Novinky TJ Tatran Bobot


3

Jednu z tombolových cien vyhral dokonca Peter Modrovský
Tatran plesal s Adelou, Sajfom a Petrom

Kategória: Tatran Bobot - Oznamy TJ Tatran Bobot
Linka: Adela a Sajfa o Bobote vo Fun rádiu
 
Tatran Bobot usporiadal tradične už svoj 11. ples športovcov. Tento rok ho moderovala populárna dvojica Adela Banášová a Matej „Sajfa“ Cifra.
 
Obľúbený tandem sprevádzal programom plesu, ktorý sa tradične konal v Kultúrnom dome Bobot, bez nároku na honorár. Prekvapením aj pre samotných usporiadateľov bol príchod Petra Modrovského, ktorý robil spoločnosť svojej partnerke Adele.

Populárni hostia si získali návštevníkov plesu svojou bezprostrednosťou a vľúdnosťou. Scenár podujatia oživili ostrovtipom a od samotného úvodu očarili všetkých svojim neopakovateľným humorom. Rozprávačskú pohotovosť preukázali aj pri samotnom čítaní sponzorov tomboly, čím priniesli do sály doslova tajfún zábavy.

Veľmi príjemným spestrením večera boli aj vystúpenia tanečného štúdia Dancando, ktoré sa prezentovalo najskôr disco tancami a v druhom výstupe havajským tancom Na Hana A Ke Aloha.

Po tombole sa Adela a Sajfa poďakovali, rozlúčili a konštatovali, že to bol pre nich extraordinárny zážitok. Moderátori sa predviedli na plese ako špičkoví profesionáli s príjemným ľudský rozmerom a špecifickým čarom. Slávna trojica priniesla výnimočný zážitok a ochotne pózovala počas svojej prítomnosti všetkým návštevníkom plesu na spoločných fotografiách.

Sajfa vie prečo … a možno aj Adela – toto je názov rubriky, ktorú pravidelne vysiela Fun rádio. Po našom víkende, keď sme mali 11. ples športovcov sa o zážitkoch z našej obce zmienili aj moderátori priamo vo vysielaní.

 
Pridané: 10.02.2014 18:35:54

Diskusia (0)


Zdieľať:
Google   Facebook   Twitter


Back Naspäť

Vyhľadávanie

Vyhľadávanie informácií na tomto webe:

  Hľadaj

Najbližšie zápasy Tatranu:

 


Posledné odohraté zápasy:

 

8. liga - SEVER

17. Bobot - Horňany (4 : 0)

16.06.2024 o 17:30

5. liga starší dorast - U19

26. Čachtice - Bobot (3 : 2)

25.05.2024 o 17:30

Prípravka U11 - skupina "B"

22. Bobot - H. Srnie (4 : 7)

21.05.2024 o 17:30