Zápasy


Prípravka U11 - skupina "B" 2023/2024


Klub:

Zoznam zapasov

Čas a dátum Domáci Hostia
 
1. kolo
24.08.2023 o 17:30 (Št) OŠK Soblahov - TJ Cementár Horné Srnie   3 : 7  
25.08.2023 o 17:30 (Pi) TJ Tatran Bobot - TJ Štart Svinná   5 : 3   Detail Detail
05.09.2023 o 17:30 (Ut) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   3 : 2  
06.09.2023 o 17:30 (St) OŠK Selec - TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce   7 : 13  
13.09.2023 o 17:30 (St) OFK Slovan Skalka nad Váhom - Sokol FC Chocholná - Velčice   3 : 11  
  TJ Slovan Zamarovce - voľno
 
2. kolo
29.08.2023 o 10:30 (Ut) Sokol FC Chocholná - Velčice - TJ Tatran Bobot   7 : 6   Detail Detail
01.09.2023 o 10:30 (Pi) TJ Slovan Zamarovce - OFK Slovan Skalka nad Váhom   7 : 10  
05.09.2023 o 17:30 (Ut) TJ Štart Svinná - OŠK Soblahov   4 : 8  
12.09.2023 o 17:30 (Ut) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   10 : 2  
14.09.2023 o 17:30 (Št) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - OŠK Selec   29 : 0  
  TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce - voľno
 
3. kolo
08.09.2023 o 17:30 (Pi) TJ Tatran Bobot - TJ Slovan Zamarovce   14 : 1   Detail Detail
08.09.2023 o 17:30 (Pi) OŠK Soblahov - Sokol FC Chocholná - Velčice   17 : 2  
08.09.2023 o 17:30 (Pi) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Štart Svinná   6 : 1  
08.09.2023 o 17:30 (Pi) OŠK Selec - TJ Cementár Horné Srnie   0 : 31  
08.09.2023 o 17:30 (Pi) TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   0 : 0  
  OFK Slovan Skalka nad Váhom - voľno
 
4. kolo
10.09.2023 o 14:30 (Ne) TJ Štart Svinná - OŠK Selec   10 : 0  
15.09.2023 o 10:30 (Pi) TJ Cementár Horné Srnie - TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce   25 : 2  
15.09.2023 o 10:30 (Pi) TJ Slovan Zamarovce - OŠK Soblahov   1 : 7  
15.09.2023 o 10:30 (Pi) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Tatran Bobot   3 : 12   Detail Detail
26.09.2023 o 17:30 (Ut) Sokol FC Chocholná - Velčice - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   3 : 1  
  TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - voľno
 
5. kolo
22.09.2023 o 17:30 (Pi) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Slovan Zamarovce   9 : 0  
22.09.2023 o 17:30 (Pi) OŠK Selec - Sokol FC Chocholná - Velčice   0 : 18  
22.09.2023 o 17:30 (Pi) TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce - TJ Štart Svinná   3 : 11  
22.09.2023 o 17:30 (Pi) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - TJ Cementár Horné Srnie   1 : 10  
04.11.2023 o 10:30 (So) OŠK Soblahov - OFK Slovan Skalka nad Váhom   7 : 1  
  TJ Tatran Bobot - voľno
 
6. kolo
29.09.2023 o 17:00 (Pi) TJ Štart Svinná - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   8 : 4  
29.09.2023 o 17:00 (Pi) Sokol FC Chocholná - Velčice - TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce   17 : 5  
29.09.2023 o 17:00 (Pi) TJ Slovan Zamarovce - OŠK Selec   7 : 4  
29.09.2023 o 17:00 (Pi) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   0 : 6  
29.09.2023 o 17:00 (Pi) TJ Tatran Bobot - OŠK Soblahov   5 : 4   Detail Detail
  TJ Cementár Horné Srnie - voľno
 
7. kolo
06.10.2023 o 17:00 (Pi) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Tatran Bobot   5 : 3   Detail Detail
06.10.2023 o 17:00 (Pi) OŠK Selec - OFK Slovan Skalka nad Váhom   2 : 10  
06.10.2023 o 17:00 (Pi) TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce - TJ Slovan Zamarovce   10 : 5  
06.10.2023 o 17:00 (Pi) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - Sokol FC Chocholná - Velčice   3 : 7  
06.10.2023 o 17:00 (Pi) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Štart Svinná   21 : 1  
  OŠK Soblahov - voľno
 
8. kolo
13.10.2023 o 16:30 (Pi) Sokol FC Chocholná - Velčice - TJ Cementár Horné Srnie   0 : 20  
13.10.2023 o 16:30 (Pi) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce   9 : 8  
13.10.2023 o 16:30 (Pi) TJ Tatran Bobot - OŠK Selec   13 : 0   Detail Detail
13.10.2023 o 16:30 (Pi) OŠK Soblahov - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   1 : 1  
23.10.2023 o 16:30 (Po) TJ Slovan Zamarovce - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   1 : 5  
  TJ Štart Svinná - voľno
 
9. kolo
20.10.2023 o 16:30 (Pi) OŠK Selec - OŠK Soblahov   2 : 16  
20.10.2023 o 16:30 (Pi) TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce - TJ Tatran Bobot   1 : 13   Detail Detail
20.10.2023 o 16:30 (Pi) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - OFK Slovan Skalka nad Váhom   1 : 6  
20.10.2023 o 16:30 (Pi) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Slovan Zamarovce   29 : 1  
20.10.2023 o 16:30 (Pi) TJ Štart Svinná - Sokol FC Chocholná - Velčice   5 : 1  
  TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - voľno
 
10. kolo
10.10.2023 o 17:00 (Ut) TJ Tatran Bobot - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   7 : 2   Detail Detail
27.10.2023 o 16:30 (Pi) TJ Slovan Zamarovce - TJ Štart Svinná   0 : 5  
27.10.2023 o 16:30 (Pi) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Cementár Horné Srnie   2 : 11  
27.10.2023 o 16:30 (Pi) OŠK Soblahov - TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce   22 : 1  
27.10.2023 o 16:30 (Pi) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - OŠK Selec   13 : 0  
  Sokol FC Chocholná - Velčice - voľno
 
11. kolo
01.11.2023 o 10:30 (St) TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   1 : 12  
01.11.2023 o 10:30 (St) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - OŠK Soblahov   1 : 7  
01.11.2023 o 10:30 (St) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Tatran Bobot   12 : 1   Detail Detail
01.11.2023 o 10:30 (St) TJ Štart Svinná - OFK Slovan Skalka nad Váhom   6 : 2  
01.11.2023 o 10:30 (St) Sokol FC Chocholná - Velčice - TJ Slovan Zamarovce   9 : 5  
  OŠK Selec - voľno
 
12. kolo
15.03.2024 o 16:30 (Pi) TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce - OŠK Selec   14 : 2  
15.03.2024 o 17:30 (Pi) Sokol FC Chocholná - Velčice - OFK Slovan Skalka nad Váhom   7 : 4  
15.03.2024 o 17:30 (Pi) TJ Štart Svinná - TJ Tatran Bobot   6 : 5   Detail Detail
15.03.2024 o 17:30 (Pi) TJ Cementár Horné Srnie - OŠK Soblahov   10 : 1  
15.03.2024 o 17:30 (Pi) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   0 : 5  
  TJ Slovan Zamarovce - voľno
 
13. kolo
22.03.2024 o 17:30 (Pi) OŠK Selec - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   0 : 11  
22.03.2024 o 17:30 (Pi) OŠK Soblahov - TJ Štart Svinná   5 : 3  
22.03.2024 o 17:30 (Pi) TJ Tatran Bobot - Sokol FC Chocholná - Velčice   5 : 2   Detail Detail
22.03.2024 o 17:30 (Pi) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Slovan Zamarovce   3 : 4  
26.03.2024 o 16:30 (Ut) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Cementár Horné Srnie   1 : 7  
  TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce - voľno
 
14. kolo
26.03.2024 o 17:00 (Ut) Sokol FC Chocholná - Velčice - OŠK Soblahov   7 : 3  
29.03.2024 o 10:30 (Pi) TJ Slovan Zamarovce - TJ Tatran Bobot   2 : 2   Detail Detail
29.03.2024 o 10:30 (Pi) TJ Štart Svinná - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   2 : 3  
29.03.2024 o 10:30 (Pi) TJ Cementár Horné Srnie - OŠK Selec   38 : 0  
29.03.2024 o 10:30 (Pi) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce   11 : 3  
  OFK Slovan Skalka nad Váhom - voľno
 
15. kolo
05.04.2024 o 17:30 (Pi) TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce - TJ Cementár Horné Srnie   0 : 27  
05.04.2024 o 17:30 (Pi) OŠK Selec - TJ Štart Svinná   1 : 16  
05.04.2024 o 17:30 (Pi) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - Sokol FC Chocholná - Velčice   3 : 2  
05.04.2024 o 17:30 (Pi) OŠK Soblahov - TJ Slovan Zamarovce   8 : 1  
05.04.2024 o 17:30 (Pi) TJ Tatran Bobot - OFK Slovan Skalka nad Váhom   13 : 2   Detail Detail
  TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - voľno
 
16. kolo
12.04.2024 o 17:30 (Pi) OFK Slovan Skalka nad Váhom - OŠK Soblahov   1 : 6  
12.04.2024 o 17:30 (Pi) TJ Slovan Zamarovce - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   1 : 8  
12.04.2024 o 17:30 (Pi) Sokol FC Chocholná - Velčice - OŠK Selec   15 : 2  
12.04.2024 o 17:30 (Pi) TJ Štart Svinná - TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce   16 : 2  
12.04.2024 o 17:30 (Pi) TJ Cementár Horné Srnie - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   21 : 3  
  TJ Tatran Bobot - voľno
 
17. kolo
19.04.2024 o 17:30 (Pi) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - TJ Štart Svinná   2 : 5  
19.04.2024 o 17:30 (Pi) TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce - Sokol FC Chocholná - Velčice   8 : 19  
19.04.2024 o 17:30 (Pi) OŠK Selec - TJ Slovan Zamarovce   1 : 16  
19.04.2024 o 17:30 (Pi) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - OFK Slovan Skalka nad Váhom   11 : 1  
19.04.2024 o 17:30 (Pi) OŠK Soblahov - TJ Tatran Bobot   3 : 1   Detail Detail
  TJ Cementár Horné Srnie - voľno
 
18. kolo
26.04.2024 o 17:30 (Pi) TJ Tatran Bobot - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   4 : 5   Detail Detail
26.04.2024 o 17:30 (Pi) OFK Slovan Skalka nad Váhom - OŠK Selec   16 : 0  
26.04.2024 o 17:30 (Pi) TJ Slovan Zamarovce - TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce   7 : 3  
26.04.2024 o 17:30 (Pi) Sokol FC Chocholná - Velčice - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   3 : 3  
08.05.2024 o 10:30 (St) TJ Štart Svinná - TJ Cementár Horné Srnie   1 : 13  
  OŠK Soblahov - voľno
 
19. kolo
03.05.2024 o 17:30 (Pi) TJ Cementár Horné Srnie - Sokol FC Chocholná - Velčice   16 : 0  
03.05.2024 o 17:30 (Pi) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - TJ Slovan Zamarovce   7 : 4  
03.05.2024 o 17:30 (Pi) TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce - OFK Slovan Skalka nad Váhom   7 : 8  
03.05.2024 o 17:30 (Pi) OŠK Selec - TJ Tatran Bobot   1 : 19   Detail Detail
03.05.2024 o 17:30 (Pi) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - OŠK Soblahov   3 : 3  
  TJ Štart Svinná - voľno
 
20. kolo
10.05.2024 o 17:30 (Pi) OŠK Soblahov - OŠK Selec   15 : 0  
10.05.2024 o 17:30 (Pi) TJ Tatran Bobot - TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce   8 : 5   Detail Detail
10.05.2024 o 17:30 (Pi) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   7 : 1  
10.05.2024 o 17:30 (Pi) TJ Slovan Zamarovce - TJ Cementár Horné Srnie   3 : 18  
10.05.2024 o 17:30 (Pi) Sokol FC Chocholná - Velčice - TJ Štart Svinná   5 : 3  
  TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - voľno
 
21. kolo
17.05.2024 o 17:30 (Pi) TJ Štart Svinná - TJ Slovan Zamarovce   10 : 2  
17.05.2024 o 17:30 (Pi) TJ Cementár Horné Srnie - OFK Slovan Skalka nad Váhom   15 : 1  
17.05.2024 o 17:30 (Pi) TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce - OŠK Soblahov   2 : 11  
17.05.2024 o 17:30 (Pi) OŠK Selec - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   0 : 15  
18.05.2024 o 10:30 (So) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - TJ Tatran Bobot   3 : 8   Detail Detail
  Sokol FC Chocholná - Velčice - voľno
 
22. kolo
13.05.2024 o 17:30 (Po) TJ Slovan Zamarovce - Sokol FC Chocholná - Velčice   3 : 10  
21.05.2024 o 17:30 (Ut) TJ Tatran Bobot - TJ Cementár Horné Srnie   4 : 7   Detail Detail
24.05.2024 o 17:30 (Pi) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce   12 : 2  
24.05.2024 o 17:30 (Pi) OŠK Soblahov - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   7 : 3  
24.05.2024 o 17:30 (Pi) OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Štart Svinná   2 : 8  
  OŠK Selec - voľno

Tatran.Bobot.sk

Vyhľadávanie

Vyhľadávanie informácií na tomto webe:

  Hľadaj

Najbližšie zápasy Tatranu:

 


Posledné odohraté zápasy:

 

8. liga - SEVER

17. Bobot - Horňany (4 : 0)

16.06.2024 o 17:30

5. liga starší dorast - U19

26. Čachtice - Bobot (3 : 2)

25.05.2024 o 17:30

Prípravka U11 - skupina "B"

22. Bobot - H. Srnie (4 : 7)

21.05.2024 o 17:30