Zápasy


Klub:

Zoznam zapasov

Čas a dátum Domáci Hostia
 
1. kolo
15.08.2010 o 17:00 (Ne) TJ Žihlavník Omšenie - TJ Semex Potvorice   6 : 1  
15.08.2010 o 17:00 (Ne) ŠK Bezovec Stará Lehota - TJ Klas Nová Bošáca   4 : 2  
15.08.2010 o 17:00 (Ne) ŠK Dolné Srnie - TJ Dynamo Motešice   2 : 5  
15.08.2010 o 17:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - Futbal TTS Trenčín   2 : 2  
15.08.2010 o 17:00 (Ne) TJ Družstevník Brunovce - FK 1972 Zemianske Podhradie   1 : 3  
15.08.2010 o 17:00 (Ne) OŠK Hôrka nad Váhom - TJ Tatran Bobot   0 : 3   Detail Detail
 
2. kolo
22.08.2010 o 17:00 (Ne) TJ Semex Potvorice - TJ Tatran Bobot   1 : 3   Detail Detail
22.08.2010 o 17:00 (Ne) FK 1972 Zemianske Podhradie - OŠK Hôrka nad Váhom   1 : 0  
22.08.2010 o 17:00 (Ne) Futbal TTS Trenčín - TJ Družstevník Brunovce   6 : 3  
22.08.2010 o 17:00 (Ne) TJ Dynamo Motešice - TJ Slovan Horňany   2 : 2  
22.08.2010 o 17:00 (Ne) TJ Klas Nová Bošáca - ŠK Dolné Srnie   1 : 0  
22.08.2010 o 17:00 (Ne) TJ Žihlavník Omšenie - ŠK Bezovec Stará Lehota   0 : 1  
 
3. kolo
29.08.2010 o 17:00 (Ne) ŠK Bezovec Stará Lehota - TJ Semex Potvorice   1 : 0  
29.08.2010 o 17:00 (Ne) ŠK Dolné Srnie - TJ Žihlavník Omšenie   2 : 2  
29.08.2010 o 17:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Klas Nová Bošáca   6 : 1  
29.08.2010 o 17:00 (Ne) TJ Družstevník Brunovce - TJ Dynamo Motešice   3 : 1  
29.08.2010 o 17:00 (Ne) OŠK Hôrka nad Váhom - Futbal TTS Trenčín   2 : 2  
29.08.2010 o 17:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - FK 1972 Zemianske Podhradie   8 : 0   Detail Detail
 
4. kolo
05.09.2010 o 16:00 (Ne) TJ Semex Potvorice - FK 1972 Zemianske Podhradie   3 : 0  
05.09.2010 o 16:00 (Ne) Futbal TTS Trenčín - TJ Tatran Bobot   2 : 4   Detail Detail
05.09.2010 o 16:00 (Ne) TJ Dynamo Motešice - OŠK Hôrka nad Váhom   0 : 5  
05.09.2010 o 16:00 (Ne) TJ Klas Nová Bošáca - TJ Družstevník Brunovce   2 : 1  
05.09.2010 o 16:00 (Ne) TJ Žihlavník Omšenie - TJ Slovan Horňany   7 : 0  
05.09.2010 o 16:00 (Ne) ŠK Bezovec Stará Lehota - ŠK Dolné Srnie   1 : 1  
 
5. kolo
12.09.2010 o 16:00 (Ne) ŠK Dolné Srnie - TJ Semex Potvorice   1 : 0  
12.09.2010 o 16:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - ŠK Bezovec Stará Lehota   2 : 2  
12.09.2010 o 16:00 (Ne) TJ Žihlavník Omšenie - TJ Družstevník Brunovce   8 : 1  
12.09.2010 o 16:00 (Ne) OŠK Hôrka nad Váhom - TJ Klas Nová Bošáca   2 : 1  
12.09.2010 o 16:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Dynamo Motešice   6 : 2   Detail Detail
12.09.2010 o 16:00 (Ne) FK 1972 Zemianske Podhradie - Futbal TTS Trenčín   3 : 2  
 
6. kolo
19.09.2010 o 15:30 (Ne) TJ Semex Potvorice - Futbal TTS Trenčín   4 : 4  
19.09.2010 o 15:30 (Ne) TJ Dynamo Motešice - FK 1972 Zemianske Podhradie   1 : 2  
19.09.2010 o 15:30 (Ne) TJ Klas Nová Bošáca - TJ Tatran Bobot   0 : 2   Detail Detail
19.09.2010 o 15:30 (Ne) TJ Žihlavník Omšenie - OŠK Hôrka nad Váhom   2 : 0  
19.09.2010 o 15:30 (Ne) ŠK Bezovec Stará Lehota - TJ Družstevník Brunovce   3 : 1  
19.09.2010 o 15:30 (Ne) ŠK Dolné Srnie - TJ Slovan Horňany   0 : 1  
 
7. kolo
26.09.2010 o 15:30 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Semex Potvorice   4 : 1  
26.09.2010 o 15:30 (Ne) TJ Družstevník Brunovce - ŠK Dolné Srnie   6 : 1  
26.09.2010 o 15:30 (Ne) OŠK Hôrka nad Váhom - ŠK Bezovec Stará Lehota   1 : 3  
26.09.2010 o 15:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Žihlavník Omšenie   3 : 0   Detail Detail
26.09.2010 o 15:30 (Ne) FK 1972 Zemianske Podhradie - TJ Klas Nová Bošáca   2 : 0  
26.09.2010 o 15:30 (Ne) Futbal TTS Trenčín - TJ Dynamo Motešice   7 : 2  
 
8. kolo
03.10.2010 o 14:30 (Ne) TJ Semex Potvorice - TJ Dynamo Motešice   3 : 1  
03.10.2010 o 14:30 (Ne) TJ Klas Nová Bošáca - Futbal TTS Trenčín   2 : 2  
03.10.2010 o 14:30 (Ne) TJ Žihlavník Omšenie - FK 1972 Zemianske Podhradie   3 : 2  
03.10.2010 o 14:30 (Ne) ŠK Bezovec Stará Lehota - TJ Tatran Bobot   0 : 3   Detail Detail
03.10.2010 o 14:30 (Ne) ŠK Dolné Srnie - OŠK Hôrka nad Váhom   1 : 0  
03.10.2010 o 14:30 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Družstevník Brunovce   3 : 2  
 
9. kolo
10.10.2010 o 14:30 (Ne) TJ Družstevník Brunovce - TJ Semex Potvorice   5 : 1  
10.10.2010 o 14:30 (Ne) OŠK Hôrka nad Váhom - TJ Slovan Horňany   0 : 2  
10.10.2010 o 14:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - ŠK Dolné Srnie   6 : 1   Detail Detail
10.10.2010 o 14:30 (Ne) FK 1972 Zemianske Podhradie - ŠK Bezovec Stará Lehota   0 : 0  
10.10.2010 o 14:30 (Ne) Futbal TTS Trenčín - TJ Žihlavník Omšenie   0 : 6  
10.10.2010 o 14:30 (Ne) TJ Dynamo Motešice - TJ Klas Nová Bošáca   7 : 0  
 
10. kolo
16.10.2010 o 14:00 (So) TJ Žihlavník Omšenie - TJ Dynamo Motešice   4 : 0  
17.10.2010 o 14:00 (Ne) TJ Semex Potvorice - TJ Klas Nová Bošáca   1 : 1  
17.10.2010 o 14:00 (Ne) ŠK Bezovec Stará Lehota - Futbal TTS Trenčín   2 : 0  
17.10.2010 o 14:00 (Ne) ŠK Dolné Srnie - FK 1972 Zemianske Podhradie   1 : 0  
17.10.2010 o 14:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Tatran Bobot   2 : 3   Detail Detail
17.10.2010 o 14:00 (Ne) TJ Družstevník Brunovce - OŠK Hôrka nad Váhom   4 : 1  
 
11. kolo
24.10.2010 o 14:00 (Ne) OŠK Hôrka nad Váhom - TJ Semex Potvorice   0 : 1  
24.10.2010 o 14:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Družstevník Brunovce   4 : 1   Detail Detail
24.10.2010 o 14:00 (Ne) FK 1972 Zemianske Podhradie - TJ Slovan Horňany   5 : 1  
24.10.2010 o 14:00 (Ne) Futbal TTS Trenčín - ŠK Dolné Srnie   0 : 3  
24.10.2010 o 14:00 (Ne) TJ Dynamo Motešice - ŠK Bezovec Stará Lehota   3 : 3  
24.10.2010 o 14:00 (Ne) TJ Klas Nová Bošáca - TJ Žihlavník Omšenie   1 : 2  
 
12. kolo
10.04.2011 o 15:30 (Ne) TJ Semex Potvorice - TJ Žihlavník Omšenie   1 : 2  
10.04.2011 o 15:30 (Ne) TJ Klas Nová Bošáca - ŠK Bezovec Stará Lehota   1 : 2  
10.04.2011 o 15:30 (Ne) TJ Dynamo Motešice - ŠK Dolné Srnie   4 : 3  
10.04.2011 o 15:30 (Ne) Futbal TTS Trenčín - TJ Slovan Horňany   0 : 1  
10.04.2011 o 15:30 (Ne) FK 1972 Zemianske Podhradie - TJ Družstevník Brunovce   1 : 3  
10.04.2011 o 15:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - OŠK Hôrka nad Váhom   5 : 0   Detail Detail
 
13. kolo
17.04.2011 o 16:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Semex Potvorice   7 : 0   Detail Detail
17.04.2011 o 16:00 (Ne) OŠK Hôrka nad Váhom - FK 1972 Zemianske Podhradie   3 : 3  
17.04.2011 o 16:00 (Ne) TJ Družstevník Brunovce - Futbal TTS Trenčín   1 : 2  
17.04.2011 o 16:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Dynamo Motešice   2 : 0  
17.04.2011 o 16:00 (Ne) ŠK Dolné Srnie - TJ Klas Nová Bošáca   2 : 3  
17.04.2011 o 16:00 (Ne) ŠK Bezovec Stará Lehota - TJ Žihlavník Omšenie   1 : 3  
 
14. kolo
24.04.2011 o 16:00 (Ne) TJ Semex Potvorice - ŠK Bezovec Stará Lehota   1 : 3  
24.04.2011 o 16:00 (Ne) TJ Žihlavník Omšenie - ŠK Dolné Srnie   8 : 1  
24.04.2011 o 16:00 (Ne) TJ Klas Nová Bošáca - TJ Slovan Horňany   2 : 1  
24.04.2011 o 16:00 (Ne) TJ Dynamo Motešice - TJ Družstevník Brunovce   1 : 2  
24.04.2011 o 16:00 (Ne) Futbal TTS Trenčín - OŠK Hôrka nad Váhom   3 : 2  
24.04.2011 o 16:00 (Ne) FK 1972 Zemianske Podhradie - TJ Tatran Bobot   0 : 2   Detail Detail
 
15. kolo
01.05.2011 o 16:30 (Ne) FK 1972 Zemianske Podhradie - TJ Semex Potvorice   3 : 0  
01.05.2011 o 16:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - Futbal TTS Trenčín   5 : 0   Detail Detail
01.05.2011 o 16:30 (Ne) OŠK Hôrka nad Váhom - TJ Dynamo Motešice   3 : 0 (K)
01.05.2011 o 16:30 (Ne) TJ Družstevník Brunovce - TJ Klas Nová Bošáca   0 : 1  
01.05.2011 o 16:30 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Žihlavník Omšenie   1 : 2  
01.05.2011 o 16:30 (Ne) ŠK Dolné Srnie - ŠK Bezovec Stará Lehota   3 : 4  
 
16. kolo
08.05.2011 o 16:30 (Ne) TJ Semex Potvorice - ŠK Dolné Srnie   1 : 2  
08.05.2011 o 16:30 (Ne) ŠK Bezovec Stará Lehota - TJ Slovan Horňany   3 : 1  
08.05.2011 o 16:30 (Ne) TJ Družstevník Brunovce - TJ Žihlavník Omšenie   1 : 2  
08.05.2011 o 16:30 (Ne) TJ Klas Nová Bošáca - OŠK Hôrka nad Váhom   3 : 0  
08.05.2011 o 16:30 (Ne) TJ Dynamo Motešice - TJ Tatran Bobot   1 : 0   Detail Detail
08.05.2011 o 16:30 (Ne) Futbal TTS Trenčín - FK 1972 Zemianske Podhradie   1 : 0  
 
17. kolo
15.05.2011 o 16:30 (Ne) Futbal TTS Trenčín - TJ Semex Potvorice   3 : 0  
15.05.2011 o 16:30 (Ne) FK 1972 Zemianske Podhradie - TJ Dynamo Motešice   1 : 1  
15.05.2011 o 16:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Klas Nová Bošáca   5 : 1   Detail Detail
15.05.2011 o 16:30 (Ne) OŠK Hôrka nad Váhom - TJ Žihlavník Omšenie   3 : 6  
15.05.2011 o 16:30 (Ne) TJ Družstevník Brunovce - ŠK Bezovec Stará Lehota   7 : 1  
15.05.2011 o 16:30 (Ne) TJ Slovan Horňany - ŠK Dolné Srnie   6 : 0  
 
18. kolo
22.05.2011 o 17:00 (Ne) TJ Semex Potvorice - TJ Slovan Horňany   3 : 1  
22.05.2011 o 17:00 (Ne) ŠK Dolné Srnie - TJ Družstevník Brunovce   2 : 3  
22.05.2011 o 17:00 (Ne) ŠK Bezovec Stará Lehota - OŠK Hôrka nad Váhom   3 : 2  
22.05.2011 o 17:00 (Ne) TJ Žihlavník Omšenie - TJ Tatran Bobot   3 : 1   Detail Detail
22.05.2011 o 17:00 (Ne) TJ Klas Nová Bošáca - FK 1972 Zemianske Podhradie   2 : 1  
22.05.2011 o 17:00 (Ne) TJ Dynamo Motešice - Futbal TTS Trenčín   0 : 0  
 
19. kolo
29.05.2011 o 17:00 (Ne) TJ Dynamo Motešice - TJ Semex Potvorice   1 : 1  
29.05.2011 o 17:00 (Ne) Futbal TTS Trenčín - TJ Klas Nová Bošáca   1 : 2  
29.05.2011 o 17:00 (Ne) FK 1972 Zemianske Podhradie - TJ Žihlavník Omšenie   0 : 2  
29.05.2011 o 17:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - ŠK Bezovec Stará Lehota   2 : 0   Detail Detail
29.05.2011 o 17:00 (Ne) OŠK Hôrka nad Váhom - ŠK Dolné Srnie   3 : 3  
29.05.2011 o 17:00 (Ne) TJ Družstevník Brunovce - TJ Slovan Horňany   5 : 0  
 
20. kolo
05.06.2011 o 17:00 (Ne) TJ Semex Potvorice - TJ Družstevník Brunovce   1 : 1  
05.06.2011 o 17:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - OŠK Hôrka nad Váhom   2 : 1  
05.06.2011 o 17:00 (Ne) ŠK Dolné Srnie - TJ Tatran Bobot   1 : 4   Detail Detail
05.06.2011 o 17:00 (Ne) ŠK Bezovec Stará Lehota - FK 1972 Zemianske Podhradie   7 : 0  
05.06.2011 o 17:00 (Ne) TJ Žihlavník Omšenie - Futbal TTS Trenčín   2 : 1  
05.06.2011 o 17:00 (Ne) TJ Klas Nová Bošáca - TJ Dynamo Motešice   2 : 2  
 
21. kolo
11.06.2011 o 17:00 (So) TJ Klas Nová Bošáca - TJ Semex Potvorice   7 : 0  
11.06.2011 o 17:00 (So) TJ Dynamo Motešice - TJ Žihlavník Omšenie   0 : 3 (K)
11.06.2011 o 17:00 (So) Futbal TTS Trenčín - ŠK Bezovec Stará Lehota   3 : 2  
11.06.2011 o 17:00 (So) FK 1972 Zemianske Podhradie - ŠK Dolné Srnie   7 : 2  
11.06.2011 o 17:00 (So) TJ Tatran Bobot - TJ Slovan Horňany   3 : 0   Detail Detail
11.06.2011 o 17:00 (So) OŠK Hôrka nad Váhom - TJ Družstevník Brunovce   2 : 2  
 
22. kolo
19.06.2011 o 17:00 (Ne) TJ Semex Potvorice - OŠK Hôrka nad Váhom   4 : 2  
19.06.2011 o 17:00 (Ne) TJ Družstevník Brunovce - TJ Tatran Bobot   0 : 3   Detail Detail
19.06.2011 o 17:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - FK 1972 Zemianske Podhradie   6 : 0  
19.06.2011 o 17:00 (Ne) ŠK Dolné Srnie - Futbal TTS Trenčín   3 : 1  
19.06.2011 o 17:00 (Ne) ŠK Bezovec Stará Lehota - TJ Dynamo Motešice   3 : 2  
19.06.2011 o 17:00 (Ne) TJ Žihlavník Omšenie - TJ Klas Nová Bošáca   3 : 2  

Tatran.Bobot.sk

Vyhľadávanie

Vyhľadávanie informácií na tomto webe:

  Hľadaj

Najbližšie zápasy Tatranu:

 

VIII. Liga TN - dospelí

15. Ivanovce - Bobot

18.03.2018 o 15:00

V. liga A - starší žiaci

12. Drietoma - Bobot

01.04.2018 o 10:30

IV. liga - mladší žiaci

14. Bobot - Tr. Teplice

07.04.2018 o 10:30


Posledné odohraté zápasy:

 

VIII. Liga TN - dospelí

6. Omšenie - Bobot (1 : 0)

05.11.2017 o 13:30

V. liga A - starší žiaci

9. Motešice & Neporadza - Bobot (3 : 0)

29.10.2017 o 11:00

IV. liga - mladší žiaci

11. Bobot - Tr. Stankovce (0 : 2)

12.11.2017 o 10:30

Prípravka U11 Mix - SEVER II

4. Svinná - Bobot (4 : 3)

14.10.2017 o 10:00