Zápasy


8. liga - SEVER 2023/2024


Klub:

Zoznam zapasov

Čas a dátum Domáci Hostia
 
1. kolo
21.10.2023 o 14:30 (So) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   3 : 0  
21.10.2023 o 15:00 (So) OŠK Selec - OFK Slovan Skalka nad Váhom   2 : 2  
22.10.2023 o 14:30 (Ne) OFK Drietoma - TJ Slovan Horňany   3 : 1  
22.10.2023 o 14:30 (Ne) Telovýchovná jednota Štart Svinná - TJ Tatran Bobot   4 : 1   Detail Detail
22.10.2023 o 15:00 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   1 : 1  
22.10.2023 o 15:00 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Družstevník Dubodiel   1 : 2  
 
2. kolo
13.08.2023 o 17:30 (Ne) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   1 : 1  
13.08.2023 o 17:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Cementár Horné Srnie   2 : 1   Detail Detail
13.08.2023 o 17:30 (Ne) TJ Družstevník Dubodiel - Telovýchovná jednota Štart Svinná   2 : 3  
13.08.2023 o 17:30 (Ne) OFK Slovan Skalka nad Váhom - OFK Drietoma   2 : 1  
13.08.2023 o 17:30 (Ne) OŠK Soblahov - OŠK Selec   4 : 1  
29.10.2023 o 14:30 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Družstevník Mníchova Lehota   1 : 4  
 
3. kolo
19.08.2023 o 17:30 (So) OŠK Selec - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   0 : 1  
19.08.2023 o 17:30 (So) OFK Drietoma - OŠK Soblahov   3 : 2  
19.08.2023 o 17:30 (So) TJ Družstevník Mníchova Lehota - OFK Slovan Skalka nad Váhom   0 : 0  
19.08.2023 o 17:30 (So) Telovýchovná jednota Štart Svinná - TJ Slovan Horňany   3 : 1  
20.08.2023 o 14:30 (Ne) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Družstevník Dubodiel   3 : 0  
29.10.2023 o 14:30 (Ne) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Tatran Bobot   4 : 2   Detail Detail
 
4. kolo
27.08.2023 o 14:30 (Ne) TJ Družstevník Dubodiel - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   1 : 1  
27.08.2023 o 17:30 (Ne) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - TJ Tatran Bobot   3 : 2   Detail Detail
27.08.2023 o 17:30 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Cementár Horné Srnie   0 : 2  
27.08.2023 o 17:30 (Ne) OFK Slovan Skalka nad Váhom - Telovýchovná jednota Štart Svinná   2 : 1  
27.08.2023 o 17:30 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Družstevník Mníchova Lehota   7 : 0  
27.08.2023 o 17:30 (Ne) OŠK Selec - OFK Drietoma   0 : 1  
 
5. kolo
02.09.2023 o 16:30 (So) TJ Cementár Horné Srnie - OFK Slovan Skalka nad Váhom   2 : 1  
03.09.2023 o 13:30 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - OŠK Selec   2 : 1  
03.09.2023 o 16:30 (Ne) OFK Drietoma - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   1 : 1  
03.09.2023 o 16:30 (Ne) Telovýchovná jednota Štart Svinná - OŠK Soblahov   3 : 1  
03.09.2023 o 16:30 (Ne) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Slovan Horňany   0 : 0  
03.09.2023 o 16:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Družstevník Dubodiel   3 : 2   Detail Detail
 
6. kolo
09.09.2023 o 13:30 (So) TJ Slovan Horňany - TJ Tatran Bobot   1 : 1   Detail Detail
10.09.2023 o 13:30 (Ne) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - TJ Družstevník Dubodiel   3 : 0  
10.09.2023 o 13:30 (Ne) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   4 : 2  
10.09.2023 o 13:30 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Cementár Horné Srnie   7 : 2  
10.09.2023 o 13:30 (Ne) OFK Drietoma - TJ Družstevník Mníchova Lehota   1 : 0  
28.10.2023 o 15:00 (So) OŠK Selec - Telovýchovná jednota Štart Svinná   0 : 5  
 
7. kolo
16.09.2023 o 16:00 (So) TJ Cementár Horné Srnie - OŠK Selec   2 : 1  
17.09.2023 o 16:00 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   2 : 2  
17.09.2023 o 16:00 (Ne) Telovýchovná jednota Štart Svinná - OFK Drietoma   4 : 2  
17.09.2023 o 16:00 (Ne) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - OŠK Soblahov   1 : 4  
17.09.2023 o 16:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - OFK Slovan Skalka nad Váhom   1 : 1   Detail Detail
17.09.2023 o 16:00 (Ne) TJ Družstevník Dubodiel - TJ Slovan Horňany   4 : 0  
 
8. kolo
24.09.2023 o 16:00 (Ne) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - TJ Slovan Horňany   3 : 0  
24.09.2023 o 16:00 (Ne) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Družstevník Dubodiel   1 : 2  
24.09.2023 o 16:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - OŠK Soblahov   2 : 5   Detail Detail
24.09.2023 o 16:00 (Ne) OŠK Selec - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   7 : 0  
24.09.2023 o 16:00 (Ne) OFK Drietoma - TJ Cementár Horné Srnie   2 : 0  
24.09.2023 o 16:00 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - Telovýchovná jednota Štart Svinná   2 : 2  
 
9. kolo
30.09.2023 o 13:00 (So) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Družstevník Mníchova Lehota   4 : 1  
01.10.2023 o 13:00 (Ne) Telovýchovná jednota Štart Svinná - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   3 : 2  
01.10.2023 o 13:00 (Ne) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - OFK Drietoma   1 : 3  
01.10.2023 o 13:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - OŠK Selec   1 : 1   Detail Detail
01.10.2023 o 13:00 (Ne) TJ Družstevník Dubodiel - OŠK Soblahov   1 : 4  
01.10.2023 o 13:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - OFK Slovan Skalka nad Váhom   2 : 1  
 
10. kolo
08.10.2023 o 15:30 (Ne) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - OFK Slovan Skalka nad Váhom   6 : 3  
08.10.2023 o 15:30 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Slovan Horňany   9 : 2  
08.10.2023 o 15:30 (Ne) OŠK Selec - TJ Družstevník Dubodiel   3 : 0  
08.10.2023 o 15:30 (Ne) OFK Drietoma - TJ Tatran Bobot   5 : 0   Detail Detail
08.10.2023 o 15:30 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   5 : 2  
08.10.2023 o 15:30 (Ne) Telovýchovná jednota Štart Svinná - TJ Cementár Horné Srnie   5 : 2  
 
11. kolo
14.10.2023 o 15:30 (So) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   6 : 1  
15.10.2023 o 15:30 (Ne) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - Telovýchovná jednota Štart Svinná   0 : 6  
15.10.2023 o 15:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Družstevník Mníchova Lehota   2 : 5   Detail Detail
15.10.2023 o 15:30 (Ne) TJ Družstevník Dubodiel - OFK Drietoma   2 : 4  
15.10.2023 o 15:30 (Ne) TJ Slovan Horňany - OŠK Selec   1 : 0  
15.10.2023 o 15:30 (Ne) OFK Slovan Skalka nad Váhom - OŠK Soblahov   0 : 1  
 
12. kolo
31.03.2024 o 16:00 (Ne) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - OŠK Soblahov   0 : 3  
31.03.2024 o 16:00 (Ne) OFK Slovan Skalka nad Váhom - OŠK Selec   _ : _  
31.03.2024 o 16:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - OFK Drietoma   1 : 1  
31.03.2024 o 16:00 (Ne) TJ Družstevník Dubodiel - TJ Družstevník Mníchova Lehota   3 : 2  
31.03.2024 o 16:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - Telovýchovná jednota Štart Svinná   0 : 3   Detail Detail
31.03.2024 o 16:00 (Ne) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Cementár Horné Srnie   1 : 8  
 
13. kolo
06.04.2024 o 16:00 (So) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Tatran Bobot   _ : _  
07.04.2024 o 16:00 (Ne) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   _ : _  
07.04.2024 o 16:00 (Ne) Telovýchovná jednota Štart Svinná - TJ Družstevník Dubodiel   _ : _  
07.04.2024 o 16:00 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Slovan Horňany   _ : _  
07.04.2024 o 16:00 (Ne) OFK Drietoma - OFK Slovan Skalka nad Váhom   _ : _  
07.04.2024 o 16:00 (Ne) OŠK Selec - OŠK Soblahov   _ : _  
 
14. kolo
14.04.2024 o 13:00 (Ne) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - OŠK Selec   _ : _  
14.04.2024 o 13:00 (Ne) OŠK Soblahov - OFK Drietoma   _ : _  
14.04.2024 o 13:00 (Ne) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Družstevník Mníchova Lehota   _ : _  
14.04.2024 o 13:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - Telovýchovná jednota Štart Svinná   _ : _  
14.04.2024 o 13:00 (Ne) TJ Družstevník Dubodiel - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
14.04.2024 o 13:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   _ : _  
 
15. kolo
20.04.2024 o 16:30 (So) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Slovan Horňany   _ : _  
21.04.2024 o 16:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   _ : _  
21.04.2024 o 16:30 (Ne) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Družstevník Dubodiel   _ : _  
21.04.2024 o 16:30 (Ne) Telovýchovná jednota Štart Svinná - OFK Slovan Skalka nad Váhom   _ : _  
21.04.2024 o 16:30 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - OŠK Soblahov   _ : _  
21.04.2024 o 16:30 (Ne) OFK Drietoma - OŠK Selec   _ : _  
 
16. kolo
28.04.2024 o 13:30 (Ne) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - OFK Drietoma   _ : _  
28.04.2024 o 13:30 (Ne) OŠK Selec - TJ Družstevník Mníchova Lehota   _ : _  
28.04.2024 o 13:30 (Ne) OŠK Soblahov - Telovýchovná jednota Štart Svinná   _ : _  
28.04.2024 o 13:30 (Ne) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
28.04.2024 o 13:30 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   _ : _  
28.04.2024 o 13:30 (Ne) TJ Družstevník Dubodiel - TJ Tatran Bobot   _ : _  
 
17. kolo
04.05.2024 o 14:00 (So) TJ Cementár Horné Srnie - OŠK Soblahov   _ : _  
05.05.2024 o 14:00 (Ne) TJ Družstevník Dubodiel - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   _ : _  
05.05.2024 o 14:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Slovan Horňany   _ : _  
05.05.2024 o 14:00 (Ne) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - OFK Slovan Skalka nad Váhom   _ : _  
05.05.2024 o 14:00 (Ne) Telovýchovná jednota Štart Svinná - OŠK Selec   _ : _  
05.05.2024 o 14:00 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - OFK Drietoma   _ : _  
 
18. kolo
12.05.2024 o 17:00 (Ne) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - TJ Družstevník Mníchova Lehota   _ : _  
12.05.2024 o 17:00 (Ne) OFK Drietoma - Telovýchovná jednota Štart Svinná   _ : _  
12.05.2024 o 17:00 (Ne) OŠK Selec - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
12.05.2024 o 17:00 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   _ : _  
12.05.2024 o 17:00 (Ne) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Tatran Bobot   _ : _  
12.05.2024 o 17:00 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Družstevník Dubodiel   _ : _  
 
19. kolo
18.05.2024 o 17:30 (So) OŠK Soblahov - TJ Tatran Bobot   _ : _  
18.05.2024 o 17:30 (So) TJ Cementár Horné Srnie - OFK Drietoma   _ : _  
19.05.2024 o 17:30 (Ne) TJ Slovan Horňany - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   _ : _  
19.05.2024 o 17:30 (Ne) TJ Družstevník Dubodiel - OFK Slovan Skalka nad Váhom   _ : _  
19.05.2024 o 17:30 (Ne) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - OŠK Selec   _ : _  
19.05.2024 o 17:30 (Ne) Telovýchovná jednota Štart Svinná - TJ Družstevník Mníchova Lehota   _ : _  
 
20. kolo
25.05.2024 o 17:30 (So) OŠK Selec - TJ Tatran Bobot   _ : _  
26.05.2024 o 14:30 (Ne) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - Telovýchovná jednota Štart Svinná   _ : _  
26.05.2024 o 14:30 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
26.05.2024 o 14:30 (Ne) OFK Drietoma - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   _ : _  
26.05.2024 o 14:30 (Ne) OŠK Soblahov - TJ Družstevník Dubodiel   _ : _  
26.05.2024 o 14:30 (Ne) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Slovan Horňany   _ : _  
 
21. kolo
01.06.2024 o 17:30 (So) TJ Cementár Horné Srnie - Telovýchovná jednota Štart Svinná   _ : _  
02.06.2024 o 17:30 (Ne) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   _ : _  
02.06.2024 o 17:30 (Ne) TJ Slovan Horňany - OŠK Soblahov   _ : _  
02.06.2024 o 17:30 (Ne) TJ Družstevník Dubodiel - OŠK Selec   _ : _  
02.06.2024 o 17:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - OFK Drietoma   _ : _  
02.06.2024 o 17:30 (Ne) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Družstevník Mníchova Lehota   _ : _  
 
22. kolo
09.06.2024 o 14:30 (Ne) TJ Družstevník Mníchova Lehota - TJ Tatran Bobot   _ : _  
09.06.2024 o 17:30 (Ne) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - TJ Cementár Horné Srnie   _ : _  
09.06.2024 o 17:30 (Ne) Telovýchovná jednota Štart Svinná - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   _ : _  
09.06.2024 o 17:30 (Ne) OFK Drietoma - TJ Družstevník Dubodiel   _ : _  
09.06.2024 o 17:30 (Ne) OŠK Selec - TJ Slovan Horňany   _ : _  
09.06.2024 o 17:30 (Ne) OŠK Soblahov - OFK Slovan Skalka nad Váhom   _ : _  

Tatran.Bobot.sk

2 % pre TJ Tatran Bobot

 

Vyhľadávanie

Vyhľadávanie informácií na tomto webe:

  Hľadaj

Najbližšie zápasy Tatranu:

 

8. liga - SEVER

14. Bobot - T. Jastrabie

14.04.2024 o 13:00

5. liga starší dorast - U19

20. M. Lieskové - Bobot

13.04.2024 o 16:00

Prípravka U11 - skupina "B"

17. Soblahov - Bobot

19.04.2024 o 17:30


Posledné odohraté zápasy:

 

8. liga - SEVER

12. Bobot - Svinná (0 : 3)

31.03.2024 o 16:00

5. liga starší dorast - U19

18. Bošáca - Bobot (0 : 5)

30.03.2024 o 16:00

Prípravka U11 - skupina "B"

14. Zamarovce - Bobot (2 : 2)

29.03.2024 o 10:30