Zápasy


Klub:

Zoznam zapasov

Čas a dátum Domáci Hostia
 
1. kolo
06.08.2022 o 17:00 (So) TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Družstevník Veľká Hradná   4 : 4  
07.08.2022 o 10:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - OFK Drietoma   5 : 0  
07.08.2022 o 17:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Tatran Bobot   4 : 1   Detail Detail
07.08.2022 o 17:00 (Ne) TJ Družstevník Dubodiel - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   6 : 0  
06.11.2022 o 14:00 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Štart Svinná   3 : 0  
  OŠK Selec - voľno
  TJ Cementár Horné Srnie - voľno
  TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - voľno
 
2. kolo
14.08.2022 o 17:00 (Ne) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - OFK Drietoma   0 : 1  
14.08.2022 o 17:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Cementár Horné Srnie   2 : 4   Detail Detail
14.08.2022 o 17:00 (Ne) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Družstevník Mníchova Lehota   3 : 1  
14.08.2022 o 17:00 (Ne) TJ Družstevník Veľká Hradná - OŠK Soblahov   4 : 2  
18.09.2022 o 16:00 (Ne) TJ Štart Svinná - TJ Slovan Dolná Poruba   1 : 1  
  TJ Slovan Horňany - voľno
  TJ Družstevník Dubodiel - voľno
  OŠK Selec - voľno
 
3. kolo
20.08.2022 o 10:30 (So) TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Družstevník Veľká Hradná   0 : 3  
20.08.2022 o 17:00 (So) OŠK Selec - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   4 : 3  
20.08.2022 o 17:00 (So) TJ Družstevník Dubodiel - TJ Tatran Bobot   8 : 3   Detail Detail
20.08.2022 o 17:00 (So) OŠK Soblahov - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   3 : 0  
20.08.2022 o 17:00 (So) OFK Drietoma - TJ Štart Svinná   2 : 3  
  TJ Cementár Horné Srnie - voľno
  TJ Družstevník Mníchova Lehota - voľno
  TJ Slovan Horňany - voľno
 
4. kolo
28.08.2022 o 17:00 (Ne) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - TJ Štart Svinná   2 : 1  
28.08.2022 o 17:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Družstevník Mníchova Lehota   4 : 6   Detail Detail
28.08.2022 o 17:00 (Ne) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Slovan Dolná Poruba   2 : 7  
28.08.2022 o 17:00 (Ne) TJ Družstevník Veľká Hradná - OFK Drietoma   0 : 1  
28.08.2022 o 17:00 (Ne) OŠK Selec - TJ Slovan Horňany   6 : 2  
  TJ Družstevník Dubodiel - voľno
  OŠK Soblahov - voľno
  TJ Cementár Horné Srnie - voľno
 
5. kolo
04.09.2022 o 16:30 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   5 : 4  
04.09.2022 o 16:30 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Tatran Bobot   5 : 1   Detail Detail
04.09.2022 o 16:30 (Ne) OFK Drietoma - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   4 : 0  
04.09.2022 o 16:30 (Ne) TJ Štart Svinná - TJ Družstevník Veľká Hradná   1 : 3  
04.09.2022 o 16:30 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - OŠK Selec   2 : 1  
  TJ Družstevník Mníchova Lehota - voľno
  TJ Družstevník Dubodiel - voľno
  TJ Slovan Dolná Poruba - voľno
 
6. kolo
11.09.2022 o 13:30 (Ne) TJ Družstevník Veľká Hradná - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   5 : 1  
11.09.2022 o 13:30 (Ne) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Štart Svinná   4 : 3  
11.09.2022 o 13:30 (Ne) OŠK Selec - TJ Družstevník Dubodiel   2 : 3  
11.09.2022 o 13:30 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Cementár Horné Srnie   1 : 4  
11.09.2022 o 16:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Slovan Dolná Poruba   1 : 5   Detail Detail
  OFK Drietoma - voľno
  TJ Družstevník Mníchova Lehota - voľno
  OŠK Soblahov - voľno
 
7. kolo
17.09.2022 o 16:00 (So) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   5 : 1  
17.09.2022 o 16:00 (So) TJ Družstevník Mníchova Lehota - OŠK Selec   9 : 0  
17.09.2022 o 16:00 (So) TJ Družstevník Dubodiel - TJ Slovan Horňany   3 : 4  
18.09.2022 o 16:00 (Ne) OFK Drietoma - TJ Tatran Bobot   3 : 0 (K) Detail Detail
18.09.2022 o 16:00 (Ne) TJ Družstevník Veľká Hradná - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   7 : 1  
  TJ Slovan Dolná Poruba - voľno
  TJ Štart Svinná - voľno
  OŠK Soblahov - voľno
 
8. kolo
24.09.2022 o 16:00 (So) OŠK Selec - OŠK Soblahov   3 : 2  
24.09.2022 o 16:00 (So) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Družstevník Dubodiel   6 : 0  
25.09.2022 o 16:00 (Ne) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   5 : 0  
25.09.2022 o 16:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Štart Svinná   0 : 5   Detail Detail
25.09.2022 o 16:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Družstevník Mníchova Lehota   2 : 1  
  OFK Drietoma - voľno
  TJ Slovan Dolná Poruba - voľno
  TJ Družstevník Veľká Hradná - voľno
 
9. kolo
01.10.2022 o 12:30 (So) TJ Družstevník Dubodiel - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   8 : 0  
01.10.2022 o 15:30 (So) TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Cementár Horné Srnie   2 : 4  
02.10.2022 o 10:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - OŠK Selec   4 : 1  
02.10.2022 o 12:30 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Slovan Horňany   4 : 2  
06.11.2022 o 14:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Družstevník Veľká Hradná   0 : 2   Detail Detail
  OFK Drietoma - voľno
  TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - voľno
  TJ Štart Svinná - voľno
 
10. kolo
08.10.2022 o 14:30 (So) OŠK Selec - OFK Drietoma   5 : 1  
08.10.2022 o 14:30 (So) TJ Cementár Horné Srnie - OŠK Soblahov   0 : 0  
08.10.2022 o 14:30 (So) TJ Družstevník Dubodiel - TJ Družstevník Mníchova Lehota   7 : 2  
09.10.2022 o 14:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   0 : 1   Detail Detail
09.10.2022 o 14:30 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Slovan Dolná Poruba   1 : 2  
  TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - voľno
  TJ Družstevník Veľká Hradná - voľno
  TJ Štart Svinná - voľno
 
11. kolo
15.10.2022 o 14:30 (So) TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   3 : 3  
15.10.2022 o 15:00 (So) TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Cementár Horné Srnie   1 : 1  
16.10.2022 o 14:00 (Ne) TJ Štart Svinná - OŠK Selec   3 : 2  
16.10.2022 o 14:00 (Ne) OFK Drietoma - TJ Slovan Horňany   2 : 0  
16.10.2022 o 14:00 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Družstevník Dubodiel   1 : 5  
  TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - voľno
  TJ Tatran Bobot - voľno
  TJ Družstevník Veľká Hradná - voľno
 
12. kolo
22.10.2022 o 14:00 (So) OŠK Selec - TJ Družstevník Veľká Hradná   1 : 2  
22.10.2022 o 14:00 (So) TJ Cementár Horné Srnie - OFK Drietoma   1 : 0  
22.10.2022 o 14:00 (So) TJ Družstevník Dubodiel - TJ Slovan Dolná Poruba   5 : 1  
22.10.2022 o 14:00 (So) TJ Družstevník Mníchova Lehota - OŠK Soblahov   3 : 3  
23.10.2022 o 14:00 (Ne) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - TJ Tatran Bobot   5 : 0   Detail Detail
23.10.2022 o 14:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Štart Svinná   3 : 3  
  TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - voľno
 
13. kolo
30.10.2022 o 10:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Družstevník Mníchova Lehota   4 : 0  
30.10.2022 o 14:00 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   4 : 0  
30.10.2022 o 14:00 (Ne) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - OŠK Selec   2 : 1  
30.10.2022 o 14:00 (Ne) TJ Družstevník Veľká Hradná - TJ Slovan Horňany   6 : 0  
30.10.2022 o 14:00 (Ne) OFK Drietoma - TJ Družstevník Dubodiel   4 : 1  
08.05.2023 o 17:00 (Po) TJ Štart Svinná - TJ Cementár Horné Srnie   3 : 1  
  TJ Tatran Bobot - voľno
 
14. kolo
01.09.2022 o 13:30 (Št) TJ Družstevník Dubodiel - TJ Štart Svinná   3 : 0  
01.09.2022 o 17:00 (Št) TJ Slovan Horňany - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   6 : 2  
01.09.2022 o 17:00 (Št) TJ Družstevník Mníchova Lehota - OFK Drietoma   1 : 0  
01.09.2022 o 17:00 (Št) OŠK Soblahov - TJ Slovan Dolná Poruba   2 : 6  
05.11.2022 o 13:30 (So) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Družstevník Veľká Hradná   5 : 1  
  TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - voľno
  TJ Tatran Bobot - voľno
  OŠK Selec - voľno
 
15. kolo
31.07.2022 o 10:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   3 : 1  
31.07.2022 o 17:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - OŠK Selec   0 : 9   Detail Detail
31.07.2022 o 17:30 (Ne) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Cementár Horné Srnie   4 : 4  
31.07.2022 o 17:30 (Ne) TJ Štart Svinná - TJ Družstevník Mníchova Lehota   2 : 0  
31.07.2022 o 17:30 (Ne) OFK Drietoma - OŠK Soblahov   2 : 1  
15.09.2022 o 13:30 (Št) TJ Družstevník Veľká Hradná - TJ Družstevník Dubodiel   4 : 3  
  TJ Slovan Horňany - voľno
 
16. kolo
12.03.2023 o 14:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Slovan Horňany   1 : 4   Detail Detail
12.03.2023 o 14:30 (Ne) OFK Drietoma - TJ Slovan Dolná Poruba   2 : 0  
23.04.2023 o 16:30 (Ne) TJ Štart Svinná - OŠK Soblahov   1 : 2  
01.05.2023 o 16:00 (Po) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Družstevník Dubodiel   0 : 5  
01.05.2023 o 16:00 (Po) TJ Družstevník Veľká Hradná - TJ Družstevník Mníchova Lehota   3 : 2  
  TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - voľno
  OŠK Selec - voľno
  TJ Cementár Horné Srnie - voľno
 
17. kolo
18.03.2023 o 15:00 (So) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Tatran Bobot   1 : 0   Detail Detail
18.03.2023 o 15:00 (So) TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   0 : 0  
19.03.2023 o 10:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Štart Svinná   1 : 1  
19.03.2023 o 15:00 (Ne) OFK Drietoma - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   3 : 0  
19.03.2023 o 15:00 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Družstevník Veľká Hradná   1 : 4  
  TJ Slovan Horňany - voľno
  TJ Družstevník Dubodiel - voľno
  OŠK Selec - voľno
 
18. kolo
26.03.2023 o 15:00 (Ne) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - OŠK Selec   7 : 0  
26.03.2023 o 15:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Družstevník Dubodiel   0 : 2   Detail Detail
26.03.2023 o 15:00 (Ne) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - OŠK Soblahov   2 : 2  
26.03.2023 o 15:00 (Ne) TJ Družstevník Veľká Hradná - TJ Slovan Dolná Poruba   1 : 0  
26.03.2023 o 15:00 (Ne) TJ Štart Svinná - OFK Drietoma   0 : 3  
  TJ Cementár Horné Srnie - voľno
  TJ Družstevník Mníchova Lehota - voľno
  TJ Slovan Horňany - voľno
 
19. kolo
02.04.2023 o 10:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   4 : 0  
02.04.2023 o 13:30 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Tatran Bobot   0 : 1   Detail Detail
02.04.2023 o 15:30 (Ne) TJ Štart Svinná - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   3 : 1  
02.04.2023 o 15:30 (Ne) OFK Drietoma - TJ Družstevník Veľká Hradná   2 : 1  
02.04.2023 o 15:30 (Ne) TJ Slovan Horňany - OŠK Selec   5 : 0  
  TJ Cementár Horné Srnie - voľno
  TJ Družstevník Dubodiel - voľno
  OŠK Soblahov - voľno
 
20. kolo
09.04.2023 o 16:30 (Ne) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - TJ Slovan Horňany   2 : 2  
09.04.2023 o 16:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - OŠK Soblahov   0 : 3   Detail Detail
09.04.2023 o 16:30 (Ne) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - OFK Drietoma   3 : 7  
09.04.2023 o 16:30 (Ne) TJ Družstevník Veľká Hradná - TJ Štart Svinná   3 : 1  
09.04.2023 o 16:30 (Ne) OŠK Selec - TJ Cementár Horné Srnie   2 : 1  
  TJ Družstevník Mníchova Lehota - voľno
  TJ Slovan Dolná Poruba - voľno
  TJ Družstevník Dubodiel - voľno
 
21. kolo
15.04.2022 o 16:30 (Pi) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Slovan Horňany   7 : 0  
16.04.2023 o 10:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Tatran Bobot   9 : 1   Detail Detail
16.04.2023 o 16:00 (Ne) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - TJ Družstevník Veľká Hradná   2 : 5  
16.04.2023 o 16:00 (Ne) TJ Štart Svinná - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   6 : 2  
08.05.2023 o 16:30 (Po) TJ Družstevník Dubodiel - OŠK Selec   3 : 0 (K)
  OŠK Soblahov - voľno
  OFK Drietoma - voľno
  TJ Družstevník Mníchova Lehota - voľno
 
22. kolo
23.04.2023 o 16:30 (Ne) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - TJ Cementár Horné Srnie   2 : 7  
23.04.2023 o 16:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - OFK Drietoma   2 : 2   Detail Detail
23.04.2023 o 16:30 (Ne) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Družstevník Veľká Hradná   1 : 3  
23.04.2023 o 16:30 (Ne) OŠK Selec - TJ Družstevník Mníchova Lehota   2 : 0  
23.04.2023 o 16:30 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Družstevník Dubodiel   2 : 3  
  TJ Slovan Dolná Poruba - voľno
  TJ Štart Svinná - voľno
  OŠK Soblahov - voľno
 
23. kolo
29.04.2023 o 16:30 (So) TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Slovan Horňany   5 : 3  
29.04.2023 o 16:30 (So) TJ Družstevník Dubodiel - TJ Cementár Horné Srnie   3 : 3  
30.04.2023 o 16:30 (Ne) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   3 : 2  
30.04.2023 o 16:30 (Ne) TJ Štart Svinná - TJ Tatran Bobot   2 : 1   Detail Detail
30.04.2023 o 16:30 (Ne) OŠK Soblahov - OŠK Selec   6 : 1  
  TJ Slovan Dolná Poruba - voľno
  OFK Drietoma - voľno
  TJ Družstevník Veľká Hradná - voľno
 
24. kolo
06.05.2023 o 17:00 (So) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Družstevník Mníchova Lehota   4 : 0  
07.05.2023 o 14:00 (Ne) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - TJ Družstevník Dubodiel   1 : 2  
07.05.2023 o 14:00 (Ne) TJ Družstevník Veľká Hradná - TJ Tatran Bobot   4 : 2   Detail Detail
07.05.2023 o 14:00 (Ne) OŠK Selec - TJ Slovan Dolná Poruba   1 : 6  
07.05.2023 o 14:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - OŠK Soblahov   2 : 1  
  TJ Štart Svinná - voľno
  TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - voľno
  OFK Drietoma - voľno
 
25. kolo
14.05.2023 o 10:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Slovan Horňany   9 : 0  
14.05.2023 o 17:00 (Ne) OFK Drietoma - OŠK Selec   5 : 1  
14.05.2023 o 17:00 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Cementár Horné Srnie   7 : 1  
14.05.2023 o 17:00 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Družstevník Dubodiel   3 : 4  
21.05.2023 o 17:00 (Ne) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Tatran Bobot   1 : 5   Detail Detail
  TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - voľno
  TJ Družstevník Veľká Hradná - voľno
  TJ Štart Svinná - voľno
 
26. kolo
20.05.2023 o 17:00 (So) OŠK Selec - TJ Štart Svinná   3 : 4  
20.05.2023 o 17:00 (So) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Slovan Dolná Poruba   1 : 3  
20.05.2023 o 17:00 (So) TJ Družstevník Dubodiel - OŠK Soblahov   8 : 1  
21.05.2023 o 17:00 (Ne) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - TJ Družstevník Mníchova Lehota   1 : 0  
21.05.2023 o 17:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - OFK Drietoma   0 : 0  
  TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - voľno
  TJ Tatran Bobot - voľno
  TJ Družstevník Veľká Hradná - voľno
 
27. kolo
28.05.2023 o 10:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - TJ Družstevník Dubodiel   1 : 0  
28.05.2023 o 14:00 (Ne) TJ Družstevník Veľká Hradná - OŠK Selec   7 : 0  
28.05.2023 o 14:00 (Ne) TJ Štart Svinná - TJ Slovan Horňany   3 : 0  
28.05.2023 o 14:00 (Ne) OFK Drietoma - TJ Cementár Horné Srnie   3 : 1  
28.05.2023 o 14:00 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Družstevník Mníchova Lehota   2 : 1  
11.06.2023 o 17:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   2 : 1   Detail Detail
  TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - voľno
 
28. kolo
03.06.2023 o 17:00 (So) OŠK Selec - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   7 : 0  
03.06.2023 o 17:00 (So) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Štart Svinná   3 : 2  
04.06.2023 o 14:00 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Slovan Dolná Poruba   1 : 7  
04.06.2023 o 17:00 (Ne) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - OŠK Soblahov   4 : 4  
04.06.2023 o 17:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Družstevník Veľká Hradná   1 : 4  
04.06.2023 o 17:00 (Ne) TJ Družstevník Dubodiel - OFK Drietoma   1 : 0  
  TJ Tatran Bobot - voľno
 
29. kolo
11.06.2023 o 10:30 (Ne) TJ Slovan Dolná Poruba - OŠK Soblahov   5 : 2  
11.06.2023 o 17:00 (Ne) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Slovan Horňany   1 : 2  
11.06.2023 o 17:00 (Ne) TJ Družstevník Veľká Hradná - TJ Cementár Horné Srnie   5 : 0  
11.06.2023 o 17:00 (Ne) TJ Štart Svinná - TJ Družstevník Dubodiel   1 : 3  
11.06.2023 o 17:00 (Ne) OFK Drietoma - TJ Družstevník Mníchova Lehota   5 : 0  
  TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - voľno
  TJ Tatran Bobot - voľno
  OŠK Selec - voľno
 
30. kolo
17.06.2023 o 17:00 (So) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   4 : 1  
17.06.2023 o 17:00 (So) TJ Družstevník Dubodiel - TJ Družstevník Veľká Hradná   2 : 2  
18.06.2023 o 14:00 (Ne) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - TJ Slovan Dolná Poruba   2 : 3  
18.06.2023 o 14:00 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Štart Svinná   3 : 3  
18.06.2023 o 14:00 (Ne) OŠK Soblahov - OFK Drietoma   4 : 3  
18.06.2023 o 17:00 (Ne) OŠK Selec - TJ Tatran Bobot   5 : 2   Detail Detail
  TJ Slovan Horňany - voľno

Tatran.Bobot.sk

Vyhľadávanie

Vyhľadávanie informácií na tomto webe:

  Hľadaj

Najbližšie zápasy Tatranu:

 


Posledné odohraté zápasy:

 

8. liga - SEVER

22. M. Lehota - Bobot (2 : 3)

09.06.2024 o 14:30

5. liga starší dorast - U19

26. Čachtice - Bobot (3 : 2)

25.05.2024 o 17:30

Prípravka U11 - skupina "B"

22. Bobot - H. Srnie (4 : 7)

21.05.2024 o 17:30