Zápasy


Prípravka U11 - skupina "B" 2023/2024


Klub:

Zoznam zapasov

Čas a dátum Domáci Hostia
 
1. kolo
06.09.2023 o 17:30 (St) OŠK Selec - TJ SPP Vežké Bierovce - Opatovce   7 : 13  
 
2. kolo
14.09.2023 o 17:30 (Št) TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá - OŠK Selec   29 : 0  
 
3. kolo
08.09.2023 o 17:30 (Pi) OŠK Selec - TJ Cementár Horné Srnie   0 : 31  
 
4. kolo
10.09.2023 o 14:30 (Ne) TJ Štart Svinná - OŠK Selec   10 : 0  
 
5. kolo
22.09.2023 o 17:30 (Pi) OŠK Selec - Sokol FC Chocholná - Velčice   0 : 18  
 
6. kolo
29.09.2023 o 17:00 (Pi) TJ Slovan Zamarovce - OŠK Selec   7 : 4  
 
7. kolo
06.10.2023 o 17:00 (Pi) OŠK Selec - OFK Slovan Skalka nad Váhom   2 : 10  
 
8. kolo
13.10.2023 o 16:30 (Pi) TJ Tatran Bobot - OŠK Selec   13 : 0   Detail Detail
 
9. kolo
20.10.2023 o 16:30 (Pi) OŠK Selec - OŠK Soblahov   2 : 16  
 
10. kolo
27.10.2023 o 16:30 (Pi) TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - OŠK Selec   13 : 0  
 
11. kolo
  OŠK Selec - vožno
 
12. kolo
15.03.2024 o 16:30 (Pi) TJ SPP Vežké Bierovce - Opatovce - OŠK Selec   14 : 2  
 
13. kolo
22.03.2024 o 17:30 (Pi) OŠK Selec - TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá   0 : 11  
 
14. kolo
29.03.2024 o 10:30 (Pi) TJ Cementár Horné Srnie - OŠK Selec   38 : 0  
 
15. kolo
05.04.2024 o 17:30 (Pi) OŠK Selec - TJ Štart Svinná   1 : 16  
 
16. kolo
12.04.2024 o 17:30 (Pi) Sokol FC Chocholná - Velčice - OŠK Selec   15 : 2  
 
17. kolo
19.04.2024 o 17:30 (Pi) OŠK Selec - TJ Slovan Zamarovce   1 : 16  
 
18. kolo
26.04.2024 o 17:30 (Pi) OFK Slovan Skalka nad Váhom - OŠK Selec   16 : 0  
 
19. kolo
03.05.2024 o 17:30 (Pi) OŠK Selec - TJ Tatran Bobot   1 : 19   Detail Detail
 
20. kolo
10.05.2024 o 17:30 (Pi) OŠK Soblahov - OŠK Selec   15 : 0  
 
21. kolo
17.05.2024 o 17:30 (Pi) OŠK Selec - TJ Inovec Trenčianske Jastrabie   0 : 15  
 
22. kolo
  OŠK Selec - vožno

Tatran.Bobot.sk

Vyhžadávanie

Vyhžadávanie informácií na tomto webe:

  Hžadaj

Najbližšie zápasy Tatranu:

 


Posledné odohraté zápasy:

 

8. liga - SEVER

17. Bobot - Horňany (4 : 0)

16.06.2024 o 17:30

5. liga starší dorast - U19

26. Čachtice - Bobot (3 : 2)

25.05.2024 o 17:30

Prípravka U11 - skupina "B"

22. Bobot - H. Srnie (4 : 7)

21.05.2024 o 17:30