Bobot a Lehota spolu ako jeden celok
V tradičnej exhibícii tento rok vyhral Bobot

Kategória: Tatran Bobot - Oznamy TJ Tatran Bobot
Linka: Minuloročná exhibícia

Telovýchovná Jednota Tatran Bobot odohrala v nedeľu 26.6.2011 na ukončenie sezóny tradičný exhibičný futbalový zápas Bobot - Lehota.

Sezóna 2010/2011 je minulosťou a samotnú bodku za ňou dali futbalisti v tradičnom exhibičnom futbalovom zápase Bobot - Lehota. Príjemné športové popoludnie začalo už o 14-tej hodine, kedy sa predstavili v malej exhibícii naši žiaci. Po prvom zápase bolo už všetko pripravené na hlavný zápas dňa Bobota proti Lehote. Tradičné zakončenie sezóny malo slávnostnejší charakter vzhľadom na postup našich futbalistov do vyššej súťaže. Hráčov nepriviedol v rámci úvodného nástupu na ihrisko iba rozhodca, ale aj zakladajúci člen TJ Tatran Bobot pán Alojz Kyselica a starosta obce pán Ľubomír Tunega. Pred zápasom sa obaja páni postarali o úvodný, čestný výkop zápasu. Nasledoval „neľútostný“ boj o víťazstvo v prestížnom i keď exhibičnom zápase. V úvodných minútach zápasu otvoril skóre kráľ strelcov sezóny 2011/2011 Peter Poláček a posunul Lehotu do vedenia 0:1. Asi o 5 minút sa presadila naša omladina a zvýšila vedenie Lehoty hlavičkou Tomáša Sokolíka. Zdalo by sa, že dvojgólové vedenie je už istota víťazstva. Od tohto okamihu však dával góly už iba Bobot. Na jednogólový rozdiel znížil Martin Matuška a o vyrovnanie na 2:2 sa postaral Lukáš Jonis. Všetci chlapci si futbal na trávniku naozaj užívali a dobre ním bavili seba aj divákov. Pred odchodom do kabín na prestávku Ondrej Kožej dostal Bobot do vedenia a otočil tak stav zápasu v neprospech Lehoty. V druhom dejstve sa aj napriek veľkému množstvu šancí na oboch stranách podarilo skórovať iba Ondrejovi Kožejovi dva krát, čím okorenil svoj výkon hattrickom a definitívne posunul Bobot k víťazstvu. Bobot oplatil prehru Lehote z minulého roka, čo však nebolo až také dôležité, pretože zvíťazili všetci svojou účasťou na vydarenej exhibícii. Po zápase si spokojní protagonisti pochutnali na výbornom guláši a tak dôstojne a v príjemnej, priateľskej atmosfére ukončili vydarenú sezónu Tatranu Bobot.

Pridané: 27.06.2011 09:25:59