 (Ne) ZD Motešice & Neporadza - TJ Považan Ivanovce   _ : _  
28.10.2018 o 10:30 (Ne) FK Horná Súča - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   _ : _  
28.10.2018 o 11:15 (Ne) TJ Tatran Bobot - OŠK Soblahov   _ : _  
  TJ Družstevník Veľká Hradná - voľno
 
10. kolo
04.11.2018 o 10:30 (Ne) OŠK Soblahov - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   _ : _  
04.11.2018 o 10:30 (Ne) TJ Družstevník Veľká Hradná - FK Horná Súča   _ : _  
04.11.2018 o 10:30 (Ne) Jednota Sokol Chocholná-Velčice - ZD Motešice & Neporadza   _ : _  
04.11.2018 o 10:30 (Ne) OFK Drietoma - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
04.11.2018 o 11:15 (Ne) TJ Tatran Bobot - OŠK Selec   _ : _  
  TJ Považan Ivanovce - voľno
 
11. kolo
26.08.2018 o 10:30 (Ne) OŠK Selec - OŠK Soblahov   0 : 8  
26.08.2018 o 10:30 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Tatran Bobot   5 : 0   Detail Detail
26.08.2018 o 10:30 (Ne) FK Horná Súča - TJ Považan Ivanovce   1 : 6  
26.08.2018 o 10:30 (Ne) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - TJ Družstevník Veľká Hradná   7 : 0  
06.09.2018 o 17:00 (Št) ZD Motešice & Neporadza - OFK Drietoma   2 : 3  
  Jednota Sokol Chocholná-Velčice - voľno
 
12. kolo
07.04.2019 o 10:30 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Družstevník Veľká Hradná   _ : _  
07.04.2019 o 10:30 (Ne) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - TJ Považan Ivanovce   _ : _  
07.04.2019 o 10:30 (Ne) FK Horná Súča - Jednota Sokol Chocholná-Velčice   _ : _  
07.04.2019 o 10:30 (Ne) ZD Motešice & Neporadza - TJ Tatran Bobot   _ : _  
07.04.2019 o 10:30 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - OŠK Selec   _ : _  
  OFK Drietoma - voľno
 
13. kolo
14.04.2019 o 10:30 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - OŠK Soblahov   _ : _  
14.04.2019 o 10:30 (Ne) OŠK Selec - ZD Motešice & Neporadza   _ : _  
14.04.2019 o 10:30 (Ne) OFK Drietoma - FK Horná Súča   _ : _  
14.04.2019 o 10:30 (Ne) Jednota Sokol Chocholná-Velčice - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   _ : _  
14.04.2019 o 10:30 (Ne) TJ Považan Ivanovce - TJ Družstevník Veľká Hradná   _ : _  
  TJ Tatran Bobot - voľno
 
14. kolo
21.04.2019 o 10:30 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Považan Ivanovce   _ : _  
21.04.2019 o 10:30 (Ne) TJ Družstevník Veľká Hradná - Jednota Sokol Chocholná-Velčice   _ : _  
21.04.2019 o 10:30 (Ne) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - OFK Drietoma   _ : _  
21.04.2019 o 10:30 (Ne) FK Horná Súča - TJ Tatran Bobot   _ : _  
21.04.2019 o 10:30 (Ne) ZD Motešice & Neporadza - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
  OŠK Selec - voľno
 
15. kolo
28.04.2019 o 10:30 (Ne) ZD Motešice & Neporadza - OŠK Soblahov   _ : _  
28.04.2019 o 10:30 (Ne) OŠK Selec - FK Horná Súča   _ : _  
28.04.2019 o 10:30 (Ne) OFK Drietoma - TJ Družstevník Veľká Hradná   _ : _  
28.04.2019 o 10:30 (Ne) Jednota Sokol Chocholná-Velčice - TJ Považan Ivanovce   _ : _  
28.04.2019 o 11:15 (Ne) TJ Tatran Bobot - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   _ : _  
  TJ Cementár Horné Srnie - voľno
 
16. kolo
05.05.2019 o 10:30 (Ne) OŠK Soblahov - Jednota Sokol Chocholná-Velčice   _ : _  
05.05.2019 o 10:30 (Ne) TJ Považan Ivanovce - OFK Drietoma   _ : _  
05.05.2019 o 10:30 (Ne) TJ Družstevník Veľká Hradná - TJ Tatran Bobot   _ : _  
05.05.2019 o 10:30 (Ne) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - OŠK Selec   _ : _  
05.05.2019 o 10:30 (Ne) FK Horná Súča - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
  ZD Motešice & Neporadza - voľno
 
17. kolo
12.05.2019 o 10:30 (Ne) ZD Motešice & Neporadza - FK Horná Súča   _ : _  
12.05.2019 o 10:30 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   _ : _  
12.05.2019 o 10:30 (Ne) OŠK Selec - TJ Družstevník Veľká Hradná   _ : _  
12.05.2019 o 10:30 (Ne) OFK Drietoma - Jednota Sokol Chocholná-Velčice   _ : _  
12.05.2019 o 11:15 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Považan Ivanovce   _ : _  
  OŠK Soblahov - voľno
 
18. kolo
19.05.2019 o 10:30 (Ne) OŠK Soblahov - OFK Drietoma   _ : _  
19.05.2019 o 10:30 (Ne) Jednota Sokol Chocholná-Velčice - TJ Tatran Bobot   _ : _  
19.05.2019 o 10:30 (Ne) TJ Považan Ivanovce - OŠK Selec   _ : _  
19.05.2019 o 10:30 (Ne) TJ Družstevník Veľká Hradná - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
19.05.2019 o 10:30 (Ne) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - ZD Motešice & Neporadza   _ : _  
  FK Horná Súča - voľno
 
19. kolo
26.05.2019 o 10:30 (Ne) FK Horná Súča - OŠK Soblahov   _ : _  
26.05.2019 o 10:30 (Ne) ZD Motešice & Neporadza - TJ Družstevník Veľká Hradná   _ : _  
26.05.2019 o 10:30 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Považan Ivanovce   _ : _  
26.05.2019 o 10:30 (Ne) OŠK Selec - Jednota Sokol Chocholná-Velčice   _ : _  
26.05.2019 o 11:15 (Ne) TJ Tatran Bobot - OFK Drietoma   _ : _  
  MŠK Slovan Trenčianske Teplice - voľno
 
20. kolo
02.06.2019 o 10:30 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Tatran Bobot   _ : _  
02.06.2019 o 10:30 (Ne) OFK Drietoma - OŠK Selec   _ : _  
02.06.2019 o 10:30 (Ne) Jednota Sokol Chocholná-Velčice - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
02.06.2019 o 10:30 (Ne) TJ Považan Ivanovce - ZD Motešice & Neporadza   _ : _  
02.06.2019 o 10:30 (Ne) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - FK Horná Súča   _ : _  
  TJ Družstevník Veľká Hradná - voľno
 
21. kolo
09.06.2019 o 10:30 (Ne) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - OŠK Soblahov   _ : _  
09.06.2019 o 10:30 (Ne) FK Horná Súča - TJ Družstevník Veľká Hradná   _ : _  
09.06.2019 o 10:30 (Ne) ZD Motešice & Neporadza - Jednota Sokol Chocholná-Velčice   _ : _  
09.06.2019 o 10:30 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - OFK Drietoma   _ : _  
09.06.2019 o 10:30 (Ne) OŠK Selec - TJ Tatran Bobot   _ : _  
  TJ Považan Ivanovce - voľno
 
22. kolo
16.06.2019 o 10:30 (Ne) OŠK Soblahov - OŠK Selec   _ : _  
16.06.2019 o 10:30 (Ne) OFK Drietoma - ZD Motešice & Neporadza   _ : _  
16.06.2019 o 10:30 (Ne) TJ Považan Ivanovce - FK Horná Súča   _ : _  
16.06.2019 o 10:30 (Ne) TJ Družstevník Veľká Hradná - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   _ : _  
16.06.2019 o 11:15 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
  Jednota Sokol Chocholná-Velčice - voľno

Tatran.Bobot.sk

Vyhľadávanie

Vyhľadávanie informácií na tomto webe:

  Hľadaj

Najbližšie zápasy Tatranu:

 

VII. liga Double Star Bet - SEVER

8. H.Srnie - Bobot

23.09.2018 o 16:00

V. liga - starší žiaci - U15 - SEVER

4. Tr.Teplice - Bobot

23.09.2018 o 10:30

IV. liga - Sever - mladší žiaci - U13

5. Soblahov - Bobot

20.09.2018 o 16:30

Prípravka - Skupina B U11

4. Tr.Jastrabie - Bobot

22.09.2018 o 09:00


Posledné odohraté zápasy:

 

VII. liga Double Star Bet - SEVER

7. Bobot - Omšenie (6 : 3)

16.09.2018 o 16:00

V. liga - starší žiaci - U15 - SEVER

3. Bobot - H.Súča (2 : 4)

16.09.2018 o 11:15

IV. liga - Sever - mladší žiaci - U13

4. Bobot - Omšenie (9 : 1)

15.09.2018 o 15:00

Prípravka - Skupina B U11

3. Bobot - Tr.Jastrabie (1 : 2)

15.09.2018 o 12:00