Zápasy


5. liga starší dorast - U19 2023/2024


Klub:

Zoznam zapasov

Čas a dátum Domáci Hostia
 
1. kolo
11.11.2023 o 13:30 (So) OŠK Soblahov - TJ Žihlavník Omšenie   8 : 1  
11.11.2023 o 13:30 (So) OFK Drietoma - MFK Stará Turá   3 : 1  
11.11.2023 o 13:30 (So) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - OŠK Bošáca   4 : 2  
11.11.2023 o 13:30 (So) TJ Slovan Trenčianska Turná - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   3 : 3  
11.11.2023 o 13:30 (So) OFK Čachtice - Kočovce FC 1959   9 : 0  
11.11.2023 o 13:30 (So) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Tatran Bobot   1 : 5   Detail Detail
12.11.2023 o 10:30 (Ne) OŠK Slovan Beckov - TJ Iskra Moravské Lieskové   2 : 2  
 
2. kolo
04.11.2023 o 13:30 (So) TJ Žihlavník Omšenie - TJ Tatran Bobot   0 : 2   Detail Detail
04.11.2023 o 13:30 (So) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - OFK Čachtice   2 : 2  
04.11.2023 o 13:30 (So) OŠK Bošáca - TJ Slovan Trenčianska Turná   6 : 4  
04.11.2023 o 13:30 (So) TJ Iskra Moravské Lieskové - OFK Drietoma   3 : 2  
04.11.2023 o 13:30 (So) OŠK Soblahov - OŠK Slovan Beckov   5 : 2  
05.11.2023 o 10:30 (Ne) Kočovce FC 1959 - OFK Slovan Skalka nad Váhom   3 : 4  
17.11.2023 o 14:00 (Pi) MFK Stará Turá - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   3 : 1  
 
3. kolo
01.11.2023 o 13:30 (St) OŠK Slovan Beckov - TJ Žihlavník Omšenie   4 : 4  
01.11.2023 o 13:30 (St) OFK Drietoma - OŠK Soblahov   2 : 6  
01.11.2023 o 13:30 (St) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - TJ Iskra Moravské Lieskové   4 : 3  
01.11.2023 o 13:30 (St) TJ Slovan Trenčianska Turná - MFK Stará Turá   5 : 1  
01.11.2023 o 13:30 (St) OFK Čachtice - OŠK Bošáca   5 : 1  
01.11.2023 o 13:30 (St) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   0 : 7  
01.11.2023 o 13:30 (St) TJ Tatran Bobot - Kočovce FC 1959   7 : 0   Detail Detail
 
4. kolo
26.08.2023 o 14:30 (So) OŠK Bošáca - OFK Slovan Skalka nad Váhom   1 : 4  
26.08.2023 o 17:30 (So) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Tatran Bobot   1 : 2   Detail Detail
26.08.2023 o 17:30 (So) MFK Stará Turá - OFK Čachtice   4 : 0  
26.08.2023 o 17:30 (So) TJ Iskra Moravské Lieskové - TJ Slovan Trenčianska Turná   8 : 1  
26.08.2023 o 17:30 (So) OŠK Soblahov - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   5 : 1  
28.08.2023 o 18:00 (Po) OŠK Slovan Beckov - OFK Drietoma   9 : 2  
31.08.2023 o 17:30 (Št) TJ Žihlavník Omšenie - Kočovce FC 1959   9 : 2  
 
5. kolo
02.09.2023 o 17:30 (So) OFK Drietoma - TJ Žihlavník Omšenie   0 : 2  
02.09.2023 o 17:30 (So) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - OŠK Slovan Beckov   3 : 0  
02.09.2023 o 17:30 (So) TJ Slovan Trenčianska Turná - OŠK Soblahov   0 : 4  
02.09.2023 o 17:30 (So) OFK Čachtice - TJ Iskra Moravské Lieskové   3 : 2  
02.09.2023 o 17:30 (So) OFK Slovan Skalka nad Váhom - MFK Stará Turá   0 : 3  
02.09.2023 o 17:30 (So) TJ Tatran Bobot - OŠK Bošáca   9 : 0   Detail Detail
03.09.2023 o 14:30 (Ne) Kočovce FC 1959 - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   0 : 5  
 
6. kolo
09.09.2023 o 16:30 (So) TJ Žihlavník Omšenie - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   0 : 1  
09.09.2023 o 16:30 (So) OŠK Bošáca - Kočovce FC 1959   7 : 0  
09.09.2023 o 16:30 (So) TJ Iskra Moravské Lieskové - OFK Slovan Skalka nad Váhom   3 : 1  
09.09.2023 o 16:30 (So) OŠK Soblahov - OFK Čachtice   3 : 2  
09.09.2023 o 16:30 (So) OFK Drietoma - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   0 : 7  
10.09.2023 o 13:30 (Ne) OŠK Slovan Beckov - TJ Slovan Trenčianska Turná   5 : 3  
27.09.2023 o 16:30 (St) MFK Stará Turá - TJ Tatran Bobot   1 : 1   Detail Detail
 
7. kolo
15.09.2023 o 16:00 (Pi) TJ Tatran Bobot - TJ Iskra Moravské Lieskové   2 : 2   Detail Detail
16.09.2023 o 10:30 (So) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - TJ Žihlavník Omšenie   4 : 1  
16.09.2023 o 16:00 (So) TJ Slovan Trenčianska Turná - OFK Drietoma   4 : 1  
16.09.2023 o 16:00 (So) OFK Čachtice - OŠK Slovan Beckov   4 : 2  
16.09.2023 o 16:00 (So) OFK Slovan Skalka nad Váhom - OŠK Soblahov   0 : 2  
16.09.2023 o 16:00 (So) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - OŠK Bošáca   5 : 2  
17.09.2023 o 13:00 (Ne) Kočovce FC 1959 - MFK Stará Turá   0 : 12  
 
8. kolo
23.09.2023 o 11:00 (So) TJ Tatran Bobot - OŠK Soblahov   2 : 0   Detail Detail
23.09.2023 o 16:00 (So) TJ Žihlavník Omšenie - OŠK Bošáca   2 : 2  
23.09.2023 o 16:00 (So) TJ Iskra Moravské Lieskové - Kočovce FC 1959   12 : 1  
23.09.2023 o 16:00 (So) OFK Drietoma - OFK Čachtice   3 : 1  
23.09.2023 o 16:00 (So) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - TJ Slovan Trenčianska Turná   0 : 3  
24.09.2023 o 13:00 (Ne) OŠK Slovan Beckov - OFK Slovan Skalka nad Váhom   3 : 1  
24.09.2023 o 13:30 (Ne) MFK Stará Turá - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   2 : 3  
 
9. kolo
30.09.2023 o 16:00 (So) TJ Slovan Trenčianska Turná - TJ Žihlavník Omšenie   4 : 0  
30.09.2023 o 16:00 (So) OFK Čachtice - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   4 : 7  
30.09.2023 o 16:00 (So) OFK Slovan Skalka nad Váhom - OFK Drietoma   0 : 6  
30.09.2023 o 16:00 (So) TJ Tatran Bobot - OŠK Slovan Beckov   2 : 1   Detail Detail
30.09.2023 o 16:00 (So) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Iskra Moravské Lieskové   7 : 1  
30.09.2023 o 16:00 (So) OŠK Bošáca - MFK Stará Turá   0 : 2  
01.10.2023 o 13:00 (Ne) Kočovce FC 1959 - OŠK Soblahov   1 : 8  
 
10. kolo
07.10.2023 o 15:30 (So) TJ Žihlavník Omšenie - MFK Stará Turá   1 : 2  
07.10.2023 o 15:30 (So) TJ Iskra Moravské Lieskové - OŠK Bošáca   4 : 0  
07.10.2023 o 15:30 (So) OŠK Soblahov - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   3 : 5  
07.10.2023 o 15:30 (So) OFK Drietoma - TJ Tatran Bobot   0 : 5   Detail Detail
07.10.2023 o 15:30 (So) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - OFK Slovan Skalka nad Váhom   2 : 2  
07.10.2023 o 15:30 (So) TJ Slovan Trenčianska Turná - OFK Čachtice   4 : 1  
08.10.2023 o 09:30 (Ne) OŠK Slovan Beckov - Kočovce FC 1959   7 : 0  
 
11. kolo
14.10.2023 o 15:30 (So) OFK Čachtice - TJ Žihlavník Omšenie   0 : 3  
14.10.2023 o 15:30 (So) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Slovan Trenčianska Turná   0 : 3  
14.10.2023 o 15:30 (So) TJ Tatran Bobot - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   2 : 1   Detail Detail
14.10.2023 o 15:30 (So) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - OŠK Slovan Beckov   2 : 1  
14.10.2023 o 15:30 (So) OŠK Bošáca - OŠK Soblahov   2 : 4  
14.10.2023 o 15:30 (So) MFK Stará Turá - TJ Iskra Moravské Lieskové   1 : 3  
15.10.2023 o 12:30 (Ne) Kočovce FC 1959 - OFK Drietoma   2 : 0  
 
12. kolo
21.10.2023 o 14:30 (So) TJ Žihlavník Omšenie - TJ Iskra Moravské Lieskové   0 : 2  
21.10.2023 o 14:30 (So) OŠK Soblahov - MFK Stará Turá   3 : 2  
21.10.2023 o 14:30 (So) OFK Drietoma - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   0 : 4  
21.10.2023 o 14:30 (So) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - Kočovce FC 1959   8 : 0  
21.10.2023 o 14:30 (So) TJ Slovan Trenčianska Turná - TJ Tatran Bobot   1 : 0   Detail Detail
21.10.2023 o 14:30 (So) OFK Čachtice - OFK Slovan Skalka nad Váhom   4 : 3  
22.10.2023 o 11:30 (Ne) OŠK Slovan Beckov - OŠK Bošáca   3 : 0  
 
13. kolo
28.10.2023 o 14:30 (So) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Žihlavník Omšenie   1 : 0  
28.10.2023 o 14:30 (So) TJ Tatran Bobot - OFK Čachtice   7 : 0   Detail Detail
28.10.2023 o 14:30 (So) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   5 : 1  
28.10.2023 o 14:30 (So) MFK Stará Turá - OŠK Slovan Beckov   2 : 2  
28.10.2023 o 14:30 (So) TJ Iskra Moravské Lieskové - OŠK Soblahov   1 : 4  
29.10.2023 o 11:30 (Ne) Kočovce FC 1959 - TJ Slovan Trenčianska Turná   1 : 4  
09.03.2024 o 15:00 (So) OŠK Bošáca - OFK Drietoma   2 : 1  
 
14. kolo
01.05.2024 o 11:00 (St) TJ Tatran Bobot - OFK Slovan Skalka nad Váhom   2 : 2   Detail Detail
01.05.2024 o 17:00 (St) TJ Žihlavník Omšenie - OŠK Soblahov   2 : 2  
01.05.2024 o 17:00 (St) TJ Iskra Moravské Lieskové - OŠK Slovan Beckov   2 : 1  
01.05.2024 o 17:00 (St) MFK Stará Turá - OFK Drietoma   0 : 1  
01.05.2024 o 17:00 (St) OŠK Bošáca - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   0 : 4  
01.05.2024 o 17:00 (St) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Slovan Trenčianska Turná   7 : 1  
01.05.2024 o 17:00 (St) Kočovce FC 1959 - OFK Čachtice   2 : 6  
 
15. kolo
08.05.2024 o 17:00 (St) TJ Tatran Bobot - TJ Žihlavník Omšenie   4 : 0   Detail Detail
08.05.2024 o 17:00 (St) OFK Slovan Skalka nad Váhom - Kočovce FC 1959   4 : 3  
08.05.2024 o 17:00 (St) OFK Čachtice - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   3 : 1  
08.05.2024 o 17:00 (St) TJ Slovan Trenčianska Turná - OŠK Bošáca   1 : 1  
08.05.2024 o 17:00 (St) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - MFK Stará Turá   3 : 1  
08.05.2024 o 17:00 (St) OFK Drietoma - TJ Iskra Moravské Lieskové   2 : 2  
08.05.2024 o 17:00 (St) OŠK Slovan Beckov - OŠK Soblahov   2 : 3  
 
16. kolo
16.03.2024 o 15:30 (So) TJ Žihlavník Omšenie - OŠK Slovan Beckov   2 : 0  
16.03.2024 o 15:30 (So) OŠK Soblahov - OFK Drietoma   3 : 1  
16.03.2024 o 15:30 (So) TJ Iskra Moravské Lieskové - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   2 : 2  
16.03.2024 o 15:30 (So) MFK Stará Turá - TJ Slovan Trenčianska Turná   2 : 0  
16.03.2024 o 15:30 (So) OŠK Bošáca - OFK Čachtice   5 : 3  
16.03.2024 o 15:30 (So) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - OFK Slovan Skalka nad Váhom   3 : 0  
17.03.2024 o 12:30 (Ne) Kočovce FC 1959 - TJ Tatran Bobot   1 : 9   Detail Detail
 
17. kolo
23.03.2024 o 15:30 (So) TJ Tatran Bobot - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   4 : 1   Detail Detail
23.03.2024 o 15:30 (So) OFK Slovan Skalka nad Váhom - OŠK Bošáca   3 : 2  
23.03.2024 o 15:30 (So) TJ Slovan Trenčianska Turná - TJ Iskra Moravské Lieskové   1 : 3  
23.03.2024 o 15:30 (So) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - OŠK Soblahov   1 : 3  
23.03.2024 o 15:30 (So) OFK Drietoma - OŠK Slovan Beckov   0 : 4  
24.03.2024 o 12:30 (Ne) Kočovce FC 1959 - TJ Žihlavník Omšenie   3 : 5  
24.03.2024 o 12:30 (Ne) OFK Čachtice - MFK Stará Turá   2 : 1  
 
18. kolo
30.03.2024 o 16:00 (So) TJ Žihlavník Omšenie - OFK Drietoma   1 : 1  
30.03.2024 o 16:00 (So) OŠK Slovan Beckov - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   2 : 1  
30.03.2024 o 16:00 (So) OŠK Soblahov - TJ Slovan Trenčianska Turná   5 : 1  
30.03.2024 o 16:00 (So) TJ Iskra Moravské Lieskové - OFK Čachtice   0 : 1  
30.03.2024 o 16:00 (So) MFK Stará Turá - OFK Slovan Skalka nad Váhom   2 : 1  
30.03.2024 o 16:00 (So) OŠK Bošáca - TJ Tatran Bobot   0 : 5   Detail Detail
30.03.2024 o 16:00 (So) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - Kočovce FC 1959   12 : 4  
 
19. kolo
06.04.2024 o 16:00 (So) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Žihlavník Omšenie   1 : 2  
06.04.2024 o 16:00 (So) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Iskra Moravské Lieskové   0 : 3  
06.04.2024 o 16:00 (So) OFK Čachtice - OŠK Soblahov   1 : 2  
06.04.2024 o 16:00 (So) TJ Slovan Trenčianska Turná - OŠK Slovan Beckov   7 : 0  
06.04.2024 o 16:00 (So) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - OFK Drietoma   2 : 1  
07.04.2024 o 13:00 (Ne) Kočovce FC 1959 - OŠK Bošáca   2 : 5  
07.04.2024 o 13:00 (Ne) TJ Tatran Bobot - MFK Stará Turá   6 : 0   Detail Detail
 
20. kolo
13.04.2024 o 16:00 (So) TJ Žihlavník Omšenie - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   3 : 2  
13.04.2024 o 16:00 (So) OFK Drietoma - TJ Slovan Trenčianska Turná   0 : 1  
13.04.2024 o 16:00 (So) OŠK Slovan Beckov - OFK Čachtice   2 : 1  
13.04.2024 o 16:00 (So) OŠK Soblahov - OFK Slovan Skalka nad Váhom   5 : 2  
13.04.2024 o 16:00 (So) TJ Iskra Moravské Lieskové - TJ Tatran Bobot   3 : 1   Detail Detail
13.04.2024 o 16:00 (So) MFK Stará Turá - Kočovce FC 1959   3 : 2  
13.04.2024 o 16:00 (So) OŠK Bošáca - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   4 : 2  
 
21. kolo
20.04.2024 o 16:30 (So) OŠK Bošáca - TJ Žihlavník Omšenie   1 : 1  
20.04.2024 o 16:30 (So) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - MFK Stará Turá   5 : 2  
20.04.2024 o 16:30 (So) OŠK Soblahov - TJ Tatran Bobot   5 : 2   Detail Detail
20.04.2024 o 16:30 (So) OFK Slovan Skalka nad Váhom - OŠK Slovan Beckov   1 : 2  
20.04.2024 o 16:30 (So) OFK Čachtice - OFK Drietoma   2 : 0  
20.04.2024 o 16:30 (So) TJ Slovan Trenčianska Turná - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   _ : _  
21.04.2024 o 13:30 (Ne) Kočovce FC 1959 - TJ Iskra Moravské Lieskové   1 : 4  
 
22. kolo
27.04.2024 o 16:30 (So) TJ Žihlavník Omšenie - TJ Slovan Trenčianska Turná   2 : 0  
27.04.2024 o 16:30 (So) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - OFK Čachtice   5 : 1  
27.04.2024 o 16:30 (So) OFK Drietoma - OFK Slovan Skalka nad Váhom   0 : 3  
27.04.2024 o 16:30 (So) OŠK Soblahov - Kočovce FC 1959   9 : 2  
27.04.2024 o 16:30 (So) TJ Iskra Moravské Lieskové - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   2 : 1  
27.04.2024 o 16:30 (So) MFK Stará Turá - OŠK Bošáca   4 : 1  
28.04.2024 o 13:30 (Ne) OŠK Slovan Beckov - TJ Tatran Bobot   3 : 2   Detail Detail
 
23. kolo
04.05.2024 o 17:00 (So) MFK Stará Turá - TJ Žihlavník Omšenie   1 : 1  
04.05.2024 o 17:00 (So) OŠK Bošáca - TJ Iskra Moravské Lieskové   0 : 2  
04.05.2024 o 17:00 (So) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - OŠK Soblahov   0 : 2  
04.05.2024 o 17:00 (So) TJ Tatran Bobot - OFK Drietoma   3 : 0 (K) Detail Detail
04.05.2024 o 17:00 (So) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   0 : 2  
04.05.2024 o 17:00 (So) OFK Čachtice - TJ Slovan Trenčianska Turná   3 : 2  
05.05.2024 o 14:00 (Ne) Kočovce FC 1959 - OŠK Slovan Beckov   1 : 5  
 
24. kolo
11.05.2024 o 17:00 (So) TJ Žihlavník Omšenie - OFK Čachtice   1 : 1  
11.05.2024 o 17:00 (So) TJ Slovan Trenčianska Turná - OFK Slovan Skalka nad Váhom   0 : 0  
11.05.2024 o 17:00 (So) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - TJ Tatran Bobot   3 : 0   Detail Detail
11.05.2024 o 17:00 (So) OFK Drietoma - Kočovce FC 1959   4 : 0  
11.05.2024 o 17:00 (So) OŠK Slovan Beckov - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   1 : 3  
11.05.2024 o 17:00 (So) OŠK Soblahov - OŠK Bošáca   2 : 5  
11.05.2024 o 17:00 (So) TJ Iskra Moravské Lieskové - MFK Stará Turá   5 : 1  
 
25. kolo
18.05.2024 o 17:30 (So) TJ Iskra Moravské Lieskové - TJ Žihlavník Omšenie   0 : 2  
18.05.2024 o 17:30 (So) MFK Stará Turá - OŠK Soblahov   1 : 2  
18.05.2024 o 17:30 (So) OŠK Bošáca - OŠK Slovan Beckov   2 : 1  
18.05.2024 o 17:30 (So) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - OFK Drietoma   8 : 0  
18.05.2024 o 17:30 (So) OFK Slovan Skalka nad Váhom - OFK Čachtice   2 : 3  
19.05.2024 o 14:30 (Ne) Kočovce FC 1959 - TJ Družstevník Opatová nad Váhom   2 : 4  
19.05.2024 o 14:30 (Ne) TJ Tatran Bobot - TJ Slovan Trenčianska Turná   3 : 0   Detail Detail
 
26. kolo
25.05.2024 o 17:30 (So) TJ Žihlavník Omšenie - OFK Slovan Skalka nad Váhom   3 : 2  
25.05.2024 o 17:30 (So) OFK Čachtice - TJ Tatran Bobot   3 : 2   Detail Detail
25.05.2024 o 17:30 (So) TJ Slovan Trenčianska Turná - Kočovce FC 1959   4 : 0  
25.05.2024 o 17:30 (So) TJ Družstevník Opatová nad Váhom - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   0 : 2  
25.05.2024 o 17:30 (So) OFK Drietoma - OŠK Bošáca   4 : 0  
25.05.2024 o 17:30 (So) OŠK Slovan Beckov - MFK Stará Turá   0 : 5  
25.05.2024 o 17:30 (So) OŠK Soblahov - TJ Iskra Moravské Lieskové   2 : 3  

Tatran.Bobot.sk

Vyhžadávanie

Vyhžadávanie informácií na tomto webe:

  Hžadaj

Najbližšie zápasy Tatranu:

 


Posledné odohraté zápasy:

 

8. liga - SEVER

17. Bobot - Horňany (4 : 0)

16.06.2024 o 17:30

5. liga starší dorast - U19

26. Čachtice - Bobot (3 : 2)

25.05.2024 o 17:30

Prípravka U11 - skupina "B"

22. Bobot - H. Srnie (4 : 7)

21.05.2024 o 17:30