Zápasy


Klub:

Zoznam zapasov

Čas a dátum Domáci Hostia
 
1. kolo
02.09.2017 o 10:30 (So) FK Horná Súča - Jednota Sokol Chocholná - Velčice   2 : 2  
03.09.2017 o 10:30 (Ne) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - TJ Družstevník Vlára Ľuborča   6 : 1  
03.09.2017 o 10:30 (Ne) SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce - TJ Cementár Horné Srnie   2 : 2  
03.09.2017 o 10:30 (Ne) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - SDŽ Motešice & Neporadza   0 : 1  
03.09.2017 o 11:15 (Ne) TJ Tatran Bobot - OFK Drietoma   1 : 4   Detail Detail
  TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce - voľno
 
2. kolo
09.09.2017 o 14:00 (So) FK Horná Súča - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   1 : 5  
10.09.2017 o 10:30 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce   1 : 7  
10.09.2017 o 10:30 (Ne) OFK Drietoma - SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce   9 : 1  
10.09.2017 o 11:00 (Ne) TJ Družstevník Vlára Ľuborča - TJ Tatran Bobot   6 : 0   Detail Detail
10.09.2017 o 14:00 (Ne) Jednota Sokol Chocholná - Velčice - SDŽ Motešice & Neporadza   1 : 0  
  MŠK Slovan Trenčianske Teplice - voľno
 
3. kolo
15.09.2017 o 14:00 (Pi) TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce - OFK Drietoma   3 : 1  
17.09.2017 o 10:30 (Ne) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - Jednota Sokol Chocholná - Velčice   6 : 1  
17.09.2017 o 10:30 (Ne) SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce - TJ Družstevník Vlára Ľuborča   2 : 1  
17.09.2017 o 10:30 (Ne) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - TJ Cementár Horné Srnie   4 : 5  
04.10.2017 o 16:00 (St) TJ Tatran Bobot - FK Horná Súča   1 : 4   Detail Detail
  SDŽ Motešice & Neporadza - voľno
 
4. kolo
24.09.2017 o 10:30 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - SDŽ Motešice & Neporadza   0 : 4  
24.09.2017 o 10:30 (Ne) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - TJ Tatran Bobot   20 : 0   Detail Detail
24.09.2017 o 15:30 (Ne) TJ Družstevník Vlára Ľuborča - TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce   1 : 1  
11.10.2017 o 15:30 (St) OFK Drietoma - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   4 : 2  
18.10.2017 o 15:30 (St) FK Horná Súča - SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce   3 : 2  
  Jednota Sokol Chocholná - Velčice - voľno
 
5. kolo
01.10.2017 o 10:30 (Ne) SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   1 : 9  
01.10.2017 o 10:30 (Ne) TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce - FK Horná Súča   5 : 2  
01.10.2017 o 10:30 (Ne) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - TJ Družstevník Vlára Ľuborča   0 : 10  
01.10.2017 o 11:00 (Ne) SDŽ Motešice & Neporadza - OFK Drietoma   2 : 1  
01.10.2017 o 11:15 (Ne) TJ Tatran Bobot - Jednota Sokol Chocholná - Velčice   1 : 2   Detail Detail
  TJ Cementár Horné Srnie - voľno
 
6. kolo
07.10.2017 o 10:30 (So) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce   3 : 0  
08.10.2017 o 11:15 (Ne) TJ Tatran Bobot - SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce   2 : 0   Detail Detail
08.10.2017 o 14:00 (Ne) Jednota Sokol Chocholná - Velčice - TJ Cementár Horné Srnie   6 : 1  
08.10.2017 o 15:00 (Ne) TJ Družstevník Vlára Ľuborča - SDŽ Motešice & Neporadza   4 : 0  
25.10.2017 o 17:00 (St) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - FK Horná Súča   1 : 6  
  OFK Drietoma - voľno
 
7. kolo
13.10.2017 o 16:30 (Pi) TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce - TJ Tatran Bobot   15 : 0   Detail Detail
15.10.2017 o 09:30 (Ne) SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce - Jednota Sokol Chocholná - Velčice   2 : 4  
15.10.2017 o 09:30 (Ne) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   0 : 8  
15.10.2017 o 09:30 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - OFK Drietoma   0 : 6  
15.10.2017 o 10:00 (Ne) SDŽ Motešice & Neporadza - FK Horná Súča   1 : 6  
  TJ Družstevník Vlára Ľuborča - voľno
 
8. kolo
22.10.2017 o 09:30 (Ne) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - SDŽ Motešice & Neporadza   7 : 0  
22.10.2017 o 09:30 (Ne) SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce - TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce   2 : 6  
22.10.2017 o 11:00 (Ne) TJ Družstevník Vlára Ľuborča - TJ Cementár Horné Srnie   12 : 0  
22.10.2017 o 11:15 (Ne) TJ Tatran Bobot - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   2 : 3   Detail Detail
22.10.2017 o 14:00 (Ne) Jednota Sokol Chocholná - Velčice - OFK Drietoma   3 : 2  
  FK Horná Súča - voľno
 
9. kolo
11.10.2017 o 16:30 (St) TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce - Jednota Sokol Chocholná - Velčice   4 : 0  
29.10.2017 o 11:00 (Ne) SDŽ Motešice & Neporadza - TJ Tatran Bobot   3 : 0   Detail Detail
31.10.2017 o 10:30 (Ut) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce   6 : 4  
01.11.2017 o 09:30 (St) OFK Drietoma - TJ Družstevník Vlára Ľuborča   3 : 4  
01.11.2017 o 10:00 (St) TJ Cementár Horné Srnie - FK Horná Súča   0 : 9  
  TJ Družstevník Opatová nad Váhom - voľno
 
10. kolo
05.11.2017 o 09:30 (Ne) FK Horná Súča - OFK Drietoma   7 : 1  
05.11.2017 o 09:30 (Ne) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - TJ Cementár Horné Srnie   12 : 0  
05.11.2017 o 09:30 (Ne) SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce - SDŽ Motešice & Neporadza   3 : 1  
05.11.2017 o 09:30 (Ne) TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   8 : 1  
05.11.2017 o 14:00 (Ne) Jednota Sokol Chocholná - Velčice - TJ Družstevník Vlára Ľuborča   7 : 0  
  TJ Tatran Bobot - voľno
 
11. kolo
27.08.2017 o 10:30 (Ne) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - Jednota Sokol Chocholná - Velčice   0 : 8  
27.08.2017 o 10:30 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Tatran Bobot   5 : 1   Detail Detail
27.08.2017 o 10:30 (Ne) OFK Drietoma - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   4 : 3  
27.08.2017 o 11:00 (Ne) SDŽ Motešice & Neporadza - TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce   0 : 4  
27.08.2017 o 14:30 (Ne) TJ Družstevník Vlára Ľuborča - FK Horná Súča   0 : 0  
  SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce - voľno
 
12. kolo
28.03.2018 o 16:00 (St) SDŽ Motešice & Neporadza - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   1 : 2  
01.04.2018 o 10:30 (Ne) TJ Družstevník Vlára Ľuborča - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   1 : 8  
01.04.2018 o 14:00 (Ne) Jednota Sokol Chocholná - Velčice - FK Horná Súča   4 : 4  
25.04.2018 o 16:30 (St) OFK Drietoma - TJ Tatran Bobot   3 : 1   Detail Detail
01.05.2018 o 10:30 (Ut) TJ Cementár Horné Srnie - SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce   2 : 12  
  TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce - voľno
 
13. kolo
08.04.2018 o 10:30 (Ne) TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce - TJ Cementár Horné Srnie   9 : 0  
08.04.2018 o 10:30 (Ne) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - FK Horná Súča   6 : 2  
08.04.2018 o 11:00 (Ne) SDŽ Motešice & Neporadza - Jednota Sokol Chocholná - Velčice   0 : 1  
08.04.2018 o 11:00 (Ne) SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce - OFK Drietoma   1 : 6  
08.04.2018 o 11:15 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Družstevník Vlára Ľuborča   0 : 5   Detail Detail
  MŠK Slovan Trenčianske Teplice - voľno
 
14. kolo
15.04.2018 o 10:30 (Ne) FK Horná Súča - TJ Tatran Bobot   7 : 1   Detail Detail
15.04.2018 o 10:30 (Ne) TJ Družstevník Vlára Ľuborča - SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce   3 : 2  
15.04.2018 o 10:30 (Ne) OFK Drietoma - TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce   0 : 2  
15.04.2018 o 10:30 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   2 : 4  
08.05.2018 o 10:30 (Ut) Jednota Sokol Chocholná - Velčice - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   0 : 7  
  SDŽ Motešice & Neporadza - voľno
 
15. kolo
22.04.2018 o 10:30 (Ne) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - OFK Drietoma   5 : 4  
22.04.2018 o 10:30 (Ne) TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce - TJ Družstevník Vlára Ľuborča   9 : 1  
22.04.2018 o 11:00 (Ne) SDŽ Motešice & Neporadza - TJ Cementár Horné Srnie   2 : 0  
22.04.2018 o 11:00 (Ne) SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce - FK Horná Súča   2 : 6  
22.04.2018 o 11:15 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   0 : 7   Detail Detail
  Jednota Sokol Chocholná - Velčice - voľno
 
16. kolo
29.04.2018 o 10:30 (Ne) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce   8 : 1  
29.04.2018 o 10:30 (Ne) FK Horná Súča - TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce   2 : 0  
29.04.2018 o 10:30 (Ne) TJ Družstevník Vlára Ľuborča - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   0 : 2  
29.04.2018 o 10:30 (Ne) OFK Drietoma - SDŽ Motešice & Neporadza   5 : 0  
29.04.2018 o 13:30 (Ne) Jednota Sokol Chocholná - Velčice - TJ Tatran Bobot   3 : 2   Detail Detail
  TJ Cementár Horné Srnie - voľno
 
17. kolo
06.05.2018 o 10:30 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - Jednota Sokol Chocholná - Velčice   0 : 3  
06.05.2018 o 10:30 (Ne) FK Horná Súča - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   2 : 0  
06.05.2018 o 10:30 (Ne) TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   3 : 2  
06.05.2018 o 11:00 (Ne) SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce - TJ Tatran Bobot   4 : 3   Detail Detail
07.05.2018 o 17:00 (Po) SDŽ Motešice & Neporadza - TJ Družstevník Vlára Ľuborča   0 : 1  
  OFK Drietoma - voľno
 
18. kolo
13.05.2018 o 10:30 (Ne) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   11 : 1  
13.05.2018 o 10:30 (Ne) FK Horná Súča - SDŽ Motešice & Neporadza   3 : 0 (K)
13.05.2018 o 10:30 (Ne) OFK Drietoma - TJ Cementár Horné Srnie   4 : 1  
13.05.2018 o 11:15 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce   0 : 7   Detail Detail
13.05.2018 o 14:00 (Ne) Jednota Sokol Chocholná - Velčice - SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce   4 : 2  
  TJ Družstevník Vlára Ľuborča - voľno
 
19. kolo
20.05.2018 o 10:30 (Ne) OFK Drietoma - Jednota Sokol Chocholná - Velčice   1 : 4  
20.05.2018 o 10:30 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Družstevník Vlára Ľuborča   3 : 0  
20.05.2018 o 10:30 (Ne) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - TJ Tatran Bobot   1 : 2   Detail Detail
20.05.2018 o 10:30 (Ne) TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce - SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce   5 : 0  
20.05.2018 o 11:00 (Ne) SDŽ Motešice & Neporadza - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   0 : 5  
  FK Horná Súča - voľno
 
20. kolo
27.05.2018 o 10:30 (Ne) FK Horná Súča - TJ Cementár Horné Srnie   9 : 2  
27.05.2018 o 10:30 (Ne) TJ Družstevník Vlára Ľuborča - OFK Drietoma   13 : 3  
27.05.2018 o 11:00 (Ne) SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   2 : 6  
27.05.2018 o 11:15 (Ne) TJ Tatran Bobot - SDŽ Motešice & Neporadza   1 : 2   Detail Detail
27.05.2018 o 14:00 (Ne) Jednota Sokol Chocholná - Velčice - TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce   5 : 0  
  TJ Družstevník Opatová nad Váhom - voľno
 
21. kolo
25.05.2018 o 18:00 (Pi) TJ Družstevník Vlára Ľuborča - Jednota Sokol Chocholná - Velčice   2 : 8  
03.06.2018 o 10:30 (Ne) OFK Drietoma - FK Horná Súča   2 : 4  
03.06.2018 o 10:30 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   1 : 7  
03.06.2018 o 10:30 (Ne) MŠK Slovan Trenčianske Teplice - TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce   1 : 4  
03.06.2018 o 11:00 (Ne) SDŽ Motešice & Neporadza - SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce   2 : 1  
  TJ Tatran Bobot - voľno
 
22. kolo
10.06.2018 o 10:30 (Ne) TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce - SDŽ Motešice & Neporadza   9 : 1  
10.06.2018 o 10:30 (Ne) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - OFK Drietoma   8 : 4  
10.06.2018 o 10:30 (Ne) FK Horná Súča - TJ Družstevník Vlára Ľuborča   6 : 1  
10.06.2018 o 11:15 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Cementár Horné Srnie   2 : 2   Detail Detail
10.06.2018 o 14:00 (Ne) Jednota Sokol Chocholná - Velčice - MŠK Slovan Trenčianske Teplice   4 : 1  
  SDŽ Melčice - Lieskové & Ivanovce - voľno

Tatran.Bobot.sk

Vyhľadávanie

Vyhľadávanie informácií na tomto webe:

  Hľadaj

Najbližšie zápasy Tatranu:

 

VII. liga Double Star Bet - SEVER

12. Bobot - D.Poruba

21.10.2018 o 14:00

V. liga - starší žiaci - U15 - SEVER

8. Drietoma - Bobot

21.10.2018 o 10:30

IV. liga - Sever - mladší žiaci - U13

9. Tr.Stankovce - Bobot

20.10.2018 o 10:30

Prípravka - Skupina B U11

7. Bobot - Tr.Turná

27.04.2019 o 09:00


Posledné odohraté zápasy:

 

VII. liga Double Star Bet - SEVER

11. Bobot - Soblahov (2 : 2)

14.10.2018 o 14:30

V. liga - starší žiaci - U15 - SEVER

7. Bobot - Chocholná-Vel. (1 : 0)

14.10.2018 o 11:15

IV. liga - Sever - mladší žiaci - U13

7. H.Súča - Bobot (4 : 2)

06.10.2018 o 10:30

Prípravka - Skupina B U11

6. Svinná - Bobot (0 : 3)

06.10.2018 o 13:00