Zápasy


Klub:

Zoznam zapasov

Čas a dátum Domáci Hostia
 
1. kolo
15.09.2022 o 16:00 (Št) Trenčiansky FK 1939 Záblatie - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   11 : 2  
15.09.2022 o 16:00 (Št) TJ Tatran Bobot - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   3 : 2   Detail Detail
15.09.2022 o 16:00 (Št) Kočovce FC 1959 - FK Horná Súča   0 : 18  
15.09.2022 o 16:00 (Št) OFK Drietoma - MFK Stará Turá   0 : 3  
15.09.2022 o 16:00 (Št) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Žihlavník Omšenie   11 : 1  
  TJ Iskra Moravské Lieskové - voľno
  OŠK Slovan Beckov - voľno
 
2. kolo
01.11.2022 o 14:00 (Ut) TJ Žihlavník Omšenie - TJ Iskra Moravské Lieskové   2 : 4  
01.11.2022 o 14:00 (Ut) MFK Stará Turá - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   3 : 3  
01.11.2022 o 14:00 (Ut) FK Horná Súča - OFK Drietoma   1 : 1  
01.11.2022 o 14:00 (Ut) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - Kočovce FC 1959   6 : 0  
01.11.2022 o 14:00 (Ut) Trenčiansky FK 1939 Záblatie - TJ Tatran Bobot   2 : 3   Detail Detail
  OŠK Slovan Beckov - voľno
  TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - voľno
 
3. kolo
01.04.2023 o 16:30 (So) TJ Tatran Bobot - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   7 : 0   Detail Detail
01.04.2023 o 16:30 (So) OFK Drietoma - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   1 : 2  
01.04.2023 o 16:30 (So) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - FK Horná Súča   4 : 2  
02.04.2023 o 13:30 (Ne) Kočovce FC 1959 - Trenčiansky FK 1939 Záblatie   0 : 17  
02.04.2023 o 14:00 (Ne) TJ Iskra Moravské Lieskové - MFK Stará Turá   2 : 4  
02.04.2023 o 14:00 (Ne) OŠK Slovan Beckov - TJ Žihlavník Omšenie   4 : 0  
 
4. kolo
25.03.2023 o 15:00 (So) MFK Stará Turá - OŠK Slovan Beckov   0 : 2  
25.03.2023 o 15:00 (So) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   0 : 1  
25.03.2023 o 15:00 (So) Trenčiansky FK 1939 Záblatie - OFK Drietoma   7 : 3  
25.03.2023 o 15:00 (So) TJ Tatran Bobot - Kočovce FC 1959   8 : 0   Detail Detail
26.03.2023 o 12:30 (Ne) TJ Iskra Moravské Lieskové - FK Horná Súča   1 : 9  
  TJ Žihlavník Omšenie - voľno
  TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - voľno
 
5. kolo
02.09.2022 o 16:00 (Pi) OŠK Slovan Beckov - FK Horná Súča   1 : 5  
03.09.2022 o 17:00 (So) OFK Drietoma - TJ Tatran Bobot   2 : 2   Detail Detail
03.09.2022 o 17:00 (So) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - Trenčiansky FK 1939 Záblatie   0 : 6  
04.09.2022 o 13:00 (Ne) TJ Iskra Moravské Lieskové - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   1 : 7  
04.09.2022 o 14:00 (Ne) Kočovce FC 1959 - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   0 : 7  
  TJ Žihlavník Omšenie - voľno
  MFK Stará Turá - voľno
 
6. kolo
10.09.2022 o 16:30 (So) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - TJ Žihlavník Omšenie   12 : 4  
10.09.2022 o 16:30 (So) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - OŠK Slovan Beckov   5 : 3  
10.09.2022 o 16:30 (So) Trenčiansky FK 1939 Záblatie - TJ Iskra Moravské Lieskové   11 : 1  
10.09.2022 o 16:30 (So) TJ Tatran Bobot - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   3 : 5   Detail Detail
11.09.2022 o 13:30 (Ne) Kočovce FC 1959 - OFK Drietoma   0 : 10  
  MFK Stará Turá - voľno
  FK Horná Súča - voľno
 
7. kolo
17.09.2022 o 16:00 (So) OFK Drietoma - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   10 : 2  
17.09.2022 o 16:00 (So) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - Kočovce FC 1959   17 : 0  
17.09.2022 o 16:00 (So) TJ Žihlavník Omšenie - MFK Stará Turá   1 : 9  
18.09.2022 o 13:00 (Ne) TJ Iskra Moravské Lieskové - TJ Tatran Bobot   3 : 12   Detail Detail
18.09.2022 o 13:30 (Ne) OŠK Slovan Beckov - Trenčiansky FK 1939 Záblatie   2 : 4  
  FK Horná Súča - voľno
  TJ Družstevník Opatová nad Váhom - voľno
 
8. kolo
22.09.2022 o 16:30 (Št) FK Horná Súča - TJ Žihlavník Omšenie   18 : 1  
24.09.2022 o 16:00 (So) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - MFK Stará Turá   3 : 0  
24.09.2022 o 16:00 (So) TJ Tatran Bobot - OŠK Slovan Beckov   3 : 0 (K) Detail Detail
24.09.2022 o 16:00 (So) OFK Drietoma - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   2 : 0  
25.09.2022 o 13:00 (Ne) Kočovce FC 1959 - TJ Iskra Moravské Lieskové   1 : 9  
  TJ Družstevník Opatová nad Váhom - voľno
  Trenčiansky FK 1939 Záblatie - voľno
 
9. kolo
01.10.2022 o 13:30 (So) TJ Žihlavník Omšenie - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   0 : 2  
01.10.2022 o 13:30 (So) MFK Stará Turá - FK Horná Súča   1 : 1  
01.10.2022 o 15:30 (So) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   4 : 2  
02.10.2022 o 12:30 (Ne) TJ Iskra Moravské Lieskové - OFK Drietoma   2 : 9  
02.10.2022 o 13:00 (Ne) OŠK Slovan Beckov - Kočovce FC 1959   0 : 3 (K)
  Trenčiansky FK 1939 Záblatie - voľno
  TJ Tatran Bobot - voľno
 
10. kolo
08.10.2022 o 13:00 (So) Trenčiansky FK 1939 Záblatie - TJ Žihlavník Omšenie   4 : 0  
08.10.2022 o 14:30 (So) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - FK Horná Súča   0 : 1  
08.10.2022 o 14:30 (So) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - MFK Stará Turá   2 : 1  
08.10.2022 o 14:30 (So) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Iskra Moravské Lieskové   2 : 1  
09.10.2022 o 11:30 (Ne) OFK Drietoma - OŠK Slovan Beckov   2 : 0  
  TJ Tatran Bobot - voľno
  Kočovce FC 1959 - voľno
 
11. kolo
15.10.2022 o 14:00 (So) TJ Žihlavník Omšenie - TJ Tatran Bobot   1 : 6   Detail Detail
15.10.2022 o 14:00 (So) MFK Stará Turá - Trenčiansky FK 1939 Záblatie   1 : 2  
16.10.2022 o 11:00 (Ne) FK Horná Súča - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   2 : 0  
16.10.2022 o 11:30 (Ne) OŠK Slovan Beckov - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   4 : 3  
16.10.2022 o 13:00 (Ne) TJ Iskra Moravské Lieskové - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   1 : 1  
  OFK Drietoma - voľno
  Kočovce FC 1959 - voľno
 
12. kolo
22.10.2022 o 14:00 (So) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   0 : 11  
22.10.2022 o 14:00 (So) Trenčiansky FK 1939 Záblatie - FK Horná Súča   2 : 4  
22.10.2022 o 14:00 (So) TJ Tatran Bobot - MFK Stará Turá   6 : 0   Detail Detail
23.10.2022 o 11:00 (Ne) Kočovce FC 1959 - TJ Žihlavník Omšenie   4 : 5  
23.10.2022 o 12:00 (Ne) TJ Iskra Moravské Lieskové - OŠK Slovan Beckov   2 : 3  
  OFK Drietoma - voľno
  TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - voľno
 
13. kolo
29.10.2022 o 14:00 (So) TJ Žihlavník Omšenie - OFK Drietoma   1 : 4  
29.10.2022 o 14:00 (So) MFK Stará Turá - Kočovce FC 1959   5 : 1  
29.10.2022 o 14:00 (So) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - Trenčiansky FK 1939 Záblatie   5 : 1  
30.10.2022 o 11:00 (Ne) FK Horná Súča - TJ Tatran Bobot   6 : 1   Detail Detail
30.10.2022 o 11:30 (Ne) OŠK Slovan Beckov - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   8 : 1  
  TJ Iskra Moravské Lieskové - voľno
  TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - voľno
 
14. kolo
05.11.2022 o 13:30 (So) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - Trenčiansky FK 1939 Záblatie   1 : 10  
05.11.2022 o 13:30 (So) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - TJ Tatran Bobot   1 : 1   Detail Detail
05.11.2022 o 13:30 (So) MFK Stará Turá - OFK Drietoma   1 : 0  
05.11.2022 o 13:30 (So) TJ Žihlavník Omšenie - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   0 : 2  
06.11.2022 o 10:30 (Ne) FK Horná Súča - Kočovce FC 1959   15 : 0  
  OŠK Slovan Beckov - voľno
  TJ Iskra Moravské Lieskové - voľno
 
15. kolo
12.11.2022 o 13:30 (So) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - MFK Stará Turá   3 : 2  
12.11.2022 o 13:30 (So) OFK Drietoma - FK Horná Súča   1 : 6  
12.11.2022 o 13:30 (So) TJ Tatran Bobot - Trenčiansky FK 1939 Záblatie   5 : 1   Detail Detail
13.11.2022 o 10:30 (Ne) Kočovce FC 1959 - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   0 : 1  
13.11.2022 o 13:00 (Ne) TJ Iskra Moravské Lieskové - TJ Žihlavník Omšenie   7 : 1  
  TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - voľno
  OŠK Slovan Beckov - voľno
 
16. kolo
08.04.2023 o 15:30 (So) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - TJ Tatran Bobot   0 : 6   Detail Detail
08.04.2023 o 15:30 (So) Trenčiansky FK 1939 Záblatie - Kočovce FC 1959   9 : 1  
08.04.2023 o 15:30 (So) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - OFK Drietoma   2 : 0  
08.04.2023 o 15:30 (So) MFK Stará Turá - TJ Iskra Moravské Lieskové   3 : 2  
08.04.2023 o 15:30 (So) TJ Žihlavník Omšenie - OŠK Slovan Beckov   2 : 4  
09.04.2023 o 13:30 (Ne) FK Horná Súča - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   7 : 1  
 
17. kolo
15.04.2023 o 16:00 (So) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   8 : 2  
15.04.2023 o 16:00 (So) OFK Drietoma - Trenčiansky FK 1939 Záblatie   4 : 3  
16.04.2023 o 13:30 (Ne) FK Horná Súča - TJ Iskra Moravské Lieskové   8 : 1  
16.04.2023 o 14:00 (Ne) OŠK Slovan Beckov - MFK Stará Turá   1 : 0  
28.05.2023 o 14:00 (Ne) Kočovce FC 1959 - TJ Tatran Bobot   0 : 9   Detail Detail
  TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - voľno
  TJ Žihlavník Omšenie - voľno
 
18. kolo
22.04.2023 o 16:30 (So) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - Kočovce FC 1959   8 : 1  
22.04.2023 o 16:30 (So) TJ Tatran Bobot - OFK Drietoma   3 : 0 (K) Detail Detail
22.04.2023 o 16:30 (So) Trenčiansky FK 1939 Záblatie - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   2 : 3  
22.04.2023 o 16:30 (So) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - TJ Iskra Moravské Lieskové   4 : 4  
22.04.2023 o 16:30 (So) FK Horná Súča - OŠK Slovan Beckov   4 : 1  
  MFK Stará Turá - voľno
  TJ Žihlavník Omšenie - voľno
 
19. kolo
29.04.2023 o 16:30 (So) TJ Žihlavník Omšenie - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   1 : 1  
29.04.2023 o 16:30 (So) OŠK Slovan Beckov - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   2 : 3  
29.04.2023 o 16:30 (So) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Tatran Bobot   1 : 3   Detail Detail
29.04.2023 o 16:30 (So) OFK Drietoma - Kočovce FC 1959   6 : 0  
30.04.2023 o 14:00 (Ne) TJ Iskra Moravské Lieskové - Trenčiansky FK 1939 Záblatie   3 : 7  
  MFK Stará Turá - voľno
  FK Horná Súča - voľno
 
20. kolo
06.05.2023 o 17:00 (So) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - OFK Drietoma   3 : 4  
06.05.2023 o 17:00 (So) TJ Tatran Bobot - TJ Iskra Moravské Lieskové   13 : 0   Detail Detail
06.05.2023 o 17:00 (So) Trenčiansky FK 1939 Záblatie - OŠK Slovan Beckov   1 : 1  
07.05.2023 o 14:00 (Ne) Kočovce FC 1959 - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   0 : 0  
07.05.2023 o 14:30 (Ne) MFK Stará Turá - TJ Žihlavník Omšenie   4 : 0  
  TJ Družstevník Opatová nad Váhom - voľno
  FK Horná Súča - voľno
 
21. kolo
13.05.2023 o 17:00 (So) MFK Stará Turá - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   2 : 2  
13.05.2023 o 17:00 (So) TJ Žihlavník Omšenie - FK Horná Súča   0 : 3  
13.05.2023 o 17:00 (So) OŠK Slovan Beckov - TJ Tatran Bobot   0 : 2   Detail Detail
13.05.2023 o 17:00 (So) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - OFK Drietoma   2 : 1  
14.05.2023 o 14:30 (Ne) TJ Iskra Moravské Lieskové - Kočovce FC 1959   6 : 4  
  TJ Družstevník Opatová nad Váhom - voľno
  Trenčiansky FK 1939 Záblatie - voľno
 
22. kolo
20.05.2023 o 17:00 (So) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   5 : 3  
20.05.2023 o 17:00 (So) OFK Drietoma - TJ Iskra Moravské Lieskové   8 : 6  
20.05.2023 o 17:00 (So) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - TJ Žihlavník Omšenie   4 : 1  
21.05.2023 o 14:00 (Ne) Kočovce FC 1959 - OŠK Slovan Beckov   3 : 3  
21.05.2023 o 14:00 (Ne) FK Horná Súča - MFK Stará Turá   1 : 3  
  TJ Tatran Bobot - voľno
  Trenčiansky FK 1939 Záblatie - voľno
 
23. kolo
27.05.2023 o 17:00 (So) FK Horná Súča - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   7 : 2  
27.05.2023 o 17:00 (So) TJ Žihlavník Omšenie - Trenčiansky FK 1939 Záblatie   0 : 9  
27.05.2023 o 17:00 (So) OŠK Slovan Beckov - OFK Drietoma   3 : 3  
28.05.2023 o 14:30 (Ne) MFK Stará Turá - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   3 : 2  
28.05.2023 o 14:30 (Ne) TJ Iskra Moravské Lieskové - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   3 : 3  
  TJ Tatran Bobot - voľno
  Kočovce FC 1959 - voľno
 
24. kolo
03.06.2023 o 17:00 (So) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - TJ Iskra Moravské Lieskové   13 : 4  
03.06.2023 o 17:00 (So) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - OŠK Slovan Beckov   3 : 2  
03.06.2023 o 17:00 (So) Trenčiansky FK 1939 Záblatie - MFK Stará Turá   9 : 2  
03.06.2023 o 17:00 (So) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - FK Horná Súča   0 : 4  
04.06.2023 o 14:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Žihlavník Omšenie   8 : 0   Detail Detail
  OFK Drietoma - voľno
  Kočovce FC 1959 - voľno
 
25. kolo
10.06.2023 o 17:00 (So) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   4 : 2  
10.06.2023 o 17:00 (So) MFK Stará Turá - TJ Tatran Bobot   0 : 3   Detail Detail
10.06.2023 o 17:00 (So) TJ Žihlavník Omšenie - Kočovce FC 1959   1 : 2  
10.06.2023 o 17:00 (So) OŠK Slovan Beckov - TJ Iskra Moravské Lieskové   5 : 3  
12.06.2023 o 18:00 (Po) FK Horná Súča - Trenčiansky FK 1939 Záblatie   6 : 0  
  OFK Drietoma - voľno
  TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - voľno
 
26. kolo
17.06.2023 o 17:00 (So) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - OŠK Slovan Beckov   2 : 1  
17.06.2023 o 17:00 (So) OFK Drietoma - TJ Žihlavník Omšenie   5 : 2  
17.06.2023 o 17:00 (So) TJ Tatran Bobot - FK Horná Súča   1 : 2   Detail Detail
17.06.2023 o 17:00 (So) Trenčiansky FK 1939 Záblatie - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   0 : 3 (K)
18.06.2023 o 14:00 (Ne) Kočovce FC 1959 - MFK Stará Turá   1 : 7  
  TJ Iskra Moravské Lieskové - voľno
  TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - voľno

Tatran.Bobot.sk

Vyhľadávanie

Vyhľadávanie informácií na tomto webe:

  Hľadaj

Najbližšie zápasy Tatranu:

 

8. liga - SEVER

17. Bobot - Horňany

16.06.2024 o 17:30


Posledné odohraté zápasy:

 

8. liga - SEVER

22. M. Lehota - Bobot (2 : 3)

09.06.2024 o 14:30

5. liga starší dorast - U19

26. Čachtice - Bobot (3 : 2)

25.05.2024 o 17:30

Prípravka U11 - skupina "B"

22. Bobot - H. Srnie (4 : 7)

21.05.2024 o 17:30